Uggs

Pilka uggs

Pilka uggs

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Modeliai
 2. Dekoras
 3. Ką dėvėti?

Pilka yra neutrali ir gerai susilieja su beveik visais atspalviais. Pilka uggs lengvai pritaikys bet kokį aprangą ir atrodys harmoninga moteriškoje išvaizdoje. Šio atspalvio batai yra ne mažiau praktiški nei klasikinės juodos spalvos gaminiai.

Modeliai

Aukšta

Neutralūs aukštieji viršūnės atrodo labiau panašūs į paprastus moterų batus. Stilingi ramybės spalvos modeliai puikiai atrodys mados moterims su bet kuriuo kūnu.

Trumpas

Trumpi produktai gali baigtis viršūnių viršūnėse arba gali būti ilgio iki veršelio vidurio. Klasikinių ir neutralių spalvų mados modeliai turėtų būti pasirinkti iš aukštų ir plonų moterų, nes batų forma vizualiai daro kojas trumpesnes.

Protektoriai

Moteriški pilki protektoriai papuošs beveik bet kokį aprangą! Tačiau verta prisiminti, kad tokie batai puikiai dera ant ponios kojos, taigi šiuos ugg batus neturėtų pasirinkti pilnos ponios. Su tokiomis poromis nerekomenduojama derinti pernelyg intriguojančių ir atvirų komplektų, nes jie gali sukurti vulgarinį vaizdą.

Iš avių

Patogūs batai buvo pagaminti tik iš šiltų avių. Tokių modelių kailiai yra tik viduje, o išorinis zomšinis paviršius turi subtilų aksomo tekstūrą. Tokios poros atrodo labai švelnios ir moteriškos, tačiau jos yra kaprizingos ir reikalauja nuolatinės priežiūros. Verta prisiminti, kad zomšiniai batai neturėtų liestis su drėgme.

Oda

Pilkieji natūralios odos modeliai atrodo labai glaustai ir griežtai. Šie batai bus puikus priedas prie stilingų moterų atsitiktinio stiliaus suknelių. Odos gaminiai nereikalauja ypatingos priežiūros ir yra patvarūs.

Dušo

Drėgnas pilkas pora gali būti dėvimas bet kokiu oru. Tokie batai gamybos procese apdorojami specialiomis priemonėmis, apsaugančiomis paviršių nuo drėgmės.

Megzti

Megztos neutralios detalės atrodys labai originalios ir įspūdingos. Tokia avalynė leis pabrėžti mados moters švelnumą ir moteriškumą. Negalime pamiršti, kad tokie produktai yra mažiau praktiški nei kaprizingi suede porai. Megzti batai tinkami kojinėms patalpose arba sausoje ir šiltoje aplinkoje.

Dekoras

Ramūs pilkos spalvos modeliai atrodo labai įspūdingi ir ryškūs, jei jie papildomi įvairiais dekoratyviniais elementais, pavyzdžiui:

 • Dirželiai ir sagtys.
 • Mygtukai. Gali būti keletas.
 • Dirbtinis arba natūralus kailis. Pilkos spalvos batai atrodo labai harmoningi kailiai juoda ir balta.
 • Lokai ant viršutinių galų.
 • Šviečiantis kalnų krištolas ir akmenys.
 • Pūkiniai pomponai.
 • Paillettes

Ką dėvėti?

Neutralūs batai puikiai papildo net ir ryškiausius drabužius. Pilkosios batai, ponia neatrodo nuobodu, nes jie taps harmoninga stilingos išvaizdos dalimi.

Sportinė išvaizda

Jei norite žaisti sportą ar tiesiog mėgstate sportinio stiliaus komplektus, tuomet jums reikia nusipirkti stilingą pilkos spalvos ugnį! Šis universalus batai bus puikus papildymas minkštuosius sporto kostiumus.

Romantiškas įvaizdis

Patogūs batai neutralios spalvos puikiai atrodys romantiškame vaizde. Naudodami aukštus modelius, turėtumėte dėvėti liesas, liesas ar liesas džinsus ir šviesų džemperį. Oro vaizdą galite papildyti subtiliu šaliku ir auksiniais priedais.

Atsitiktiniai vaizdai

Apsvarstykite išsamiau sėkmingiausius pilkų produktų derinius:

 • „Uggs“ puikiai atrodys su tiesiais džinsais, rožiniu marškiniu ar palaidine ir pilka striukė.
 • Puikus tokių batų su kelnėmis su kontrastingomis spalvomis derinys ir juoda, trumpa, perpūtusi striukė. Norėdami papildyti vaizdą, galite naudoti skrybėlę arba pilkos pirštines.
 • „Uggs“ bus suderinta su juodais antblauzdžiais, lengvu pailgiu džemperiu ir odine tamsia striukė. Išvaizdą išvaizda pilkos spalvos pirštinės ir didelis klasikinių spalvų krepšys.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys