Uggs

Min

Min

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Savybės
  2. Modeliai
  3. Spalvoti sprendimai
  4. Ką dėvėti?
  5. Įspūdingi vaizdai

Šiltas, patogus šiandien galima rasti beveik bet kurios fashionista spintos. Jie gali būti demi sezono ar žiemos, susiuvami arba prijungti iš skirtingų medžiagų, turėti skirtingų spalvų, spausdinti ir dekoruoti. Vienas iš stilingiausių ir elegantiškiausių šio batų variantų yra mini uggs.

Savybės

Šiam modeliui būdingas nepakankamas kojos supjaustymas. Tokie ugg batai atrodo labai tvarkingi ir panašūs į originalų batų stilių arba jaukias namų šlepetes. Kaip ir tradiciniai modeliai, mažus ugg batus galima siūti iš natūralių arba dirbtinių avių, zomšinių, odos ir izoliuotų su vilna, kailiu ar kita medžiaga. Tokie batai idealiai tinka derinti su džinsais ar kelnėmis.

Modeliai

  • Moterų mini uggs gali būti skirtingos, pavyzdžiui, douches. Šie batai idealiai tinka lietingam orui ir sūkuriui. Specialus vandeniui atsparus impregnavimas neleidžia batus sudrėkti net ir esant sunkiausiam lietui.
  • Dekoruoti modeliai. Tokie gražūs batai puikiai tinka romantiškai ar net vakare. Jie gali būti dedami pagal griežtą ar elegantišką suknelę, ilgą sijoną su plyšiu, elegantišką kelnės kostiumą. Vienas iš populiariausių dizaino variantų yra satinas arba šilko lankas, kuris puošia šoną arba nugarą, rhinestones, kailis, didelis akmuo, sagė arba net gražus, originalus formos mygtukas.
  • Megzti. Labai įdomus modelio transformatorius. Jei susieti gana aukštą modelį, tada galite dėvėti jį kaip pilnavertį batus ir kaip mini-ugg batus, reguliuodami megztos medžiagos aukštį.

Spalvoti sprendimai

Šiandien moterų batų spalvų įvairovė nenustebins. Netgi žiemos ir demi sezono avalynė, kuri, kaip taisyklė, tradiciškai buvo vykdoma tamsiuose, nuobodu atspalviuose, šiandien yra atstovaujama įvairiomis spalvomis.

Tarp populiariausių yra pilkos mini-uggs, baltos, juodos, mėlynos, smėlio, kavos, šokolado, salotos, mėlynos, bruknių, citrinų ir kitos spalvos.

Ką dėvėti?

Tokios universalios avalynės, kaip sutrumpintos, gali būti derinamos su labai skirtingais drabužiais. Pirmiausia, žinoma, su švarkais, paltais, parkais, suprojektuotais atsitiktiniu stiliumi. Galite dėvėti mini batus su džinsais, sijonais, įvairių ilgių suknelėmis, šortais, antblauzdžiais, antblauzdžiais.

Gražūs baltos arba juodos spalvos modeliai, išsiuvinėti rhinestones arba puošti įdomiais siuvinėjimais, gali būti vertas vaizdas, sukurtas klasikiniu, romantišku ar net vakariniu stiliumi. Puikiai tinka kailis, kailis arba kailis ir batai, puošti tokiais pat kailiais.

Įspūdingi vaizdai

Smėlio spalvos kailiai puikiai atrodo su šviesiai rausvu trikotažu. Didelis smėlio spalvos maišas naudojamas kaip tinkamas priedas. Puiki galimybė drabužiams keliauti ar vaikščioti.

Labai gražus tamsiai mėlynas uggs idealiai derinamas su lengvu megztiniu, džinsais ir elegantišku apvaliu paltu. Mėlynas krepšys puikiai papildo stilingą jaunimo išvaizdą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais.Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys