Biorevitalizacija

Plaukų biorevitalizacija: procedūros savybės

Plaukų biorevitalizacija: procedūros savybės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Kas tai?
  2. Rūšis
  3. Indikacijos ir kontraindikacijos
  4. Patarimai ir gudrybės

Šiuolaikinės moterys yra pasirengusios bet kokiai kosmetinei procedūrai, kad būtų užtikrintas jų plaukų grožis ir sveikata. Pastaraisiais metais visokeriopai populiarėja įvairios pramoginės technikos, tarp kurių yra plaukų biorevitalizacija. Kas yra jo bruožas, mes išsamiau svarstome.

Kas tai?

Išgirdę daugybę teigiamų atsiliepimų apie tokią procedūrą, kaip plaukų biorevitalizaciją, daugelis moterų skuba užsiregistruoti į specialistą, norėdami patirti teigiamą sveikatingumo metodo poveikį. Tačiau pirmiausia reikia žinoti, kas tai yra ir koks yra procedūros principas.

Plaukų biorevitalizacija yra vienas populiariausių ir efektyviausių garbanos gijimo būdų.

Šios procedūros pagrindas yra naudoti hialurono rūgštis taip, kad būtų galima teigiamai paveikti ne tik garbanos, bet ir plaukų folikulus bei pačią odą.

Šios gydymo procedūros metu specialistas į poodinį sluoksnį įveda specialią kompoziciją. Iš dalies biorevitalizacija primena tokį populiarią techniką kaip mezoterapija. Tačiau yra skirtumų tarp šių dviejų metodų ir negalima pakeisti kito.

Šioje procedūroje naudokite skirtingus vaistus, kuriuose yra didelis hialurono rūgšties kiekis. Dažnai tiesiogiai naudojama tik hialurono rūgštis. Poveikis po sesijos bus pastebimas per 2-3 dienas. Beje, kartais ekspertai naudoja tokį kokteilį, kad pagerintų garbanos, į kurias įeina ne tik hialurono rūgštis, bet ir keratinas. Keratino biorevitalizacija taip pat yra labai populiari lankytojų grožio salone.

Deja, po 30 metų tokio svarbios medžiagos, kaip hialurono rūgšties, susidarymas organizme žymiai sumažėja. Kaip rezultatas, dėl to, kad trūksta blogėjančios odos ir plaukų būklės. Tokie su amžiumi susiję pokyčiai neigiamai veikia garbanos sveikatą, dėl to atsiranda sausumas, trapumas ir sunkūs nuostoliai. Štai kodėl daug daugiau nei 30 metų moterų, patyrusių akivaizdžių problemų, rekomenduojama taikyti panašią procedūrą. Šis gydymo metodas padeda atkurti odos medžiagų apykaitos procesus, taip normalizuodamas riebalinių liaukų darbą, atkurdamas prarastą drėgmės pusiausvyrą, todėl plaukų folikulai gauna maitinimą, kuris teigiamai veikia bendrą garbanos išvaizdą ir sveikatą.

Atsižvelgiant į tai, kad biorevitalizacija daugiausia vykdoma injekcijomis, hialurono rūgštis lengvai įsiskverbia į gilius epidermio sluoksnius.

Paprastai ekspertai rekomenduoja atlikti panašią procedūrą kas 2 mėnesius. Visas kursas paprastai susideda iš kelių procedūrų, nuo 2 iki 5. Keletą dienų po pirmosios sesijos rezultatas bus matomas.

Rūšis

Iki šiol ekspertai gali pasiūlyti 2 sveikatingumo procedūros variantus: injekciją ir neinjekciją. Pirmasis metodas yra labiausiai paplitęs. Čia sesijos metu specialistai naudoja specialias, plonesnes adatas, dėl kurių procesas nėra toks skausmingas, kaip atrodo iš pradžių. Antrasis metodas yra mažiau paplitęs šiandien. Šio metodo metu naudoju mažos molekulinės masės hialuronatą, kuris, veikiant lazeriui, srovei ar šilumai, įsiskverbia į galvos odos sluoksnius. Šis metodas yra visiškai neskausmingas.

Neinjekcinis variantas gali būti suskirstytas į keletą tipų, kurių kiekvienas turėtų būti aprašytas atskirai. Populiariausias ir pageidaujamas metodas yra lazerinė technika. Speciali medžiaga įterpiama naudojant infraraudonuosius spindulius. Šis metodas padeda pagerinti bendrą epidermio būklę, normalizuoja odos metabolinius procesus ir padeda padidinti drėgmę.

Kitas būdas, kai nėra injekcijos, yra iontoforezė. Tokiu atveju ant odos dedami preparatai, turintys koncentruotą specifinės medžiagos kiekį, ir tada pradeda naudoti specialų prietaisą, kuris išskiria galvaninę srovę. Dėl srovės, visos veikliosios medžiagos lengvai patenka į gilesnius odos sluoksnius, kurie palankiai veikia odos sveikatą ir garbanos. Iontoforezės ekspertai mano, kad efektyviausia.

Be to, visiškai įmanoma naudoti magnetines bangas, per kurias hialurono rūgštis įsiskverbia į gilius epidermio sluoksnius. Ši procedūra vadinama magnetoforeze.

Dažnai naudojamas ir toks metodas kaip ultrafonoforezė. Naudojant ultragarsą, epidermis yra prisotintas veikliosiomis medžiagomis, taip pagerinant bendrą odos būklę ir garbanos.

Indikacijos ir kontraindikacijos

Jei susiduriate su tokiomis problemomis, kaip stiprus plaukų slinkimas, padidėjęs garbanos sausumas ir trapumas, antgalio dalis, sausoji galvos oda, pleiskanos ir natūralaus blizgesio ir plaukų blizgesio praradimas, turėtumėte susisiekti su specialistu, kuris pasirinks tinkamą metodą ir atliks biorevitalizacijos procedūrą.

Ši procedūra reiškia daugkartinių sesijųir, atsižvelgiant į bendrą poveikį, galima pasiekti gerų rezultatų. Dauguma moterų pažymi, kad biorevitalizacija padeda ne tik pagerinti bendrą garbanos ir odos sveikatą, bet ir skatina aktyvų naujų plaukų augimą. Dėl to padidėja bendras sruogų kiekis, natūralus blizgesys ir natūralus plaukų spalvos prisotinimas, silpnumas ir sausumas, elastingumas ir stiprumas pagerėja.

Procedūra laikoma nekenksminga ir nesukelia jokių šalutinių poveikių. Bet tai tik tuo atveju, jei nėra veikliosios medžiagos kontraindikacijų ir individualaus netoleravimo.

Nėštumo ir žindymo laikotarpiu moterims nerekomenduojama biorevitalizacija. Be to, jei esate alergiškas vienai iš sesijos metu naudojamų medžiagų sudedamųjų dalių, procedūra taip pat yra geriau atsisakoma.

Tobulinimo procedūra yra kontraindikuotina tiems, kurie turi odos ligų, bėrimų, infekcinių ir uždegiminių ligų atveju, taip pat jei odoje yra mažų žaizdų.

Patarimai ir gudrybės

Plaukų biorevitalizacijai reikalingas tam tikras paruošimas, be kurio jo negalima padaryti. Visų pirma, turėtumėte pasikonsultuoti su profesionalu ir sužinoti viską apie kontraindikacijas.

Be to, Prieš 2-3 dienas iki procedūros nerekomenduojama naudoti įvairių plaukų formavimo produktų, nes gali neigiamai paveikti laukiamą rezultatą.

Tą dieną, kai atliksite procedūrą, taip pat dieną, kai nerekomenduojama vartoti jokių vaistų. Tą dieną turėtumėte plauti garbanos reguliariai šampūnu, kurį nuolat naudojate. Tačiau, naudojant balzamus ir įvairius skalauti, reikia atsisakyti.

Po biorevitalizacijos kelių dienų negalima plauti. Be to, per ateinančias dvi savaites neįmanoma aplankyti vonios, saunos, baseino ar soliariumo. Be to, per kitas dvi savaites po procedūros garbanos reikės ypatingos apsaugos. Būtina maksimaliai apsaugoti garbanos ir galvos odą nuo tiesioginių saulės spindulių. Idealiu atveju šiais laikais dėvėkite skrybėlę.

Dažų garbanos po tokios procedūros neįmanoma. Ir jei tai yra skubiai reikalinga, dažymas gali būti atliekamas po 7-8 dienų, o ne anksčiau.

Pirmą savaitę po biorevitalizacijos procedūros draudžiama naudoti plaukų džiovintuvą, lygintuvą ir kitus plaukų džiovinimo ir stiliaus prietaisus.

Apie tai, kokie yra plaukų atnaujinimo procedūros bruožai, žr. Šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys