Batai

Uždaryti batai

Uždaryti batai

prisijungti prie diskusijos

 

Batų pasirinkimas nėra lengva užduotis. Kiekviena moteris susiduria su batų pasirinkimo problema. Galų gale, pateiktų modelių asortimentas yra be galo didelis, ir noriu, kad įsigyti batai pabrėžtų grožį ir eleganciją, o ne sugadinti vaizdą neatšaukiamai. Galų gale, batų išvaizda gali būti vertinama pagal moters skonį, jos stiliaus jausmą.

Batų pasaulio įvairovė leidžia neribotą pasirinkimą. Šiandien parduotuvėse galite rasti atvirų ir uždarų, klasikinių ir originalių odos ir tekstilės modelių. Šiandien dominuoja uždaryti batų modeliai, nes yra daugiau galimybių juos naudoti nei atviri batai ar sandalai. Ir oras yra toks nenuspėjamas, kad dažnai jūs norite paslėpti kojas nuo lietaus ir drėgmės. Tačiau saulėtą vasaros dieną batų, turinčių uždarą nosį ir kulną, galimybės yra labai svarbios.

Taigi, svarbiausia yra suprasti modelių įvairovę ir nuspręsti dėl tinkamos spintos.

Uždarytų batų tipai

Valtys

Kiekvieną sezoną jie išlieka populiariausia ir pageidaujama batų forma. Uždarydami kulną ir pirštą, batai puikiai sėdi ant kojų, suteikdami jam malonę ir malonę. Šiuolaikiniai laivai yra pilni įvairių spalvų ir dekoro, o jų savininkai pažymi seksualumą. Tarp modelių klasikiniai griežti monochromatiniai modeliai oficialiems renginiams ir biuro darbams, taip pat ryškūs originalūs, yra populiarūs kuriant paprastą atsitiktinį atvaizdą atsitiktiniu stiliumi.

Šis sezonas išlieka populiarus apvalus kojų pirštas, taip pat laimi jo vietą. Kulnai taip pat gali būti labai įvairūs, nuo mažo „šaudymo stiklo“ iki aukšto žiedo.

Laivo forma yra tokia populiari, kad dėl nedidelių pagalvėlių ir papildomų dekoracijų pakeitimų atsirado įvairių šio modelio variantų.

  • Searpin - klasikiniai batai be papildomų dekoracijų. Dažniausiai pagaminta iš lakinės odos.
  • Apvyniokite - modelis turi papildomą fiksaciją su gražiais lankais ir juosta, susieta aplink kulkšnį. Šie batai atrodo neįtikėtinai moteriški ir romantiški.
  • Kojos dirželis - Bohemiško stiliaus batai atrodo labai sudėtingi dėl diržo aplink kulkšnį.
  • Kačiukų kulnai - Valtys ant mažo kulno stiklo idealiai tinka didelės augimo merginoms.
  • Lita - Tai yra elegantiško laivo ir masyvių traktoriaus padų derinys. Ypač populiarus modelis tarp paauglių ir merginų. Jis suteikia vaizdą žiauriai, bet dešinėje derinyje su tinkamu drabužiu vaizdas tampa moteriškas ir trapus.
  • Pleištas - tai yra pleišto batai. Kitas variantas yra uždari batai. Šio sezono pleištas yra nepaprastai populiarus. Gamintojai sėkmingai dirbo su šiuo modeliu, eksperimentavo su tanketės aukščiu ir forma ir sukūrė modelius, kurie gali būti dėvimi su sundresses, šortais ir bet kokio ilgio kelnėmis, netgi su suknelėmis. Sodrioms moterims dizaineriai siūlo pleištą su sustiprintu iškirpte, kuri leidžia batus vizualiai lengviau.

Mary jane

Populiaraus modelio, pavadinto populiaraus komiksų herojaus, tinka tiek suaugusiems, tiek vaikams. Suvaržytas stilius, gera fiksacija ant kojos dėl pėdos kilimo, neleidžia sumažinti šio uždaro batų modelio populiarumo juostos. Šiuolaikiniai batai gali turėti mažą kulną arba platformą, įvairių formų pirštą, tačiau tai neturi įtakos šio modelio patogumui.

Labutinai

Šis mados dizainerio Christiano Louboutino suprojektuotas laivų modelis pasirodė gana neseniai, tačiau greitai populiarėjo tarp jaunų žmonių. Šie batai pasižymi labai aukštu kojeliu ir aukšta platforma pirštų dalimi. Bet pagrindinis dalykas čia - vienintelis, kuris skiriasi spalva su pagrindine batų spalva. Pradinėje versijoje padas buvo raudonas. Šią madingų batų pasaulyje žinias patentuoja pats Christian Louboutin.

Baleto butai

Uždaros avalynės variantai, puikiai tinkantys vasaros sezonui. Patogus ir lengvas, jie greitai įgijo populiarumą dėl įvairių spalvų ir apdailos. Baleto butai yra lengvi, todėl daug merginų juos gabena kaip pakaitinę porą, kai reikia keisti šventines smeiges.

Espadrilės

Tai dar vienas modelis, apimantis ir pirštą, ir kulną, bet ne tik nešiojamą vasarą. Espadrilės atrodo kaip baleto butai, bet pado kraštas baigiamas su jų džiuto nėrinių pynimu. Šis batas neturi kulno ir paprastai yra pagamintas iš tekstilės medžiagų.

Tarp uždarųjų moterų batų yra keli modeliai, kurie buvo perkelti iš vyrų drabužių spintos, tačiau atlikti tam tikri pakeitimai. Todėl moterys gavo patogius, patogius, uždarius batus, kurie nebuvo be malonės ir grožio.

Derbis

Tai yra mažas „vyriško“ stiliaus batai su atviru prisegimu. Tai reiškia, kad bato šoninės sienos yra siuvamos virš bato priekinės dalies, todėl jos gerai atsidaro atjungiant raištelius. Šie batai puikiai tinka aukštumoms.

Derbies yra įvairių spalvų, kurios leidžia jas derinti su klasikine spinta ir įprastais gatvės drabužiais. Juoda, ruda batai paprastai dėvimi su biuro stiliumi. Šviesūs pasirinkimai puikiai tinka vykti į vakarėlį ar reguliariai eiti.

Derbis yra dėvimas su sutrumpintomis kelnėmis, tačiau šiuo atveju nešiokite kojinių. Jei nešiojate trumpą sijoną, priešingai, papildykite išdykusius vaizdinius kojines. Kaip rudens derbio batai yra būtini. Modeliai ant sutirštinto vieneto išlaiko pėdas nuo drėgmės.

Oksfordai

Kiti uždaryti batai, pasiskolinti iš vyrų. Skirtingai nuo Derbio, Oksfordas yra uždarytas. Tai yra batų, susiūtų virš šoninių sienų, vampas. „Oxfords“ moterys mėgsta savo patogumą, praktiškumą ir klasikinę išvaizdą. Skirtingai nuo derbio, šis žemų batų modelis turi formalų ir griežtą stilių ir yra geriau pritaikytas verslui.

Modeliai su kulnais, padidintais iki 5 cm, atrodo labai moteriški ir gali būti derinami su kelnėmis ir sijonais. Ir modeliai su klepka, rhinestones ir tekstilės intarpais leido moterims kurti įvairius vaizdus.

Brogues

Tai yra to paties derbio ar „oxfords“ variantas, turintis išskirtinį bruožą - perforaciją. Skylės gali būti visos bagažinės, tik ant pirštų arba ant pirštų (batų šoninės sienelės su nėriniais). Brogues dažniausiai vasarą naudojamas dėl geros kvėpavimo.

Beždžionė

Tai tarpinis modelis tarp Derby ir Oxfords. Nuo jų skiriasi tuo, kad vietoj nėrinių yra mielos sagtys. Vienuoliai laikomi griežtesniais nei derbies, bet ne tokie pareigūnai kaip „oxfords“.

Loafers

Uždaryti batai „pavogti“ iš vyrų yra neįtikėtinai populiarūs šiuolaikiniame pasaulyje. Mėgėjams yra labai lengva mokytis. Jie labai primena vyrų batus be nėrinių su vientisa liežuviu. Klasikinės kepurėlės turi apvalią arba šiek tiek stačiakampę pirštą su išlygintomis briaunomis ir užpakaliniu puodelio puošmena bagažinės priekyje.

Sunkus vienintelis ir masinis pastovus kulnas neišgąsdino moterų, o, priešingai, prisidėjo prie to, kad batai pateko į kasdienę kategoriją.

Šiuolaikiniai modeliai nebėra tokie konservatyvūs ir leidžia didesnį kulną ar mažą platformą. Įdomu ieškoti liežuvėlių, derinant įvairias medžiagas ant struktūros ar spalvos.

Dėvėkite šiuos batus su bet kokiais atsitiktinio stiliaus drabužiais. Šis modelis atrodo ypač elegantiškas su trumpomis kelnėmis ar džinsais, pabrėždamas moterų kulkšnių trapumą.

Mokasinai

Šis modelis beveik nesiskiria nuo loferių. Tai minkštos odos arba zomšiniai batai su ilgomis kalbomis. Nėra nėrinių, o vidpadis sujungia su viršutine batų dalimi. Loafers yra papuošti mažais puokštėmis batų priekyje. Kartais modelio dekoravimui ant batų kontūro odos nėriniai yra praleisti.

Populiariausi

Vienas iš uždarų batų variantų yra kažkas tarp mokasino ir derbio. Iš mokasinų viršutiniai siderai pasiskolino uniformą ir nėrinius palei batų kulną. Ir iš derbio buvo priimtos mažos beretės, siuvamos ant batų.

Ypatingas bruožas yra keturios kiaurymės, kurios kerta kryžmai. Dažniausiai naudojamos spalvos. Čia nėra griežtų taisyklių.

Šie batai geriausiai atrodo su šviesiais vasaros kostiumais, džinsais, šortais, trumpomis suknelėmis ir sundresses.

Suderinus įvairias medžiagas, bandant naujas formas, eksperimentuojant su kulno dydžiu ir forma, gamintojai kasmet džiaugiasi naujomis mados batų kolekcijomis. Tai reiškia, kad kiekviena moteris galės lengvai pasirinkti reikiamą elegantiškų patogių batų porą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys