Batai

Uždaryti kulno batai

Uždaryti kulno batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Modeliai
  2. Kaip pasirinkti?

Uždaros kulno batai yra svarbus bet kokios moters įvaizdžio akcentas. Jie gali pasakyti kitiems apie savininko savybes ir skonį. Todėl svarbu žinoti, kurie kulno batų modeliai yra madingiausi, o svarbiausia - kaip juos pasirinkti.

Modeliai

Mary jane Šis modelis yra žinomas labai ilgą laiką ir nepraranda savo ankstesnio populiarumo šiandien. Šie batai anksčiau buvo laikomi vaikiškais ir neturėjo kulno, tačiau laikui bėgant jie pasikeitė ir tapo moterų drabužių spintos dalimi.

Mary Jane gerai dera su džinsais, kelnėmis, sijonais ir suknelėmis. Geriausias iš visų tokių batų atrodo su retro stiliaus.

Teismo batai. Šie batai pažodžiui įsiveržė į šiuolaikines moterų nuotraukas. Daugelis mados dizainerių savo komplektus pateikia su siurbliais. Šis modelis puikiai papildo klasikinius ansamblius.

Batai su pastoviu kulnais. Šiuolaikinės merginos įvaizdis negali būti įsivaizduojamas be šio patogaus bato. Nuolatinis kulnas puikiai susilieja su klasikine kelio ilgio sijonu arba apipjaustytomis kelnėmis.

Lace-up batai. Tai yra tinkamiausias pasirinkimas kasdieniam drabužiui. Tokie batai, kaip taisyklė, turi mažą plačią kulną, todėl jie yra neįtikėtinai patogūs. Šis batas gali papildyti atsitiktinio stiliaus išvaizdą arba tapti klasikinio ansamblio dalimi.

Kaip pasirinkti?

Žinoma, iš pradžių reikia atkreipti dėmesį į medžiagą. Žinoma, geriausias variantas laikomas natūralia oda. Vienintelis odos batų trūkumas gali būti laikomas kaina, nes tokie modeliai paprastai nėra pigūs. Tokiu atveju galite pasižiūrėti į aukštos kokybės natūralios odos pakaitalų modelius.

Keista, kad pirmas dalykas, kurį reikia padaryti renkantis kozhzam batus, yra jų kvapas. Faktas yra tai, kad daugelis pakaitalų yra apdorojami ypatingu sprendimu, kad medžiaga atrodytų gerai ir ilgiau. Tačiau, jei batų kvapas yra stiprus, šios poros pirkimas turėtų būti atsisakytas, nes nėra garantijos, kad jis nesugadins.

Suede batai taip pat pritraukia savo išvaizdą. Tačiau reikia nepamiršti, kad zomšiniai produktai gali būti dėvimi tik sausu oru, ir jie taip pat reikalauja kruopščiai prižiūrėti.

Lakuoti batai jau seniai buvo populiarūs mados. Svarbu žinoti, kad ši medžiaga yra gana kaprizinga. Lakuoti produktai, pavyzdžiui, nei drėgmė, nei šiluma.

Pasirenkant uždarus batus su kulnais, turėtumėte atkreipti dėmesį į šias savybes:

  1. Aukštos mergaitės turi dėvėti mažai kulniukus. Priešingu atveju, siluetas bus pailgos, o vizualiai pridedant nereikalingų centimetrų iki aukščio.
  2. Mažos ponios neturėtų pirkti modelių su dirželiu. Tokie batai gali vizualiai sutrumpėti.
  3. Merginos su garbanotomis turėtų dėvėti žemus kulnus.
  4. Nepirkite pernelyg didelių batų, ji pasveria vaizdą.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys