Uggs

Adidas ugg

Adidas ugg

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Įdomūs modeliai
 3. Priežiūros taisyklės
 4. Ką dėvėti?

Žiemos batų asortimente Uggs užima svarbią vietą. Jie mėgsta komfortą, komfortą, universalumą ir nepretenzingumą. Nenuostabu, kad daugelis gamintojų pradėjo tokius batus, tarp jų yra daug žinomų prekių ženklų, tokių kaip Adidas.

Savybės

Uggs Adidas - tai nėra lengva sportiniai batai, turintys gerai žinomos įmonės logotipą.

Šis batas turi tam tikrų skirtumų, dėl kurių jis yra ypatingas ir unikalus:

 1. Kuriant padus, naudojama „Traxion“ technologija, kurios esmė yra daugiasluoksnė struktūra ir vidinio sluoksnio buvimas.
 2. Didelis sugebėjimas išlaikyti šiltą, tačiau tuo pačiu metu ne kliūtis + oro srautas.
 3. Nusidėvėjimas važiuojant ir vaikščiojant.
 4. Pado elastingumas ir atsparumas drėgmei.
 5. Natūralių medžiagų (zomšos, kailio) buvimas.

Adidas ugg boots yra daug daugiau nei gerai žinomas prekės ženklas. Ši aukšta kokybė, idealus savybių rinkinys ir komfortas bet kokiomis aplinkybėmis.

Įdomūs modeliai

Yra kelios eilutės, kuriose išduodami „Adidas“ moterų ugginiai batai. Kiekvienas iš jų turi išskirtinių bruožų. Kuris? Pažvelkime.

 • „Uggs Neo SESNOWSTORM“ yra glaustas ir suvaržytas. Jie yra gana aukšti, turi išlenktą viršutinę liniją ir kailio apdailą. Šie modeliai yra klasikinės spalvos (balta, juoda), taip pat pilkos ir rudos spalvos. Vienintelėse dviejose spalvose iš karto yra įkūnijamos. Pavyzdžiui, juodos spalvos juostelėje yra raudonos spalvos juostelė, kuri juodos spalvos atrodo ryški ir neįprasta.
 • Adidas žiemos ugg batai su satino juostelės dekoro atrodo elegantiški ir šviesūs. Tokie batai tinka jaunimui, mergaitėms, kurios tikrai turi būti dėmesio centre ir patys patrauklios pažiūros. Pasirinkta mėlyna ir ruda batai.
 • „SECASUAL MID W“ kategorijoje yra vieningos kryptys: nuo klasikinių modelių, pagamintų geriausiomis tradicijomis, iki ryškių modelių su blizgučiais ar neįprastais spaudiniais.

Modelių asortimentas yra platus ir įvairus, todėl jūs galite lengvai pasirinkti striukę, sporto krepšį ar skrybėlę su šaliku.

Priežiūros taisyklės

Nesvarbu, kokie kokybiški batai yra, bet kuriuo atveju jiems reikia tinkamos priežiūros. „Adidas“ kiaušiniai bus naudojami tik keliais sezonais tik laikantis tam tikrų taisyklių:

 1. Norėdami sukurti viršų, naudojamas natūralus zomšas, kuris, kaip žinoma, bijo vandens. Perkant bagažinę, taip pat turite įsigyti specialų vandenį atstatomą agentą, kuris turi purškimo išvaizdą.
 2. Sniegas dengtos gatvės, gausiai pabarstytos specialiomis medžiagomis, kurios užkerta kelią slydimui. Tokie reagentai nėra geriausias būdas paveikti batus, ypač zomšas. Norint greitai ir efektyviai pašalinti druskos nuosėdas nuo batų paviršiaus, arsenale būtina laikyti šepečius ir purškiamuosius paviršius.
 3. Periodiškai būtina išdžiūti sausu valymu. Tai padės išlaikyti juos puikioje būklėje ir prailginti jų gyvenimą.

Ką dėvėti?

Uggs tikrai negali būti priskirta klasikai, tai yra aiškus miesto ir sporto stiliaus atstovas. Todėl drabužiai turi būti pasirinkti. Pagal „Adidas“, galite pasiimti sporto striukes, apatines švarkas be klasikos elementų, be rankovių, žiemos sporto kostiumus.

Ant kojų galite dėvėti džinsus, megztinius, antblauzdžius. Turėtų būti pasakyta, kad klasikinės kelnės, sijonai, suknelės (išskyrus sportą), palaidinės, švarkai yra galutiniai „ne“.

Kalbant apie priedų pasirinkimą, pirmenybė teikiama ir sporto reikmėms. Trikotažo kepurė ir skara atrodys gerai.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys