Uggs

Uggs

Uggs

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Istorija
 2. Savybės
 3. Privalumai ir trūkumai
 4. Modeliai
 5. Dekoras
 6. Populiarios spalvos
 7. Medžiagos
 8. Mados tendencijos ir nauji elementai
 9. Prekiniai ženklai
 10. Ganytojo gyvenimas
 11. Džiaukitės
 12. Pelenai
 13. Kaip pasirinkti?
 14. Naudingi patarimai
 15. Kaip rūpintis?
 16. Ar galima plauti skalbimo mašinoje?
 17. Ką daryti, kad neslystumėte?
 18. Kaip patikrinti autentiškumą?
 19. Klientų apžvalgos
 20. Ką dėvėti?
 21. Įžymios vietos

Šiandien bus sunku rasti asmenį, kuris negirdėtų apie šį batų. Kai kurie žmonės juos myli, kiti juos nekenčia, tačiau nedaugelis jų yra abejingi. Leiskite pažvelgti arčiau!

Istorija

Įžymūs batai išrado Australijoje, kur jie buvo siuvami iš merino avių vilnos. Iš pradžių jie buvo tik ūkininkai, užsiimantys galvijų auginimu.

Jie turėjo tik praktinį tikslą, todėl niekas negalvojo apie patrauklią išvaizdą. Jie nusišluostė juos gana nerūpestingai, nes jie gavo savo vardą (iš anglų kalbos. „Ugly“ - negraži).

Pirmojo ir antrojo pasaulinio karo laikotarpiu pilotai pradėjo juos dėvėti, bėgdami nuo šalčio dideliame aukštyje. Jie vadino tokius batus "fug boots", kuriuos galima dekoduoti kaip plaukiojančius.

Praėjusio šimtmečio šešiasdešimtmečiuose įsimylėjo banglentininkai, kurie juos dėvėjo tarp mokymų. Po ilgo buvimo šaltame vandenyje batai yra gerai pašildyti.

Konkrečiai, šiandien žinomas dizainas buvo išrastas „Surfer Shane Stedman“, kuris vėliau užregistravo savo „Ugg Boots“ prekės ženklą Australijoje. Batų išvaizda buvo nepretenzinga - juos sudarė du avių odos ir minkštos padai. Lauke buvo zomšas ir viduje šiltas, pūkuotas kailis.

Manoma, kad būtent banglentininkai atnešė iš Australijos į Jungtines Valstijas, kur jie įgijo didžiulį populiarumą. Nuo devintojo dešimtmečio pradžios jie buvo parduoti visoje Amerikoje, bet tikrasis bumas įvyko 2000-aisiais, kai „negraži batai“ pradėjo dėvėti Holivudo žvaigždes.

Po jų paprastieji žmonės pastebėjo šiuos žiemos batus, jų populiarumas išplito visame pasaulyje. Jau ilgą laiką jie buvo gaminami tik pagal vieną prekės ženklą, tačiau dabar juos galima rasti daugelyje prekių ženklų.

Žinoma, pagrindinis šių batų privalumas yra tai, kad jie yra labai šilti ir patogūs. Keletas batų gali konkuruoti su jais. Tačiau tie, kurie kategoriškai atsisako nešioti uggs, bando rasti jiems alternatyvą.

Tai gali būti perdėti batai, populiariai vadinami „antklodėmis“, taip pat populiarūs yra „mėnuliniai batai“ (mėnulio batai). Sąžiningai, jų išvaizdą taip pat sunku skambinti elegantiška ar patraukli.

Tiesą sakant, tai yra didelės apimties sportiniai bateliai, kurie vizualiai "svėria" koją, todėl tai nėra visiems. Tačiau šiuose batuose šiltai ir patogiai, todėl jie yra labai populiarūs.

Savybės

Realus UGG batus gamina Ugg Australia. Mes kalbėsime apie jų savybes, nes tik dėl šio prekės ženklo batų atitinka visus standartus. Jis yra siuvamas iš aukštos kokybės medžiagų, naudojant specialias technologijas, kurios, deja, gali būti neprieinamos kitiems gamintojams.

Šiuolaikiniai modeliai yra gražūs ir stilingi, kartais jie nėra net prastesni už modelio batus.

Jie yra batai su siaurais viršeliais, kurie gerai išlaiko savo formą.Jie neturi ir negali turėti kulno, o tik padas yra minkštas, su nedideliu protektoriu, kuris neleidžia paslysti ant ledo.

Reikalingas storo kailio vidpadžio buvimas, kuris įkrovos pirštą paverčia vien malonumu. Jų pėdos praktiškai nevargsta, todėl šie batai idealiai tinka kasdieniam drabužiui.

Dažnai jie lyginami su kitais žiemos batus, kuriuos minėjome anksčiau. Merginos dažnai klausia savęs, kas yra šiltesnė: aukšti kailiniai batai.

Uggs yra minkštas, šiltas ir malonus dėvėti. Kadangi šių batų koja jaučiasi laisva, pėsčiomis vyksta tinkamas šilumos mainai. Šiuose „Ugg“ batuose jūs niekada neįšaldysite, gamintojas teigia, kad jie gali būti dėvimi net -30.

Aukšti kailiniai batai - populiarūs žieminiai batai su kailiais. Jie taip pat suteikia šiltas ir sausas kojas šalčio oru. Kitaip nei jie, jie nesusilieja, kas yra jų pranašumas. Tačiau daugelis modelių yra pagaminti iš kietos odos, todėl pėdos yra tvirtai įspaustos, todėl nedaro pakankamo šilumos perdavimo.

Dutiki - nebrangūs žieminiai batai, pagaminti iš dirbtinių medžiagų. Jie yra patogūs, lengvi ir nesugeba šlapias. Gerai apsaugotas nuo šalčio, o pėdos jose jaučiasi patogios, bet net nesistengia juos palyginti su ugnimi. Pastarieji yra pagaminti iš visiškai natūralios medžiagos, kuri yra daug šiltesnė ir patogesnė.

Galima padaryti aiškią išvadą, kad šiltai žiemos batai. Tačiau jie gali būti dėvimi tik sausame ore arba šalčiuose, nesant šluotos. Jei gatvėje yra slydimo, geriau įdėti odinius batus ar dutik.

Privalumai ir trūkumai

Šie batai turi daug privalumų:

 • Uggs padaro koją elegantiškesnę - nors iš išorės atrodo šiek tiek beprasmiška, pailgos kojos vizualiai traukia figūrą, kad kojos atrodo plonesnės.
 • Jie niekada neišeina iš mados. Negalima pažvelgti į tai, kad jų populiarumas šiek tiek sumažėjo, ir toliau yra svarbūs batai. Tai nesenstantis batai, kurie visada turės vietą žiemos spintoje.
 • Šie ugg batai yra siuvami iš natūralaus avikailio, todėl jie turi termoreguliacijos funkciją.

Jų pagrindinis trūkumas yra tas, kad jie sukurtas tik sausiems orams. Deja, batai sudrėksta, todėl dėvėdami sniegą, juos dėvėkite lietaus ar purvo metu, neveiks.

Be to, mokslininkai teigia, kad UGG batai patenka į pavojingų batų kategoriją. Kadangi pėdos jose nėra pritvirtintos, kyla kulkšnies, kelio ir net apatinės nugaros dalies skausmo pavojus.

Tačiau tai nereiškia, kad batus reikia atsisakyti, gydytojai tik pabrėžia, kad jie negali būti nuolat dėvimi.

Kitas bruožas, kurį galima priskirti trūkumams - specifinė išvaizda. Daugelis vis dar juos vadina negražiomis, tačiau tai neturi įtakos jų populiarumui.

Anksčiau nebuvo lengva paimti viršutinius drabužius, bet dabar jie yra dėvimi su parkais, kailiniais kailiais, apatiniais švarkais ir paltais, todėl neturėsite problemų piešiant vaizdą.

Modeliai

Klasikinis

Nesvarbu, kaip dizaineriai stengėsi įvairinti garsųjį ugnį, klasikinis modelis vis dar išlieka populiariausias. Galbūt tai yra dėl patogumo ir paprastumo, kuris neseniai pasirinko šiuolaikines mergaites. Bet klasikinė trumpoji linija džiaugiasi turtingomis spalvomis, taip užpildydama trumpo dizaino trūkumą.

Ilgas

„UGG Tall“ modelis suteikia jūsų kojoms dar didesnę apsaugą nuo šalčio ir neprilygstamo komforto. Batai pasiekia beveik kelį, o tai reiškia, kad jie gali būti dėvimi net ir pačiuose šalčiuose, nesirūpindami, kad kojos gali užšalti.

Žemas

„UGG Mini“ - tai trumpi batai, kurie atrodo labai tvarkingi ir mieli. Jie idealiai tinka įtemptų džinsų ir antblauzdžių mėgėjams, nes jie visiškai nesukelia kojos sunkesnės. Trumpi batai beveik nejaučiami ant kojų ir visada atrodo stilingi.

Žaibas

Dažniausiai žaibas gali būti aptiktas aukštoje vietoje, kurioje tuo pačiu metu atliekamas dekoratyvinis ir funkcinis vaidmuo. Dizaineriai įdėjo jį ne į šoną, bet užpakalinėje pusėje, todėl lengviau įdėti į batus ir suteikia batus patrauklią išvaizdą. Be to, vertikali linija vizualiai traukia koją iš užpakalinės dalies, todėl siluetas tampa plonesnis. Taip pat yra modelių su užraktu, esančiu šone, tačiau juose užtrauktukas tarnauja tik kaip stilingas dekoratyvinis elementas.

Ant nėrinių

Patogūs ir stilingi nėriniai yra puikūs kasdieniam drabužiui. Iš išorės jie panašūs į dykumus, todėl jie gali būti dėvimi net su verslo kostiumu, nes net verslo stiliaus požiūriu jie atrodys gana ekologiški.

Taip pat populiarūs yra aukšti ryšių modeliai, kuriuose juostelės vaidina dekoratyvinį, o ne funkcinį vaidmenį. Bet jie leidžia jums reguliuoti viršūnių plotį, kuris yra labai patogu merginoms su pilnais veršeliais.

Ant kulno

Dėka vaizduotės ir kūrybiško dizainerių įsikūnijimo pasirodė itin mados moteriškos ugg batai ant pleišto ir kulno. Jie tinka kasdieniam drabužiui ir ypatingai progai, nes jie derina originalių uggų batų komfortą, tačiau tuo pačiu metu jie atrodo labiau tvarkingi ir stilingi.

Storas padengtas

Šie batai idealiai tinka šaltoms žiemoms, nes padas užtikrina puikią apsaugą nuo užšaldyto žemės paviršiaus. Yra modelių ant nedidelio pleišto ir net ant traktoriaus pado, kuris šiandien yra populiariausių. Pastarasis bus ypač patrauklus jaunoms mergaitėms, kurios mėgsta „avangardinius“ vaizdus.

Shaggy

Originalūs gauruotieji batai yra uggs ir high fur boots simbiozė. Jie visi yra tokie pat patogūs ir švelni, bet pūkuotas kailis, esantis kojoje, neleis jums nepastebėti. Kitais atvejais kailių kraštas vaidina ne tik dekoratyvinį vaidmenį - pūkuotas kailis patikimai apsaugo kojas nuo šalčio net ir labai šalčiuose.

Išskirtinis

Jei ieškote neįprastų unikalių batų poros, pažiūrėkite į „UGG & Jimmy Choo“ kolekciją. Nuo pirmosios jo išvaizdos dienos ji pritraukia mados tendencijas visame pasaulyje. „Jimmy Choo“ kiaušiniai skiriasi kūrybiškumu ir ryškiu dizainu, bet išlieka tokie patys patogūs ir patogūs.

Be abejo, jums bus malonu su Swarovski akmenų blizgesiu, metalinių elementų žaismu ir neįprastų modelių deriniu. Jie suteiks akcentą net paprastiausiam kasdieniniam vaizdui, bet taip pat tinka ypatingai progai.

Vestuvės

Sunku įsivaizduoti, kad tokie batai gali būti elegantiški ir elegantiški. Tačiau kolekcija „UGG Australia“ „Moterų ir vyrų kolekcija“ skirta išsklaidyti jūsų abejones. Jis yra pagamintas ryškių spalvų, dauguma modelių yra perlamutrinis aukso arba sidabro spindesys, todėl jie blaškosi vaikščiojant.

Kolekcijoje taip pat yra klasikinių baltų modelių, kurie gali būti papildomai dekoruoti mygtukais, juostelėmis, kailio apdaila, karoliukais ir rhinestones. Tarp tokios įvairovės kiekviena nuotaka galės pasirinkti sau tinkamą variantą.

Mėnuliai

Iš esmės, mėnulio roveriai nėra ugg boots, bet sportiniai žieminiai batai su storomis padais. Jie turi šiltą sintetinį veltinio arba putų gumos paviršių. Mėnulio batų pavadinimas kilo dėl akivaizdaus panašumo į astronautų batus. Jie atrodo šiek tiek nepatogūs, tačiau jie jokiu būdu nėra prastesni už jų izoliacines savybes.

Namams

Uggs yra vertas šlepetės pakaitalas, nes jie yra minkšti, lengvi ir šilti. Namai tinka tiek odai, tiek ir megztiniams modeliams su mielu dekoru. Uggs gali būti papuoštos pompomis, lankais ir kitais elementais. Ypač jie bus tinkami kaimo namuose, nes jie gali ne tik vaikščioti patalpose, bet ir išeiti.

Vasara

Dizainerių vasarą siūlome atkreipti dėmesį į ažūrinius megztus medvilnės siūlus kartu su merino vilna. Tiesa, jų vidpadis vis dar yra tradicinis avikailis - tai padeda gerai nuvalyti drėgmę.Šie batai tinka vėsiems vasaros vakarams ir bus būtini atostogoms.

Paaugliams

Paaugliai nori neįprastų ryškių batų, kurie leidžia išsiskirti iš minios. Merginos mėgsta modelius su ausimis, kurios atrodo neįprastos ir labai mielos. Šie elementai paprastai yra pagaminti iš natūralių kailių, kurie suteikia jiems natūralų panašumą į kiškio ausis.

Neįprastos uggys moksleiviams su žėrinančiomis padais yra populiarios. Vienoje poroje gali būti iki 8 apšvietimo režimų, kurių spalvą galima pakeisti pagal nuotaiką. Šviečiantys batai nėra tinkami mokyklai, bet jais galite pasivaikščioti su draugais, kurių metu vaikas bus dėmesio centre.

Dekoras

Su lankais

Uggs su lankais yra specialiai sukurtos romantiškoms mergaitėms, kurios net žiemą nenori dalyvauti tikriose merginose. Batai su juostelėmis ar lankai yra tikras moteriškumo įsikūnijimas.

Kartais galite rasti batus su pompomis, kurios puošia lankai. Papildomas dekoras suteikia batus dar švelnesniam ir žavesiui.

Jie nesiskiria nuo klasikinių batų, išskyrus tai, kad batų nugaroje paliečiama satino lankai. Šis dekoras atrodo netikėtas ir labai stilingas.

Su mygtuku

Pagrindinis šio modelio privalumas yra jo praktiškumas ir originalumas. Tai lakoniški batai su vienu dideliu mygtuku, kuris tarnauja kaip stilingas dekoratyvinis elementas. Viena vertus, jis puošia ir pritraukia dėmesį. Kita vertus, ji neprisiima jokio įsipareigojimo, kitaip nei modeliai su lankais ar rhinestones. Todėl jūs galite dėvėti tokią uggę su parku, kailiu arba paltine.

Su grandine

Jei esate įpratę būti dėmesio centre, atkreipkite dėmesį į spalvingą ugnį su grandine, esančia ant didėjančios. Šie batai atrodo gana prabangūs, tačiau tuo pačiu metu jie nėra tokie intriguojami kaip rhinestones ar fliteriai. Jie bus puikiai derinami su protingu kailiu arba avių kailiu ant kelio.

Su dirželiu

Sukurtas modelis su diržų dizaineriais įkvėpė striukės pilotą - ryškus, stilingas ir žiaurus. Šie ugg batai panašūs į biker stiliaus batus, tačiau tuo pačiu metu jie lieka tokie pat patogūs ir minkšti, kaip sunkūs motociklų batai. Jie puikiai atrodo su parku, bombonešio striukė, odinė striukė ir kiti sportiniai drabužiai.

Siuvinėta

Populiarūs „Swarovski“ kristalais išsiuvinėti Uggs yra populiarūs. Šviesūs akmenys gali sudaryti išskirtinį modelį ar ornamentą ir gali visiškai uždengti bagažą, suteikiant jam rafinuotą blizgesį.

Taip pat yra modelių su perlais, su erškėčiais, kaukolėmis kniedėmis ir karoliukais. Šį sezoną reikia atkreipti dėmesį į modelius su siuvinėjimu, nes šis dekoras yra populiarumo viršūnė. Uggs su modeliais su gėlių ir gėlių temomis tikrai pritraukia kitų dėmesį.

Jie vis dar atrodo ryškūs ir neįprasti, tačiau dėl blizgesio stokos jie geriau tinka kasdieniam drabužiui.

Puikus

Šiandien yra populiarūs su metaliniu blizgesiu, su blizgučiais, rhinestones ir blizgiais aplikacijomis. Daugelis merginų renkasi modelius blizgučiais, kurie puikiai atrodo priešingai nei tamsios kailio ar parko.

Jei nuspręsite nusipirkti batus su sparkles, dėvėkite juos lakoniškais drabužiais minimalizmo stiliaus, kad jūsų išvaizda iš įspūdingo nekristų.

Su piešiniu

Uggs su spaudiniais ilgą laiką nėra neįprasta! Šiandien jie džiaugiasi ryškiomis spalvomis ir madingais piešiniais. Modeliai su kamufliacija, gyvatėmis ir gėlių atspaudais yra populiarūs, o tai reiškia, kad kiekviena fashionista suras modelį pagal skonį. Jūs galite nusipirkti paruoštą modelį arba papuošti juos sau ir gauti savo unikalią porą.

Populiarios spalvos

Uggs, ne patraukliausia išvaizda, kompensuoja jų platus spalvų diapazonas. Populiariausi yra visi rudi atspalviai - smėlio, raudonos, grietinėlės, šokolado.

Daugelis merginų pasirenka daugiau universalių spalvų - juodos, pilkos, mėlynos arba chaki.„Leopard“ modeliai atrodo originalūs. Jie nėra žymimi ir gali būti derinami su viršutiniais drabužiais. Ką reikia kasdieniam drabužiui.

Dėl patrauklesnio ir įsimintiniausio įvaizdžio, daugiaspalvis uggs tinka: raudona, violetinė, mėlyna, žalia, turkis, bordo, oranžinė, geltona.

Ypač populiarūs yra rožinės spalvos batai, kurie atrodo konkurencingi ir moteriški.

Tiems, kurie yra naudojami visada dėmesio centre ir nebijo parodyti savo individualumo, dizaineriai siūlo puikius populiarumo šuolius. Galite pasirinkti sidabro, aukso ar metalo spalvas.

Aukso ir sidabro modeliai ypač laimėti lakoniškos gatvės stiliaus išvaizdoje.

Medžiagos

Planuojate pirkti „Uggs“ batus, jums tikrai įdomu, ką jie turėtų būti siuvami. Originalus „Ugg Australia“ siūti tik iš avių - natūralios medžiagos.

Tačiau šiandien jūs dažnai galite rasti zomšos, odos ir net dirbtinius ugg batus po oda ir zomša, kurie yra pagaminti specialiai tiems, kurie nešioja batus, pagamintus iš natūralių medžiagų.

Daugelis merginų, kaip pūkuotas uggs papuoštas kailio apdaila. Populiarūs batai su lapės, audinės ir usūriniais. Kailio apdaila pakabina veleną, todėl batai yra ypač elegantiški.

Madingos moterys taip pat mėgsta velvetinius batus iš „Ugg Lux“ kolekcijos. Pagamintas iš natūralaus kailio ir aksomo, patogus ir spalvingas. Tokios uggs yra vertingos karalienės kojoms.

Kita madinga tendencija yra iš plonos odos juostelių. Jie atrodo originalūs ir stilingi, kaip ir klasikiniai modeliai, pasižymi patogumu ir universalumu.

Ne taip seniai pajuto, kad pasirodė lentynose, kurios yra Australijos batų ir rusiškų veltinių simbiozė. Jei esate autentiškų drabužių ir batų gerbėjas, jums patiks šis modelis.

Atskirai, verta atkreipti dėmesį į vandeniui atsparius dušus, kurie gali būti dėvimi drėgnu oru. Tai yra lakas, kuris specialiu odos apdorojimu įgijo vandeniui atsparių savybių Jiems buvo pritaikyta speciali metalizuota danga, kuri ne tik apsaugo nuo drėgmės, bet ir suteikia batus patrauklią išvaizdą. Lakuoti batai puikiai tinka kasdieniam dėvėjimui mūsų nenuspėjamoje žiemoje.

Mados tendencijos ir nauji elementai

Patogumas ir praktiškumas - mados tendencija, kuri neteko savo svarbos keliems sezonams. Dabar vietoj stiletų merginos renkasi sportinius batelius, o ne nepatogius, tvirtus džinsus, praktiškus džemperius.

Uggs taip pat patenka į šį srautą, taigi 2017 m. Jie neketina atsisakyti savo pozicijų. Šių metų kolekcija yra suprojektuota pagal specifinį stilių - lakonišką dizainą ir neutralias kilnias spalvas.

Šiais metais pirmenybė teikiama natūralioms medžiagoms. Avikailis kartu su minimalistiniu stiliumi yra dabartinio sezono ir klasikinės tendencijos tuo pačiu metu. Taip pat galite atkreipti dėmesį į batus su užtrauktuku ar velcro.

Kalbant apie viršūnių aukštį, nėra specialių apribojimų. Svarbūs tiek trumpi, tiek kelio keliai. Ypač patraukli išvaizda su apvalkalu, kurį galima dėvėti dviem būdais.

Dizaineriai rėmėsi pastelinėmis paletėmis ir natūraliais rudos atspalviais. Taip pat galite atkreipti dėmesį į šviesos modelius: pieno, pastelinės rožinės ir šviesiai žalios spalvos.

Jei klasikinis uggs jums atrodo pernelyg nuobodu, galite atkreipti dėmesį į dizainerių modelius. Ryškių spalvų batai, padengti dideliais Swarovski akmenimis. Toks neįprastas uggs rankinis darbas bus patraukliausias net ir pačioms reikliausiam madoms.

Prekiniai ženklai

Be pasaulyje žinomų „Ugg Australia“, daugelis kitų prekių ženklų yra „Ugg Boogie Woogie“, „Fri & Daytime“, „Churinga“, „Vitacci“ ir daugelis kitų.

Ganytojo gyvenimas

Šio prekės ženklo Uggs siuvami iš aukščiausios kokybės originalios Australijos avies odos.

Šio prekės ženklo batai gali pasigirti unikaliu dizainu, kuris nepaliks abejingas nė vienai mados moteriai. Kolekcijos rengiamos kartu su britų ir italų dizaineriais, atsižvelgiant į dabartines mados tendencijas.

Džiaukitės

Čekijos prekės ženklas, kurio specializacija - drabužių ir batų siuvimas, populiarus alpinistams. Dėl patvarumo ir praktinio dizaino šio prekės ženklo produktai tapo labai populiarūs. Šio prekės ženklo „Uggs“ tikrai nustebins jus su nuostabia kokybe.

Pelenai

Italijos prekės ženklas, kuris specializuojasi batų, turinčių drąsų ir unikalų dizainą, siuvimui. Šio prekės ženklo „Uggs“ nustebins neįprastą išvaizdą ir džiugins jus su įvairių stilių mišiniu.

Kaip pasirinkti?

Pasirinkus kokybišką kokybę, daugelis negali nuspręsti dėl dydžio.

Norėdami suprasti, pažvelgti į stalą, kuriame pateikiami Ugg Australia batai moterims, vyrams ir vaikams.

Nereikia pirkti mažesnių batų - tai yra mitas, kuris yra paplitęs internete. Net jei perkate didelius batus, sutelkdami dėmesį į dydžio stalą ir vidpadžio ilgį - šių batų koja jaustis laisva ir patogi.

.

Naudingi patarimai

Kaip papuošti?

Funkcijos, kaip papuošti daugybę. Tai gali būti siuvinėjimas, juostelės, akmenys, rhinestones, karoliukai. Jei turite piešti, galite dažyti uggs dažus. Šiandien galima vėl įdėti mados juosteles.

 • Paprasčiausias būdas yra siūti su satino lankais. Tai nereiškia daug laiko, ir net vaikas gali susidoroti su lankų kūrimu. Jūs netgi galite padaryti be siuvimo, tiesiog įkiškite lankus ant specialaus klijų.
 • Taip pat galite klijuoti akmenis ar karoliukus prie batų - ši parinktis bus ypač patraukli visiems, kurie yra blizgantys ir blizgantys.

Kaip rūpintis?

Siekiant palengvinti priežiūrą, pabandykite dėvėti juos tik sausu oru, o ne vaikščioti Uggs ant nešvarumų kelio, po kurio jie gali tapti nenaudojami.

Jei vis dar gausite savo batus, jie gali būti atkurti patrauklią išvaizdą, laikantis kelių paprastų taisyklių:

 1. Neišdžiovinkite savo baterijų ar tiesioginių saulės spindulių.
 2. Nuplaukite juos šiltu arba karštu vandeniu.
 3. Valymui nenaudokite agresyvių ploviklių.

Pirmiausia, batai turėtų būti išdžiovinti ir natūraliu būdu, viduje įdedami keli sutraukti laikraščių lapai. Popierius ne tik sugeria drėgmę, bet ir taupo ugnį nuo deformacijos.

Kai jie yra sausi, nuimkite specialų šepetėlį, kad išvalytumėte zomšą ir švelniai nuvalykite purvą. Jei jis yra sausas, šepetį galite šiek tiek sudrėkinti šaltu vandeniu. Po to palikite juos išdžiūti.

Tuo pačiu principu, jūs galite išvalyti UGG batus iš druskos. Naudokite acto ir amoniako tirpalą. Taikykite jį ant šepečio ir švelniai patrinkite savo batus, bet nespauskite, kad nesugadintumėte subtilios medžiagos.

Ilgą laiką išliko patraukli išvaizda, gydykite juos specialiai atspariu vandeniui atspariu purškimu. Kaip sakoma, visada lengviau užkirsti kelią nei pašalinti pasekmes.

Ar galima plauti skalbimo mašinoje?

Griežtai draudžiama plauti klasikines mašinas, o po to jos bus išmestos. Bet jei dėvėsite megzti, jie lengvai nuplauks.

Kaip plauti šiuos batus? Įdėkite juos į specialų batų krepšį ir nusiųskite į būgną. Naudokite specialaus skysčio plovimui, kuris nepaliks dėmes ant batų.

Ką daryti, kad neslystumėte?

Yra keletas būdų, kaip pašalinti slip uggs. Pavyzdžiui, jūs galite klijuoti smilkalų popieriaus gabaliukus prie pado arba galite jį patrinti.

Jūs galite padaryti dar vieną „naminį apsaugą“ - jums reikia uždėti superglue ant pado ir įdėti į šiurkštų smėlį.Tiesa, „piešimas“ turės būti atnaujintas kartą per 2-3 savaites, nes smėlis yra gana greitai ištrintas.

Kaip patikrinti autentiškumą?

Jei nuspręsite pirmą kartą įsigyti „Ugg“ firmos ugg boots, jūs, be abejo, domitės, kaip atskirti natūralius batus nuo klastotės.

Dauguma gamyklų, kurios gamina originalias uggs, yra įsikūrusios Kinijoje, kai kurios gali būti įsikūrusios Vietname, o kai kurie modeliai gaminami Amerikoje.

Originalus ugg batai tikrai negali būti pagaminti Australijoje ar Naujojoje Zelandijoje. Jei jums siūlomi tokie batai, tai yra suklastotas.

 1. Svarbu turėti keletą logotipų, kurie visada atitiktų batų spalvą, ir žyma su apsaugine holograma. Tačiau paprasčiausias būdas patikrinti jums pasiūlytos poros autentiškumą yra nuskaityti QR kodą, kuris būtinai yra kiekviename langelyje arba etiketėje, kairėje bagažinėje.
 2. Jei nuskaitysite kodą, būsite nukreipti į oficialios svetainės puslapį, kur jums bus padėkota už tikrojo produkto įsigijimą. Tuo pačiu metu nešiojamojo kompiuterio ekrane pamatysite įsigytą modelį, jo spalvą, gamybos šalį ir gal net dydį.
 3. Jei, nuskaitydami kodą, būsite nukreipti į pagrindinį svetainės puslapį, tada prieš jus visiškai netikrą.

Klientų apžvalgos

Merginos, turinčios batus Ugg Australia, pareiškia, kad tai šilčiausias ir patogiausias žiemos avalynė. Gamintojo pažadai nėra pernelyg dideli, jų kojos iš tikrųjų neužšąla net ir labai šalčiuose.

Tačiau tai galima pasakyti tik apie originalųjį, nes kiti gamintojai gali tiesiog nepaisyti kokybės arba naudoti prastos kokybės siuvimo medžiagas.

Tiesa, kai kurios mergaitės nėra labai patenkintos, bet tiki, kad dėl patogumo ir komforto tai gali būti ignoruojama. Tokiu atveju sprendimas yra jūsų, bet kadangi šie batai tikrai nebus nusivylę!

Ką dėvėti?

Uggs jau seniai, jei ne klasikiniai, tada universalūs batai, kurie derinami su beveik bet kokiu drabužiu. Pažvelkime į populiariausius variantus.

 • Dėvėkite bet kokių atsitiktinio stiliaus drabužių ir sporto stilių. Tai gali būti džinsai, bėgiojimas, antblauzdžiai. Į apačią susiaurėjusios kelnės, jūs jausitės patogiai bet kurioje situacijoje.
 • Uggs atrodo gerai su trumpais, trapeciniais sijonais iš odos ir džinsinio audinio.
 • Ilgas megztinis džemperis, megztinis ar džemperis suteiks puikią porą pirmiau pateiktų variantų.
 • Kaip viršūnė, parkas atrodys geriausiai, bet taip pat dirbs kailis, trumpas raugintas paltas, aptakus apatinis švarkas arba kailis.
 • Galvos apdangalo vaidmuo bus puiku, jei galėsite žaisti dangtelį su ausinėmis arba dvigubu dangteliu. Viskas priklauso nuo jūsų pasirinkto stiliaus. Taip pat nepamirškite apie šiltą šaliką, snukį, megztas pirštines ar pirštines. Žiemą jie negali padaryti be.

Įžymios vietos

 1. „Amanda Seyfred“ demonstruoja puikų atsitiktinį pasivaikščiojimą su šunimi, apsipirkti netoliese esančiame prekybos centre ir kitoje kasdienėje veikloje. Patogūs juodi antblauzdžiai, pilkas megztinis, šiltas juodas striukė ir juoda spalva. Vaizdą papildo juoda kepurė ir melanso skara. Lakoniškas ir patogus, ko jums reikia kasdien.
 2. Jei einate į filmus ar vaikščioti, pirmenybę teikiate stilingesniam aprangai, pvz., Kendall Jenner. Jūs galite palikti tuos pačius antblauzdžius ir džemperį, bet pakeisti apatinę striukę madinga satino bombonešio striukė ir pasirinkti skrybėlę su ausinėmis, kad batai atitiktų galvos apdangalą. Nedidelė rankinė su aviatoriais ir akiniais nuo saulės papildo išvaizdą.
 3. „Natalie Portman“ rodo, kad moteriški rožiniai kailiai gali atrodyti puikiai. Dėvėkite baltą kilpą ir pilką bėgiojimą, papildydami išvaizdą su megztomis kojomis.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys