Veltiniai batai

Balta batai

Balta batai

prisijungti prie diskusijos

 

Batai - tai tradicinė žiemos avalynė iš Rusijos. Šiandien vėl jaučiami jaučiami batai. Šiuolaikiniuose veltiniuose batai ne tik šilta ir patogi, jie atrodo labai gražūs. Ypač įdomūs batai yra balti. Norint, kad baltas veltinis batai galėtų mėgautis savo grožiu ilgiau ir išlaikytų savo pradinę išvaizdą, turite sugebėti tinkamai prižiūrėti ir valyti.

Šiuolaikiniai modeliai

Tikrosios žmonijos pusės, taip pat vaikų, atstovai paprastai mėgsta nešioti tokio tipo žieminius batus. Dėl savo teigiamų savybių žiemą, veltinio batai yra šilti, ir jie apsaugo kojas nuo sūdymo, nes jie sugeria drėgmę.

Šiuolaikiniai dizaineriai siūlo vaikų ir moterų modelius su įvairiais dekorais, todėl lengva pasirinkti modelį kiekvienam skoniui. Taigi, šios žiemos apdailai naudojama avalynė, siuvinėjimas ar aplikacija, kai kurie batai puošiami rhinestones ir akmenimis, yra modelių su kailiais. Ilgą laiką jaučiamas veltinių batų spalvų diapazonas neapsiriboja juodomis pilkos ir juodos gėlės. Šiandien galite rasti batus žiemos pasivaikščiojimams iš absoliučiai bet kokios spalvos, bet šiandien baltos ir pilkos-baltos spalvos jaučiamas batai.

Rūpinimasis baltais veltiniais

Kad neužtektų valymo, turėtumėte tinkamai rūpintis baltais valenokais ir taip užkirsti kelią galimam užteršimui. Kelios rekomendacijos dėl kasdienės žiemos veltinio batų priežiūros:

  • Atvykę namo, kiekvieną kartą reikia išdžiovinti batus. Tačiau batai bet kuriuo atveju negali būti išdžiovinti šalia akumuliatoriaus ar šildytuvo, nes dėl to gali pasikeisti batų forma. Taip pat nepriimtina naudoti batų elektrinį džiovinimą ir, be to, sausų batų džiovinimą prie atviros ugnies. Efektyviam džiovinimui kambario temperatūroje kiekviename veltinio bato viduje galite įdėti susmulkintą popierių ar laikraštį, kuris sugeria drėgmę.
  • Batų skalbimui galite naudoti tik šaltą vandenį. Nuo karšto ir net šilto vandens, veltinio batai gali būti sumažinti, be to, išvaizda gali būti sugadinta.
  • Specialios veltinio impregnavimo impregnavimas padės nešvariems ir šlapias batus.
  • Jei norite laikyti veltinio batus, galite naudoti maišus, pagamintus iš audinio.

Baltų batų valymas nuo purvo

Vis dėlto, jei nebuvo įmanoma išvengti užteršimo, ypač tai gali atsitikti su vaikiškų batų, tada jums reikia tinkamai valyti batus, kad nebūtų sugadintas. Be to, sezono pabaigoje reikia paruošti baltus veltinius, skirtus ilgalaikiam saugojimui, ir juos nuplauti.

  • Pirmiausia reikia išdžiovinti batus. Po to, naudojant šepetėlį su kietu arba guminiu krūmu, reikia išvalyti sausus didelius nešvarumus.
  • Be to, norėdami valyti baltus batus, reikia paruošti specialų tirpalą šaltame vandenyje. Kaip valymo komponentas, galite naudoti kilimų valiklį, kurį jums reikia pašalinti dulkių siurbliu. Taip pat galite naudoti skalbimo miltelius, kuriuos sudaro baliklis. Toks įrankis ne tik atsikratys purvo, bet ir padėtų vilnoniui šiek tiek lengvesnį.
  • Naudojant muilą ar miltelius, batus gerai nuplaukite tekančiu šaltu vandeniu.
  • Kai kurie plaunami baltos spalvos valenokus skalbimo mašinoje, tačiau tuo pačiu metu reikia pasirinkti subtilų skalbimo režimą. Be to, skalbimui reikia naudoti batų audinio dangtelį. Plaunant batus į mašiną, pageidautina pridėti minkštinimo kondicionierių. Kad būtų išvengta galimo batų deformacijos, geriau batus rankiniu būdu spausti.
  • Džiovinimo metu, norint išlaikyti formą, batai turėtų būti užpildyti laikraščiu, o ne juos ištiesti. Vietoj to laikraščiai taip pat naudoja tualetinį popierių arba kačių kraikas. Batų turinys turi būti periodiškai keičiamas kaip šlapias.

Liaudies gudrybės

Be buitinių chemikalų naudojimo, galite naudoti rankinius įrankius batų valymui. Kai kurie baltos veltinės batus valo baltos manų kruopos, dantų miltelius arba krakmolą. Šviežia nešvarumai padės išvalyti įprastus miltus. Vietoj šepečio taip pat galite naudoti šlifavimo popierių, bet ne labai sunku, arba pemzą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys