Veltiniai batai

Kaip papuošti batus?

Kaip papuošti batus?

prisijungti prie diskusijos

 

Kas yra batai ir kodėl juos papuošti?

Valenki vadinami ypatingais batus, pagamintus iš šilto veltinio. „Valenoks“ gali būti sunkus ir nepriklausomas produktas arba minkštas, skirtas specialiems batų, pavyzdžiui, guminių batų ar batviršių, batams.

„Valenki“ yra pagaminta iš avių vilnos, naudojant specialią veltinio valymo techniką, kuri galiausiai lemia tankų, šalčiui atsparų produktą. Pažymėtina, kad aukšta šių batų šiluminė izoliacija yra dėl avių vilnos funkcinių savybių.

Kad veltinio bato padas būtų susidėvėjęs lėčiau ir mažiau nuvalytas, jis apjuostytas oda arba stora guma, kuri taip pat sumažina slydimą stipriais apledėjimais.

Įdomus faktas yra tai, kad nauji jaučiami batai su dar nepadarytu padu, nėra padalinti į dešinę ir į kairę. Tai batai su pusapvaliu pėda, kurie vis dar turi būti nugriauti, nes padas gali būti apjuostytas ir papuoštas tik jau nusidėvėjusiais veltiniais.

Šiais laikais batai praktiškai nenaudojami kasdieniame gyvenime, jie yra populiarūs tik vaikams ir pagyvenusiems žmonėms, nes jauni žmonės renkasi madingesnius ir modernesnius batų modelius.

Tam, kad į šį gaminį įkvėptų antrą gyvenimą ir atneštumėte buvusius batus į savo ankstesnį populiarumą, verta versti juos dekoruoti įvairiomis improvizuotomis ar specializuotomis priemonėmis, kurios gali būti perkamos bet kurioje parduotuvėje su rankdarbiams skirtomis prekėmis.

Gimimo istorija

Batai kilo iš senovės genties "Pima" veltinių batų, kurių nariai buvo Eurazijos klajokliai. Sprendžiant iš kai kurių šaltinių, šio bato istorija turi gana ilgą trukmę, ilgą pusantro tūkstančio metų.

Rusijoje pirmieji batai atsirado aukso orda ir kariai su mongolų-totorių junga, nes tokie batai, pagaminti iš veltinio veltinio, buvo tradiciniai turkų kareivių ir paprastų žmonių batai.

Iki revoliucinių laikų veltinių batų gamyba vyko tik Tverio, Nižnij Novgorodo, Kostromos ir Kazanės provincijose atskirai šiam aktui skirtuose rajonuose.

Ir nuo XVIII a. Vidurio visos veltinės pramonė buvo sutelkta Jaroslavlio provincijoje, nes ten buvo pramoninės masto romanų avių veislės. Ši vieta buvo gana palanki žaliavų transportavimo ir susijusių finansinių išlaidų atžvilgiu, kurios šiuo atveju buvo praktiškai nebuvusios.

Originalios apdailos būdai

Norint papuošti stilingai jaučiančius batus daug naudodamiesi daugybe gudrybių ir neįprastų būdų, taip pat išnaudoti įprastas ir prieinamas galimybes visiems.

Pavyzdžiui, veltinių batų puošimas rhinestones pagalba atrodys labai neįprasta, nes mūsų pasaulyje iš praktiškai skirtingų epochų atėjo nedideli ir dideli žiedai, rėkia spalvos ir suvaržytos batų batai, todėl nedaug žmonių galvoja, kad juos sujungti.

Tačiau, nepaisant to, kad buvo sukurta rhinestones kompozicija, tai jaučiamas labai gražus ir netgi spalvingas batai, puošti dideliais ir mažais akmenimis.

Valenoksas gali būti išsiuvinėtas dekoratyviniais mažais karoliukais, iš kurių karoliukai sukuriami netgi visais vaizdais, o ne tik tos pačios rūšies modeliais. Be to, galite siuvinėti veltinio batus su skirtingais spalvotais blizgučiais, kurie suteiks šiam batų modernesniam vaizdui.

Kai kalbama apie siuvinėjimą ant veltinio batų, įprastas siūlas gali būti naudojamas įvairioms programoms kurti, arba galite kūrybingiau įsisavinti veltinio batus.

Batus galima dekoruoti įvairiais būdais naudojant kailius. Pavyzdžiui, ant viršutinio produkto krašto galima susiūti siaurą kailių apvadą. Arba ant išorinių batų pusių jie dažnai prideda gėlių ir kitų papuošalų, pagamintų iš kailių.

Veltinio batų apdaila vyksta tuo pačiu principu, kaip ir pačios batų gamyba - naudojama šlapio veltinio valymo technika, o gauta aplikacija yra siuvama prie gaminio.

Norėdami suteikti daugiau moteriškos išvaizdos, galite naudoti visų rūšių karoliukus ir nėrinius paprastiems veltinio batus. Ir ypač kūrybingoms mergaitėms, kurios turi piešimo meną, yra neįprastas būdas - veltinio batų su plaukų dažais dekoras.

Iš pradžių reikalingas brėžinys yra taikomas produktui paprastu pieštuku, tada paruošiamas dažų tirpalas ir su juo nudažomos būtinos detalės.

Kaip papuošti vaikų batus mergaitėms?

Vaikai mėgsta įvairius spalvingus drabužius ir batus, nes, kaip ir vaikystėje, jie naudojasi ryškiomis spalvomis ir neįprastais produktais, kurie, būdami senesni, vis labiau tampa antriniais.

Jei norite pasimėgauti savo kūdikiu, galite papuošti batus su gyvūno, pvz., Katės ar lokio, įvaizdžiu. Jei įmanoma, geriau padaryti gyvūno paveikslą atskirai, naudodami veltinio valymo techniką ir tada pridėti jį prie veltinio batus. Jei nėra atitinkamų medžiagų ar įgūdžių, galite tiesiog piešti gyvūnus, specializuotus dažus arba paprastus plaukų dažus.

Merginos taip pat mėgsta gėlių, drugelių, žvaigždžių ir įvairių snaigių vaizdus, ​​kurie gali būti pagaminti į puošybos apdailą, naudojant siuvinėjimus su siūlais, karoliukais, mažais karoliukais, blizgučiais ar skirtingo pločio juostelėmis.

Kadangi mažos mados moterys mėgsta skirtingus lankus, galite siūti juos iš juostelių, nėrinių ar bet kokio kito gražaus audinio, tada pridėti juos prie savo batų, pridedant mažus brangakmenius, didelius rhinestones ar įvairių dydžių karoliukus.

Jūs galite sukurti nedidelį kvadratinį dangtelį ant veltinio bato ir dažyti produktą, paslėpdami jį kaip batų su kai kuriais nuostabiais herojais, pvz., „Little Red Riding Hood“. Bet kuri mergaitė džiaugsis tokiais batus!

Gražūs vaizdai

  • Baltos veltinio batai su guminiais padais yra papuošti prancūzų saldainių vaizdu. Paprastai atrodantys siauresnio modelio džinsai ir plonas persikų aviganis su elegantiškais rytietiško stiliaus modeliais puikiai tinka tokiems gana veltiniams.

  • Šviesiai pilki jaučiami batai su didele siuvinėta raudona gėlė ir žaliasis stiebas puikiai tinka padažu į geriausias kaimiško stiliaus tradicijas. Šiai išvaizdai jums reikia ilgos rudos spalvos sijono, smėlio avikailio kailio su kailiais ir baltas skara su gėlių spauda.

Apipjaustyti valenki su dekoratyviniais veltiniais rutuliais, atlenkiantį modelį, puikiai atrodys baltos pėdkelnės, puoštos gėlių atspaudais. Kaip viršutiniai drabužiai, tinkamas romanų folkloro tradicijų siuvinėtas kailis;

  • Baltos spalvos stalviršiai negabaritiniu stiliumi yra papuošti daugeliu detalių, padarytų veltinio valymo technika. Baltos pėdkelnės, balta vilnos suknelė iš mini ilgio ir šiltas megztinis megztinis, pagamintas iš storo verpalų, puikiai tinka šiai išvaizdai, o aukštai veltinis skrybėlę taps neįprastu galutiniu elementu.
  • Ryškūs veltiniai batai su siuvinėjimu ryškių gėlių, žalių lapų pavidalu, atrodo, nėra labai blogi kartu su baltu sijonu „saulė“, sutrumpinta balta striukė su pūkais ir juoda juosta ant diržo.Gražus galutinis paveikslas yra tamsus šalikas ir pirštinės su spausdintomis šviesiomis mažomis spalvomis.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys