Veido masažas

Klasikinio veido masažo technika

Klasikinio veido masažo technika

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Nauda
 2. Metodika
 3. Procedūros etapai
 4. Kontraindikacijos
 5. Apžvalgos

Masažas yra ne tik labai malonus, bet ir labai naudinga procedūra. Iki šiol yra keletas būdų atlikti tokią procedūrą. Straipsnyje aptariamas klasikinio veido masažo atlikimo būdas.

Nauda

Klasikinio masažo pagalba galite sulėtinti su amžiumi susijusių pokyčių raidą. Ši prevencija padeda susidoroti su ankstyvų raukšlių atsiradimu. Klasikinį masažą galite atlikti net jaunystėje.

Ekspertai teigia, kad tokią procedūrą galima atlikti nuo 25 metų. Tačiau jie pastebi, kad ankstyva su amžiumi susijusių pokyčių veido veido odos prevencija visada yra daug veiksmingesnė už tolesnį gydymą.

Galima atlikti klasikinį masažą ir brandžios amžiaus moteris. Ši procedūra padės sulėtinti su amžiumi susijusių veido pokyčių raidą. Be to, po klasikinio masažo kurso, ant odos atsirandančių mimikų raukšlių gylis mažėja. Šiuo metodu galima pagerinti odos toną ir elastingumą, nes masažo metu apdorojamos ne tik paviršinės, bet ir gilios zonos.

Metodika

Prieš pradedant klasikinio veido masažo technikos aprašymą, reikia pažymėti, kad prieš atliekant odą reikia atidžiai gydyti. Procedūrą galima atlikti tik nuvalius odą. Tam reikia gerai nuplauti šiltu vandeniu. Jei ant odos lieka jokių kosmetikos gaminių, juos reikia kruopščiai nuplauti. Po to oda turi būti panaudota kremu arba aliejumi.

Yra keletas klasikinio masažo variantų. Vienas iš visuotinių veido gydymo metodų yra metodas pagal Akhabadzę. Įdomu tai, kad šio tipo masažas atliekamas grožio salonuose ir masažo kambariuose. Tokia procedūra gali pasiekti puikių rezultatų. Oda po masažo kurso spinduliuoja, o jo tonas pagerėja.

Lengva išmokti, kaip atlikti klasikinį masažą pagal „Akhabadze“ metodą. Norėdami tai padaryti, jūs turėtumėte kelis etapus iš eilės atlikti tik vienas po kito. Šios procedūros įvairovė pasirenkama iš tikslo, kurį norite pasiekti. Taigi, jei atliekamas veido masažas, kad būtų išvengta raukšlių atsiradimo ir kitų su amžiumi susijusių pokyčių, tai reikia atlikti 1-2 kartus per savaitę. Jei masažas sumažina jau egzistuojančius pokyčius, jis gali būti atliekamas iki penkių kartų per 7 dienas.

Procedūros etapai

Norint pasiekti norimą rezultatą, klasikinio masažo procedūra turi būti vykdoma teisingai, vadovaujantis laidumo metodu. Taigi visą įvykių kompleksą galima suskirstyti į kelis etapus.

Stenkitės

Pirmasis etapas apima veido paviršių apdorojimą. Taip pat šiame etape tolimesniam darbui vyksta tam tikras anatominių vienetų (kraujagyslių, raumenų) paruošimas giliai po oda.

Visi judesiai turi būti atliekami palei masažo linijas. Ši sąlyga turi būti vykdoma griežtai, nes būtina pagerinti limfos tekėjimą per limfinius indus. Padidėjęs limfos drenažas mažina edemą.

Stumdymas turėtų būti atliekamas užtikrintai, bet be stipraus spaudimo. Būtina šiek tiek paspaudžiamas visumais, tarsi juos glostant.

Gydykite veido veidus ant masažo linijų. Jie išdėstyti taip:

 • nuo burnos iki ausies skilčių;
 • iš akių vokų kampų į išorę (į galvos odą);
 • nuo veido (smakro) apačios iki ausų;
 • nuo kaktos centro iki laikinų skilčių.

  Klasikiniai masažo specialistai rekomenduoja pradėti procedūrą su kaklo procedūra. Apdorojus šią sritį, apdorojama smakro ir ploto aplink burną. Atlikite judėjimą abiem rankomis. Tokiu atveju zona bus apdorojama geriau ir šiek tiek giliau.

  Apdorojus apatinę ir vidurinę veido dalį, reikia gydyti periorbitinę zoną (aplink akis). Ši anatominė sritis turi būti kruopščiai masažuojama. Pernelyg intensyvus gydymas gali sukelti pernelyg ilgo odos aplink akis patrauklumą. Gydant šią sritį, pirštai „piešia“ ant odos aštuoni. Norėdami pradėti apdoroti periorbitinę zoną, iš išorinio akies kampo.

  Pirmasis klasikinio veido masažo etapas baigiamas kaktos ploto gydymu. Norėdami tai padaryti, akių judesiai turėtų būti apdorojami kaktos. Geriau tai daryti nuosekliai pirma su viena ranka ir tada kita ranka. Po to pirmasis masažo etapas gali būti laikomas užbaigtu.

  Trina

  Šiame etape pirštais reikia masažuoti veidą. Šiame etape vyksta gilesnis apdorojimas. Ypatingas dėmesys trinties metu turėtų būti skiriamas sritims, kurioms būdinga su amžiumi susijusi deformacija - pavyzdžiui, smakro ir kaklo srityje. Šlifavimas taip pat atliekamas palei masažo linijas, pradedant nuo smakro.

  Kiekviena veido dalis dirba nuosekliai. Taigi, trina atliekama nuo apatinės kaklo dalies ir baigiasi su kaktomis. Trina metu pirštų galiukai atlieka apskritus judesius. Kaktos plotas gali būti toliau apdorojamas paspaudus judesius. Jei šioje zonoje jau atsirado imituotų raukšlių, tuomet jis turėtų būti pakankamai masažuojamas.

  Minkymas

  Kitas etapas - gilesnis raumenų tyrimas. Šiame etape veido ir kaklo raumenys gydomi masažo linijomis. Visi judesiai turi būti atliekami bangomis. Tuo pačiu metu jūs turėtumėte pradėti nuo kaklo apačios ir judėti aukštyn. Šią sritį taip pat galima keisti. Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas veido kontūrų gydymui.

  Šiame etape paveikti kolageno pluoštai ir kraujagyslės. Taip pat apdorojami raumenys. Norint gerai apdoroti gilius odos sluoksnius, reikia atidžiai ištraukti odos raukšlę. Norėdami tai padaryti, pirštai turi užfiksuoti ne tik odą, bet ir po oda esančius poodinius audinius. Tik toks gilus tyrimas padeda pasiekti rezultatus.

  Norėdami geriau dirbti ant veido, galite naudoti vibraciją. Norėdami tai padaryti, pirštai yra išdėstyti eilėje išilgai masažo linijų ir atlieka mažos amplitudės svyruojančius judesius. Vibracija - tai technika, padedanti dirbti su nervais. Gera inervacija ir kraujo patekimas į veido plotą prisideda prie to, kad oda tampa elastinga.

  Kontraindikacijos

  Kiekviena procedūra, netgi atliekama namuose, turi daug apribojimų. Esant tam tikroms kontraindikacijoms, reikia atsisakyti klasikinio veido masažo. Jūs neturėtumėte pradėti tokių procedūrų eigos su:

  • aukšta temperatūra dėl įvairių infekcinių patologijų;
  • įvairių odos pažeidimų;
  • herpetiniai išsiveržimai ant veido.

  Apžvalgos

  Daugelis moterų pastebi, kad po klasikinio veido masažo jie pamatė, kaip oda tapo tamsesnė ir elastingesnė. Kai kurios moterys teigia, kad po šios procedūros sumažėjo su amžiumi susijusių odos pokyčių sunkumas.

  Klasikinis veido masažas, deja, ne visada padeda visiškai atsikratyti mimikos raukšlių. Jei šie su amžiumi susiję pokyčiai yra gana gilūs, ši procedūra gali nepadėti.Kai kurios moterys savo atsakymuose teigia, kad net po kelių klasikinio veido masažo kursų jie turėjo kreiptis į invazines kosmetikos procedūras, kad pagerintų odos išvaizdą ir atsikratytų raukšlių.

  Kai kurios moterys skundžiasi, kad namuose po klasikinio masažo jie paprastai nepasiekė norimo rezultato. Siekiant pagerinti odos išvaizdą, jie buvo priversti pasikonsultuoti su specialistu.

   Tačiau klasikinio veido masažo ekspertai tai teigia Galite sužinoti, kaip atlikti šią procedūrą. Tik tam reikia pakankamai kantrybės. Jie taip pat rekomenduoja, kad prieš klasikinį veido masažą namuose būtinai žiūrėkite vaizdo įrašo nurodymus, kaip tai atlikti. Tai padės išvengti klaidų, su kuriomis susiduria daugelis naujokų.

   Jūsų veido grožį galima išsaugoti masažu. Procedūros metodas aprašytas toliau pateiktame vaizdo įraše.

   Parašykite komentarą
   Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

   Mada

   Grožis

   Ryšys