Veido masažas

Veido masažo modeliavimas:

Veido masažo modeliavimas:

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Indikacijos
  2. Metodika
  3. Apžvalgos

Gyvenimas be emocijų yra nuobodu. Emocinės reakcijos prisideda prie imituojančių raukšlių atsiradimo, kurių sunkumą galima sumažinti atliekant modeliavimo veido masažą. Ši procedūra turi savo savybes ir technologijas.

Indikacijos

Veido masažo modeliavimo specialistai atkreipia dėmesį į tai, kad, įgyvendindami, galite pasiekti nuostabių rezultatų. Įdomu tai, kad kai kurie iš jų mano, kad ši procedūra gali padėti užkirsti kelią Botox naudojimui.

Jie pastebi, kad po modeliavimo masažo sumažėja mimikos raukšlių ir kitų su amžiumi susijusių pokyčių išraiška. Modeliavimo masažas padeda pagerinti odos spalvą ir normalizuoti jo toną.

Tokios kosmetikos procedūros metu raumenų gnybtai pašalinami. Intensyvus raumenų skaidulų atsipalaidavimas padeda sulėtinti odos raukšlių atsiradimą. Tinkamas veido tyrimas padeda pagerinti kraujotaką ir net inervaciją. Jis taip pat padeda sulėtinti neapykantos raukšles.

Kadangi veido gydymas yra gana intensyvus, tam, kad nepadarytumėte žalos sau, turėtumėte tai padaryti teisingai. Jei planuojate atlikti kosmetinę procedūrą namuose, tuomet prieš atidžiai išnagrinėkite visus masažo etapus, taip pat žiūrėkite vaizdo nurodymus. Tai padės sumažinti galimų klaidų, kurias dažnai daro naujokai, riziką.

Ekspertai, atliekantys veido modeliavimo masažą, rekomenduoja šią procedūrą atlikti ne savarankiškai. Kadangi masažo metu vyksta gilus veido minkštųjų audinių apdorojimas, geriau, kad jį atliktų kvalifikuotas specialistas.

Netinkamas apdorojimas gali sukelti ne tik tai, kad nepasiekiamas norimas efektas, bet ir atsiranda neigiamų pasekmių.

Veido 3D minkštųjų audinių modeliavimo bruožas yra tas, kad darbo metu jūs galite išsamiai išsiaiškinti kiekvieną zoną. Kai kurie žmonės patiria asimetriją su amžiumi. Šiam pokyčiui būdinga tai, kad vienos pusės veido minkštieji audiniai nusileidžia greičiau nei kiti. Tinkamas ir savalaikis 3D masažo modeliavimas padeda atsikratyti šios problemos. Tuo pačiu metu intensyviau apdorojami minkštieji audiniai, kurie susitraukė. Toks poveikis sukelia toninį efektą.

Priešingai, priešingai, nereikėtų intensyviai apdoroti veido. Šioje zonoje pasirinkite tempimo judesį. Tai padės padaryti veidą simetriškesnį.

Ši procedūra gali būti atliekama ne tik brandaus amžiaus žmonėms. Specialistai, atliekantys modeliavimo masažą, atkreipia dėmesį į tai, kad nuo 20–25 metų galima pasinaudoti kosmetikos procedūra, nes šiame amžiuje atsiranda pirmieji amžiaus pokyčiai.

Pasak ekspertų, modeliavimo masažas padės atidėti raukšlių atsiradimą ir kitus pokyčius. Ši procedūra tinka ne tik grožiui. Veido masažas gali būti atliekamas ir vyrai. Šiuolaikiniai stiprios žmonijos pusės atstovai taip pat stebi jų išvaizdą. Ypač daug dėmesio skiria viešųjų profesijų savininkai, nes jų karjeros sėkmė priklauso nuo jų išvaizdos. Kad oda taptų spindinanti ir sulėtintų mimikų raukšlių atsiradimą, vyrai taip pat gali imtis modeliavimo masažo, jei nori.

Metodika

Yra keletas variantų, kaip modeliuoti veido masažą. Vienas iš jų yra metodas, kurio metu tiriami miofaziniai elementai. Masažas prasideda nuo kaklo ploto.

Šiai sričiai reikia atidžiai stebėti, nes, deja, su amžiumi šioje anatominėje srityje dažnai atsiranda įvairių problemų.

Taigi, kaklo srities minkštųjų audinių tono pokytis prisideda prie to, kad yra bjaurių odos raukšlių, kurios žymiai pablogina išvaizdą. Norint išsiaiškinti šią anatominę sritį, abu delnai turi būti uždėti už nugaros ir švelniai ištiesti raumenis. Po šio masažo judesių reikia įveikti kaklo srities raumenis.

Masažo metu naudojamas tik vienas klasikinis masažo judėjimas: užklijuoti odos raumenų raukšlę, o po to perkelti ją iš vienos rankos į kitą. Per šį manipuliavimą vyksta ne tik išsamus odos tyrimas, bet ir raumenys, esantys po juo. Būtent šis gilus poveikis padeda pasiekti norimą 3D modeliavimo rezultatą. Masažo judesių teisingumas yra labai svarbus. Negalima nuplėšti rankos nuo kūno užfiksavimo metu ir tolesnio pernešimo tarp odos raumenų raukšlių.

Masažo judesių kryptis yra aukštyn. Apdorojus apykaklės plotą, prasideda apatinės veido dalies tyrimas.

Kiekvienai vietai reikia skirti pakankamai dėmesio. Tam reikia 3-6 masažo judesių. Po to galite pereiti prie kitos anatominės svetainės.

Apdorojus plotą aplink burną, turėtumėte masažuoti vidurinę veido dalį ir tada kaktą. Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas nasolabialinių raukšlių. Jie, kaip taisyklė, yra stipriai išskirti brandaus odos savininkams. Jei nasolabialinės raukšlės yra stipriai išreikštos, pasikeičia net veido išraiška.

Baigus darbą, prasideda kitas etapas. Jį sudaro išsamus sričių su ryškiais imitaciniais pokyčiais tyrimas. Taigi plotas po akimis yra gydomas masažo judesiais. Čia dažnai pasirodo varnos pėdos. Paprastai jie atsiranda moterims, kurios dažnai juokiasi. Masažuokite šią zoną turėtų būti atidžiai, nes oda šioje srityje yra gana švelnus.

Po to turėtumėte atidžiai ištirti kaktos plotą. Čia taip pat dažnai atsiranda imituotos raukšlės. Paprastai jie turi išilginę kryptį. Jei šioje srityje nėra raukšlių, tik kelias sekundes pakanka, kad jį išspręstumėte. Tai būtina norint išvengti būsimų amžiaus pokyčių.

Veido masažo modeliavimo specialistai pažymi, kad masažo vietose su raukšlėmis turėtų būti teisinga.

Jokiu būdu negali raukšti, nes tai gali tik pabloginti problemos sunkumą. Masažas turėtų būti raukšlių kryptimi.

Kita masažo taisyklė yra masažo judesių pasirinkimas viršutinei ir apatinei veido daliai. Priekai reikia švelnesnio gydymo. Pakanka apdoroti šią sritį su lygiais tempimo judesiais. Apatinių veido dalių tyrimui galite taikyti intensyvesnio poveikio metodus: pavyzdžiui, „tweaks“. Tai sumažins minkštųjų audinių žlugimą ir todėl bus puiki tokių estetinių problemų atsiradimo, kaip antroji smakro ir su amžiumi susijusių pokyčių veido kontūrose, prevencija.

Kitame vaizdo įraše žiūrėkite meistriškumo klasę, atlikdami modeliavimo veido masažą.

Apžvalgos

Įdomu tai, kad net viena tinkamai atlikta procedūra padeda pagerinti odos išvaizdą.

Daugelis moterų pastebi, kad po pirmosios sesijos jie pastebėjo teigiamus veido pokyčius. Jų nuomone, masažas tapo odos spindesiu.

Tačiau jie pažymi, kad ši procedūra ne tik padėjo pagerinti veido odos išvaizdą, bet ir padėjo atsipalaiduoti. Po modeliavimo masažas, pasak daugelio moterų, nuotaika pagerėja.Kai kurie buvo nustebinti, kad procedūra padėjo pagerinti miegą ir palengvino miegą.

Kai kurie veido masažo modeliavimo ekspertai sako, kad šis metodas yra vertas alternatyva Botox ir chirurginiams plastikams. Tačiau, deja, ne visos moterys, kurios pasinaudojo tokia procedūra, sutinka su tuo.

Yra apžvalgos, rodančios, kad modeliavimo masažas nepadėjo susidoroti su visais su amžiumi susijusiais pokyčiais. Kai kurios moterys pastebi, kad po procedūrų eigos pastebėjo odos spalvos ir tono pagerėjimą, tačiau raukšlių gylis nesumažėjo.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys