Uggs

Supilkite Uggs

Supilkite Uggs

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Mados atsiradimas
 2. Oblivny arba suede?
 3. Modeliai
 4. Ką dėvėti?
 5. Apžvalgos

Uggs yra specialios rūšies avalynė, „klasikiniai“ ugg batai yra gaminami iš natūralių avių ir parduodami pagal UGG Australijos prekės ženklą. Ypatingi batai su tokiu pavadinimu yra labai populiarūs visose pasaulio dalyse, o šiuo metu įvairūs gamintojai ir prekės ženklai siūlo savo pasirinktis, įskaitant ir sintetines medžiagas. Ir vienas iš naujų produktų iš „UGG Australia“ prekės ženklo buvo „douche uggs.

Mados atsiradimas

Norint tapti mados pasaulio reiškiniu, ji užtruko daugiau nei dešimtmetį. Jų kelias į pasaulinį šlovę buvo ilgas. Tradiciškai avių batai buvo pagaminti ir dėvėti Australijos ūkininkai. Manoma, kad tokių batų pavadinimas yra sutrumpinta frazė negraži batai - „bjaurūs batai“.

XX a. Aštuntajame dešimtmetyje iš Australijos žemyno į Šiaurės Ameriką buvo atvežami banglentininkų batai. Tie, kurie vertino savo sugebėjimą greitai užšaldyti kojas po ilgo buvimo vandenyje.

Devintajame dešimtmetyje „UGG“ prekės ženklas pradėjo populiarėti Jungtinėse Amerikos Valstijose. Ir 2000-aisiais, Holivudo įžymybės ėmė rodyti „Uggs“.

Oblivny arba suede?

Neginčijamas visų stilių ir modelių, tiek aliejaus, tiek suede, pranašumas yra jų sugebėjimas išlaikyti šilumą ir taip užtikrinti kojų komfortą net ir sunkiausiose šalčiose. Natūralus avikailis, iš kurio gaminami UGG Australijos batai, yra labai gera medžiaga, atspindinti šilumos apsaugą.

Tokiuose batai yra patogūs ir virš nulinės temperatūros, vėl dėl natūralios medžiagos, iš kurios jie gaminami, savybių. Tačiau, jei jis yra slydęs gatvėje, tada geriau nešioti zomšinius batus, tačiau galima įpilti.

Natūrali medžiaga, iš kurios gaminami dušo modeliai, yra specialiai apdoroti, dėl to batai gali būti dėvimi ne tik sausa, bet ir drėgna ore. Neperšlampami dangos modeliai daro juos labai praktiškus, apsaugančius nuo drėgmės ir purvo.

Jei įdomu, kai perkate Australijos batus: dušą ar zomšą - tai geriau pasirinkti, tuomet turėtumėte atsižvelgti į tai, kad pirmasis nebijo drėgmės. Dėl specialios medžiagos, iš kurios gaminami batai, impregnavimas, jis yra atsparus drėgmei. Tai tampa daug lengviau prižiūrėti, todėl pakanka nuvalyti juos drėgna šluoste - tai viskas.

Įdėtas specialus impregnavimas turi puikų paviršių ir atrodo labai įspūdingas. Jie nerūpi ir šalta, ir šliaužia.

Modeliai

UGG Australijos modeliai pateikiami skirtingose ​​versijose, kurių kiekvienas yra skirtingi dizaino elementai. Moterų lankai gali būti skirtingi:

 1. Viršūnių aukštis: su aukštos, vidutinės ir trumpos viršūnės.
 2. Su įvairiomis detalėmis ant viršūnių: papuoštas kailiais, su mygtukais, su užtrauktukais.

Mygtukų svirtys turi trumpą bagažą. Mygtukas gali būti medinis arba blizgus, didelės Kalnų krištolas. Tokio modelio viršuje galima apversti kailį, o tai sukelia tam tikrus batus. Modeliuose su aukštais viršukalniais yra trys mygtukai ir lengvai paverčiami pusiau batai, tiesiog reikia atsukti kailius. Modeliuose, kuriuose yra užtrauktukas, taip pat yra diržas, turintis ne tik estetinį, bet ir funkcinį tikslą - tai leidžia šiek tiek nuleisti viršutines dalis.

Tarp spalvų pasirinkimų galite pamatyti „auksą“, yra pilka, balta, juoda ir netgi šokolado metalo.

Visi uggs turi griovelį, kuris turėtų užtikrinti stabilumą ant slidžių paviršių.

Plunksniniai modeliai, pavyzdžiui, suede, turi šias vertingas savybes:

 • Puikiai palaikykite šilumą ir kietas šalmas.
 • Net jei dėvėsite juos šiltu oru (iki 20 laipsnių Celsijaus), jūsų kojos nėra prakaituojamos.
 • Jų nešiojimas yra neprivalomas.
 • Kailiai turi masažo efektą, jei dėvite šiuos batus ant pliko kojos.

Tuo pačiu metu specialus impregnavimas, apsaugantis nuo drėgmės, suteikia batų paviršiui blizgį ir supaprastina batų priežiūrą.

Ką dėvėti?

Uggs atrodo gerai su įtemptais džinsais ar antblauzdžiais. Megztiniai ir džemperiai puikiai tinka tokiam ansambliui.

Jei lauke nėra per šalta, šilta midi ir mini sijonai ir trumpos batų spalvos švarkai bus gera kompanija Australijos batus.

Uggs galima pasirinkti, jei ketinate dėvėti šortus. Kartu su džemperiu ir trumpu švarku jūs galite pamatyti įdomią išvaizdą. Trikotažinė megztinė arba megztos suknelės taip pat bus labai tinkamos.

Šilti trumpi sluoksniai - tai viršutinių drabužių versija, kurią verta atkreipti. Priklausomai nuo oro sąlygų, tai taip pat gali būti kailis, aviganis arba apatinis striukė. Labiausiai laukiami megztiniai priedai. Viršutinių drabužių pasirinkimas yra beveik neribotas, su sąlyga, kad jis nėra ilgas ir įdėti į įtemptas kelnes arba džinsus.

Įdomią idėją galima pavadinti vestuvių moterimis, kurios dainuoja iš kolekcijos I Do. Manoma, kad Australijos batai derinami su vestuvių suknelėmis. Jei vestuvių ceremonija vyks šaltuoju metų laiku, o nuotaka pasirenka vidutinio ar trumpo ilgio suknelę ir nori parodyti savo originalumą, tada ji turėtų atkreipti dėmesį į UGG Australijos vestuvių vestuvių versiją.

Tai yra baltos spalvos arba sidabro atspalvio modeliai, papuošti blizgučiais, juostelėmis ar mygtukais. Batai turi specialią dangą, kuri suteikia jam įspūdingą perlamutrą, apsaugo nuo vandens, o nuotakos kojos tampa drėgnos; Jis gaminamas, kaip ir visi kiti prekės ženklo stiliai, iš natūralių medžiagų.

Apžvalgos

Australijos batų apžvalgos yra gana daug ir dažniausiai teigiamos, kai kurie klientai apie šį batus rašo net entuziastingai. Uggs gauna tokį gerą įvertinimą dėl to, kad atsiliepimų autoriai mano, kad šie batai yra labai patogūs ir patogūs.

Jūs galite perskaityti, kad šiame bate yra labai šiltas net ir labai šalčiuose, bet tuo pačiu metu, jei einate į šildomą kambarį, jūsų kojos nėra prakaituojamos.

Savininkų douche uggs rodo, kad šis batas yra lengvai išvalomas nuo purvo, nėra šlapias, nereikalauja specialių purkštukų, skirtų apsaugoti nuo drėgmės, ją lengviau prižiūrėti nei suede.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys