Uggs

Uggs su ausimis

Uggs su ausimis

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Veislės
 3. Ar uggys su ausimis
 4. Dekoravimo parinktys
 5. Ką dėvėti?

Patogesni nei gali būti kambario šlepetės. Patogumui, komfortas ir sugebėjimas šilti, net ir labai šaltu, yra labiausiai vertinami. Jų dekoravimui naudojami įvairūs metodai ir metodai. Tarp visų šio diapazono išsiskiria kiaušiniai su ausimis.

Savybės

Patys šie batai yra šilčiausias ir patogiausias iš visų žiemos batų rūšių. Ir modeliai su ausimis taip pat turi originalumą ir ryškią išvaizdą. Tokie uggs tapo populiarūs visai neseniai, tačiau per trumpą laiką jie sugebėjo laimėti įvairių amžiaus madų. Modeliai su ausimis dėvimi gatvėje, tačiau namų batai yra ne mažiau populiarūs, nes jie gali lengvai pakeisti šlepetes ir megztas kojines.

Veislės

 • Klasikinėje versijoje „Uggs“ jau tapo nuobodu, tačiau jie dar nesuteiks savo pozicijų. Dizaineriai nesijauna kurdami naujus modelius, naudodami įvairius metodus. Uggs su ausimis - tai visa kryptis, kuri reguliariai atnaujinama naujais įdomiais modeliais.
 • Trumpos uggos yra universalios, nes jos vienodai tinka aukštos ir mažos mergaitės. Be to, su jais derinamas didelis drabužių kiekis: šortai, antblauzdžiai, įvairių stilių ir stilių džinsai, džemperiai ir švarkai.
 • Žiemą ugnis gali įšilti, todėl ši parinktis tikrai bus pirkti batus. Modeliai su ausimis puikiai tinka miesto ir jaunimo stiliui. Tokiu atveju trumpi batai yra netinkami, geriau rinktis aukštesnius modelius.
 • Vis labiau populiarėja Uggs su pūkais ir ausimis. Jie sukurti skirtingomis spalvomis. Dauguma šių batų, pavyzdžiui, mažos mados. Zuikiai ir lokiai su purus uodegomis, nežinomi mieli gyvūnai - visi šie modeliai yra mieli ir vis populiaresni.
 • Batai su kraštais ir ausimis - dar viena mielas žiemos batų versija.
 • Uggs su akmenimis ir ausimis atrodo tiek mieli, tiek spalvingi. Akmenukai gali būti išdėstyti chaotiškai, užima visą bagažo plotą arba susikaupia vienoje / keliose vietose. Dizaineriai aktyviai naudoja spalvotus ir skaidrius akmenis. Iš jų netgi buvo išdėstyti sudėtingi modeliai ar smulkūs gyvūnai.

Uggs taip pat gali skirtis nuo ausų ilgio, formos ir vietos. Čia yra daug galimybių, tačiau kiekvienas iš jų yra savotiškas ir originalus.

Ar uggys su ausimis

 • Geros kokybės išbandyti gamintojai kainuos daug pinigų. Didelės kainos yra viena iš priežasčių, dėl kurių fashionistas savo rankomis daro originalius batus. Yra keletas variantų, kurių kiekvienas turi savo savybes.
 • Žinoma, jūsų namuose buvo senas džemperis, gulintis aplink, kad tikrai nešioti. Galite naudoti megztas arba kašmyrui skirtas megztines, kad sukurtumėte ausis. Virvelės yra gerai pagamintos iš rankovių. Net jei nėra tinkamo džemperio, galite įsigyti reikiamą minkštos ir šiltos medžiagos kiekį (veliūrą, vilną, velsoftą).
 • Norint sukurti padą, būtina atidžiai pasirinkti medžiagą, kuri užtikrins patvarumą ir praktiškumą. Jei norite sukurti namų batus, tada padams būtų priimtina dirbtinė oda arba aliejus. Tokiu atveju „UGG batai“ bus dėvimi ilgą laiką ir jiems nereikia remonto. Be to, jie bus lengvai prižiūrimi.
 • Darbas su senų megztinių ausų kūrimu turėtų prasidėti nuo pėdos ilgio matavimo ir nustatant lengvatinį aukštį.Pagal šiuos parametrus būtina sukurti raštus, perkelti juos į medžiagą ir sudėti dalis. Norėdami prijungti apatinę dalį su velenu, pageidautina naudoti šiurkščią siūlę, kuri ateityje batus sustiprintų ir veiktų kaip dekoratyvinis elementas.
 • Jei namuose yra šaltos grindys, galite šildyti odinius batus naudojant kailį arba polsterį. Tokių batų kojos visada bus šiltos ir jaukios. Kailis gali būti pakeistas vidpadžiais iš vilnos, kurios parduodamos daugelyje parduotuvių.

Dekoravimo parinktys

Sukurti namuose yra greitas. Išlieka tik juos papuošti, bet kokie metodai ir variantai yra tinkami. Ant žemės ir originalumas yra mielos ausys. Jie gali būti bet kokios formos ir dydžio, viskas priklauso nuo jūsų vaizduotės ir galimybių. Tai geriausia, kad ausis būtų kontrastingos medžiagos.

Satin, o siauros juostelės arba blizgūs elementai bus vertas ausų partija. Jei ant rankų buvo nedidelis kailių gabalas, tai yra nuodėmė, kai nenaudojate, kai kuriate ausis. Dėl vaikų uggs ir paprašykite juostelių su animacinių filmų personažais.

Tokie apdailos metodai taikomi esamiems ugg batus, kurie prarado savo ankstesnį blizgesį. Tokių prieinamų elementų pagalba galite paversti senus batus, kurie atrodys labiau išraiškingi nei anksčiau.

Ką dėvėti?

Uggs su ausimis yra mieli, žaismingi batai, kuriems reikia pasirinkti tinkamą aprangą. Visų pirma, būtina apsvarstyti sportines striukes, trumpas striukes, džinsus, antblauzdžius. Kaip priedai, galite pažvelgti į save zveroshapku ar kailių ausines. Šalia tokių ryškių batų turėtų būti paprasti drabužiai, kurie bus spalvoti.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys