Batai

Moteriški odiniai batai iš Italijos

Moteriški odiniai batai iš Italijos

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Patarimai, kaip pasirinkti
  2. Neriboti modeliai
  3. Vestuvių kolekcijos

Italija jau seniai pripažinta aukšto mados centru. Italijos batai vertinami dėl aukštos kokybės ir patogumo, o visi modeliai atrodo nuostabūs. Tokie modeliai puošia kiekvienos mados moters kojas, puikiai papildydami bet kokį vaizdą.

Pažiūrėkime, kaip pasirinkti tinkamus batus ir kokie prekiniai ženklai turėtų būti pirmenybė

Patarimai, kaip pasirinkti

Norite sužinoti, kaip pasirinkti tinkamą kojų modelį? Mes atskleisime jums pasirinktas batų, pagamintų iš natūralios odos, paslaptis:

  1. Pirma, reikia pasirinkti tinkamą kulną. Jei perkate aukšto kulno porą, kulnas turėtų būti susiaurintas. Batai turi būti tvirtai prigludę prie kojų, neleidžiant pėdoms nuslysti.
  2. Antra, kilimas turėtų būti lygus. Staigus pakilimas, kuriame kojos yra beveik vertikalios, visada sukelia diskomfortą.
  3. Trečia, tuo storesnis kulnas, tuo patogiau. Storas kulnas leidžia tinkamai paskirstyti svorį ant batų.
  4. Ketvirta, vienas iš patogiausių modelių yra atviri batai, nes tai padeda sumažinti įtampą nuo uždegimo. Be to, ji įspėja apie kukurūzų ir kukurūzų išvaizdą.

Ekspertai rekomenduoja naudoti batų silikonines pagalvėles. Jie sukuria amortizaciją kulno ir priekinės dalies srityje. Tokie pamušalai padeda sumažinti skausmą ir atsikratyti diskomforto.

Neriboti modeliai

Mados ekspertai dažnai išreiškia savo nuomonę apie modelius, kurie turėtų būti kiekvienos mados moters spintos. Mergaitė gali turėti skirtingus sportinių batelių ar batų modelius, tačiau klasika visada svarbi.

Taigi, kiekviena mergina turėtų turėti:

  • Juodi klasikiniai batai. Būtina teikti pirmenybę itališkiems odos batams, tokie modeliai leidžia pėdai kvėpuoti, ir paprastai turi neįtikėtinai patogų batų. Juodi batai yra universalūs naudoti, jie gali būti dėvimi tiek pasaulietinėje, tiek biure. Tokie batai atrodo glausti, papildo vaizdą ir jį transformuoja.
  • Smėlio batai. Tokie batai idealiai tinka dienos tualetui. Kūno spalva vizualiai pailgina kojas ir daro juos plonesnes. Puikus derinys su lengvais drabužiais.
  • Šviesūs, neįprasti kulniukai. Tai gali būti neįprastų spalvų batai arba ryškus nepaprastas kulnas. Tokie batai pritraukia dėmesį, todėl jūs tikrai nepastebėsite vakarėlyje. Be to, tokios avalynės puošia bet kokį vaizdą.

Vestuvių kolekcijos

Vestuvės yra nepamirštama diena kiekvienai mergaitei, kurią norite apžiūrėti nuostabiu. Ir batai turi atitikti. Idealus variantas - odiniai moteriški batai.

Vestuvinei suknelei reikia pasirinkti tinkamus batus: tai gali būti batai su Swarovski kristalais, batai su rhinestones ar siuvinėjimu, tačiau madinga pasirinkti trumpus sniego baltus batus su aukštais kulniukais.

Pavyzdžiui, garsus prekės ženklas Loriblu pradeda ypatingą kolekciją su tvarkingais dirželiais ir Swarovski kristalais.

O gamintojas Francesco gamina neįtikėtinus modelius balta ir smėlio spalvomis. Kiekviena mergina savo kolekcijoje galės surasti tą pačią porą.

Neleiskite sau malonumo - įsigykite ryškius ir stilingus modelius. Bet visada prisiminkite apie komfortą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys