Uggs

Uggs vandeniui

Uggs vandeniui

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Privalumai
 3. Modeliai
 4. Dušo
 5. Guma
 6. Apžvalgos

Uggs yra labai populiarus, tačiau dauguma žmonių Rusijoje nesuteikia jiems pirmenybės, nes mano, kad jie netinka šlamuoti. Priešingai, ši moterų batų versija nebijo vandens.

Savybės

Uggs pasirodė Australijoje, nes ten buvo, kad meistrai sukūrė pirmuosius batus iš natūralių avikailių. Šie batai turi vidinę pusę - minkštą ir šiltą. Išorinis sluoksnis pasižymi puikiomis praktinėmis savybėmis. Dėl atsparaus vandeniui impregnavimo uggs yra aksominis ir minkštas, taip pat atsparus vandeniui.

Kiaušiniai yra pagaminti iš vandeniui atsparaus avies, nenaudojant zomšos. Tokie modeliai vadinami oblivny. Jiems būdingas geras atsparumas vandeniui.

Privalumai

 • Puikiai laikykite kūną. Jie gali būti dėvimi net ir esant sunkiam šalčiui.
 • Jie yra pagaminti iš natūralios medžiagos, kuri yra hipoalerginė.
 • Turėkite patrauklią išvaizdą.
 • Patogumas, patogumas ir patogumas dėvint.
 • Įvairūs modeliai dėl įvairių purškimo galimybių.

Modeliai

Dizaineriai nuolat ieško naujų galimybių sukurti stilingus neperšlampamus modelius. Juos atstovauja ne tik klasikiniai stiliai, bet ir nustebinti neįprastomis formomis ir spalvomis.

Dušo

Dažniausi yra čiaupų modeliai. Jie nebijo drėgno oro, bet jų ne kaip guminius batus. Bet kokiu atveju, siūlės laikui bėgant pradeda tekėti vandeniui, o dažnas džiovinimas veikia bato išvaizdą.

Daugelis modelių, mėgstančių natūralios odos išvaizdą. Nors modeliai yra pagaminti tik iš avių, jie pasižymi madingu odos batų išvaizda, ir jie nebijo šlapio sniego.

Tarp įvairių modelių, kiekviena fashionista galės pasirinkti vertingą variantą - sutrumpinto ilgio uggings, puoštas mygtuku, esančiu šonuose, o taip pat papildomai pririšti. Šlapiu oru modeliai su minimaliu dekoru bus geras pasirinkimas.

Guma

 • Šiandien neseniai atsiradę guma yra svarbūs. Jie idealiai tinka dėvėti bet kokiu blogu oru. Šie batai yra pagaminti iš Eva putų medžiagos, kuri yra pastebima dėl savo lengvumo. Natūralaus ir dirbtinio kailio derinys naudojamas kaip pamušalas.
 • Guminiai ugg batai atsparūs sunkioms šalčiams, jie netgi gali vaikščioti po balais, ir tuo pačiu metu jie nebus šlapūs ir nepraranda savo pradinės išvaizdos ir lankstumo.

Apžvalgos

Daugelis merginų pastebėjo, kad batai netinkami net keletą metų. Geros praktinės savybės yra patenkintos ir natūralios odos imitacija.

Gumos modeliai puikiai pakeičia guminius batus. Jie pritraukia stilingos išvaizdos dėmesį, taip pat siūlo skirtingas spalvas, palyginti su guminiais batus. Kitas šio bato privalumas yra prieinama kaina.

Daugelis klientų atkreipia dėmesį į paprastą priežiūrą. Nedidelį užterštumą galima pašalinti drėgnu skudurėliu.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti.Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys