Batai

Suede aukštakulniai batai

Suede aukštakulniai batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Savybės
  2. Modeliai
  3. Spalvų įvairovė
  4. Spausdina
  5. Ką dėvėti?

Savybės

Daugelis dizainerių mėgsta dirbti su zomša, nes jame nurodomos elegantiškos ir gražios medžiagos batų siuvimui. Suede aukštakulniai batai šiandien yra populiarumo viršūnėje, daugelis mados moterų, padedančių kurti nuostabius lankus.

Prieš perkant zomšinius batus, reikia suprasti, kad jie netinka ilgiems pasivaikščiojimams, taip pat ir lietingomis dienomis. Aukštakulniai batai skirti iškilmingiems, elegantiškiems vaizdams sukurti.

Modeliai

  • Kulno forma. Dažniausiai pasirenkamas kulnas laikomas kaiščiu, kurio aukštis yra penki centimetrai. Dažnai yra zomšiniai batai su kulno stiklu, kuris gavo tokį pavadinimą dėl savo formos. Ji palaipsniui plečiasi.

Nepamirškite apie pastovų kulną, nes jis taip pat yra mados. Toks kulnas pritraukia dėmesį įvairiomis formomis - stačiakampio, kūgio ir netgi apverstos prizmės pavidalu.

Kadangi kai kurios mergaitės, turinčios aukštakulnius batus, nejaučia labai patogios, dizaineriai sukūrė patogesnius batus, kurie derina kulną su platforma.

  • Top dizainas. Dizaineriai retai naudoja dekoratyvinius batus, kad papuoštų zomšinius batus, nes medžiaga atrodo savarankiškai. Klasikiniai laivai yra labai populiarūs. Kai kuriuose modeliuose yra išpjovos gale, šonuose ar priekyje.

Efektyviai ir madingai atrodo batai su kulniukais. Jie gali būti siauri ir plati. Kai kurie modeliai apvynioja kulkšnies diržus.

Lokai yra klasikinis dekoras. Jie gali būti pateikiami tiek ant diržo, tiek ant kojų pirštų. Suede modeliai yra elegantiški ir neįprasti, juos papildo suede bows ant kulno.

Ir, žinoma, rhinestones labai dažnai puošia puikius aukštakulnius batus. Paprastai jie yra ant kulno ar matomos pado kėlimo dalies.

Spalvų įvairovė

Suede aukštakulniai batai turi būti batų. Dizaineriai suteikia didžiulę spalvų įvairovę, kad patenkintų visų sąžiningos lyties poreikius.

Juoda

Visi juodos spalvos modeliai su kulnais yra mėgstami klasika. Juodus batus galima lengvai sujungti su skirtingais drabužiais, kad būtų sukurtas patrauklus, elegantiškas lankas. Juodieji zomšiniai batai atrodo spalvingi ir įspūdingi. Jie gali būti tiek biure, tiek iškilmingame renginyje.

Smėlio spalvos

Smėlio spalvos aukštakulniai batai yra patinka mažų auglių mergaitėms, nes jie padės vizualiai pailginti kojas ir silpninti siluetą. Juoda spalva suteikia batų sudėtingumo ir rafinuotumo. Jie gali būti derinami su skirtingais komplektais.

Beige batai puikiai dera su jūsų mėgstamais džinsais arba vakarine suknelė.

Raudona

Jei norite būti dėmesio centre, tada suede raudoni batai bus puikus sprendimas. Jie yra geras pasirinkimas kuriant vakarą ar ceremoniją. Jie atrodo seksualūs ir stilingi.

Mėlyna

Mėlyni modeliai dažnai naudojami vietoj rudų ar juodų batų. Mėlyni batai ant kulno padės įvairinti vaizdą, pristatyti naujus dažus.

Jie idealiai tinka verslo moterims, kurios mėgsta biuro stilių. Gražūs mėlyni šlepetės suteikia elegancijos išvaizdai. Jie gali būti dėvimi ansamblyje su aukso, smėlio ar baltos spalvos drabužiais.

Spausdina

Drąsios mergaitės mėgsta zomšinius batus su aukštu kulnu su gyvūno spauda.Gyvatės odos ar krokodilo imitacija atrodo nesuderinta. Tokie modeliai yra labai populiarūs naujuoju sezonu.

Ką dėvėti?

Kad vaizdas atrodytų harmoningai ir stilingai, suede aukštakulniai batai turėtų būti derinami su zomšiniais aksesuarais. Puikus pasirinkimas būtų rankinė, pirštinės ar diržas.

Suede batai gali būti naudojami kuriant įvairius lankus, pavyzdžiui, verslą, atsitiktinį, romantišką. Jie padės pagarbiai derinti su kostiumais ir pieštukų sijonais kartu su balta palaidine.

Jie gali būti derinami su odiniais drabužių spinta, pvz., Striukė, kelnės, sijonas ar šortai.

Kad kasdien sukurtų įspūdingus lankus, merginos turėtų eksperimentuoti su tekstūromis ir spalviniais sprendimais.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys