Uggs

Ugg bearspaw

Ugg bearspaw

prisijungti prie diskusijos

 

Uggs - patogūs ir madingi batai iš natūralių žaliavų, pastaraisiais metais jie tapo labai populiarūs. Šie avių batai yra tinkami visiems: vaikams, elegantiškos moterys, jaunos madingos moterys.

Mažai prekės ženklo istorijos

„Bearpaw“ kompanija gamina aukštos kokybės laisvalaikio batus. Žodinis vertimo žodžiu vertimas yra „lokio letena“. Idėjos autorius rasti originalų avių naudojimą buvo Tomas Romeo.

Patogūs batai Bearpaw mėgsta rusus. Natūraliam avikailiui, iš kurio jis pagamintas, būdingas geras termoreguliavimas ir puikiai sugeria drėgmę.

Savo dizaino aukštųjų technologijų audinys leido pagerinti modelius ir leisti žymiai pailginti batų gyvenimą, padaryti juos atsparius trinčiai ir reagentų poveikį keliuose žiemą.

Modelių įvairovė

Prisimindami „fashionistas“, „Bearpaw“ dizaineriai sukuria įvairias galimybes. Kad moterys atrodytų stilingos, gamintojai stengiasi numatyti skirtingus skonius ir norus.

Spalva gali būti balta, pilka, ruda, juoda mėlyna, rožinė ir net raudona. Populiariausi modeliai su kontrastingais kailio apdaila arba leopardo spauda.

Batai gaminami skirtingais stiliais: kažkas mėgsta aukštesnę, į kojos vidurį, kiti yra labai patenkinti labai trumpu, vos apimančiu kulkšnį.

Kas yra tinkamas?

Uggs tinka mergaitėms, kurios vairuoja automobilį. Platus batų padas yra patogus vairuoti. Išvažiuojant iš automobilio, nebūtina keisti batų: jie yra gana gražūs, todėl jie atrodys puikiai kasdienėje išvaizdoje.

Jaunos motinos, ilgą laiką vaikščiodamos su vaikais, neužšąla jų kojos ir nesunaikins.

Namų šeimininkės eiti į parduotuvę geriausius batus negauna. Dėl greito batų, kad paleistumėte į parduotuvę - tik svajonė!

Naminių gyvūnėlių mėgėjai galės žaisti savo žaidėjus bet kokiu oru ir tuo pačiu metu jaustis labai patogūs.

Kaip atskirti originalą?

  • Kad nebūtų nusipirktas netikras, reikia žinoti, kad originalūs batai yra supakuoti į firminį langelį su kompanijos logotipu ant dangčio.
  • Jų skiriamieji bruožai - tvarkingi, geros kokybės linijos. Kulnas yra sustiprintas, ant jo yra įmonės logotipas ir lokys.
  • Gražūs mygtukai pritvirtinti prie batų su stipriais siūlais. Kadangi kilpa naudoja storą elastinę juostą, leidžiančią užpildyti kelnes. Suvirintos kilpos tvarkingos aikštės.

  • Ant minkštos padangos, šiek tiek pakilus į kulną - logotipas, Kalėdų eglutės ir lokinės kojos. Uggs kojinių metu sėdi ant kojos, sukuriant komfortą savininkui.

Apžvalgos

Vartotojai sako, kad jie yra labai šilti, vienintelis neslysta. Net su dideliu dydžiu ant kojų jie atrodo tvarkingi. Pažvelkite į stilingą ir su kailiu, o taip pat su apmušalu.

Jie turi natūralius kailius ir zomšinius, patvarius kojines, tarnauja daugiau nei vieną žiemą. Šaldytuvais patikrinta - net dvidešimt minusų, jie yra šilti ir patogūs, o kojos nesudaro šlaito miesto gatvėse. Tai puiki galimybė tiek žiemos šalčio orui, tiek, kai lauke yra didelė drėgmė, ir jūs norite nešioti kažką šilčiau.

Jie netrinkite jūsų kojos ir nesijaučia. Ir su bet kokių problemų dydžiu - net jei kojos pločio, didelis augimas, dydis yra didelis - lengva paimti porą. Visa tai reiškia, kad batai skiriasi ne tik kokybe ir originalumu, bet ir atitinka mados tendencijas.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys