Batai

Yves Saint Laurent batai

Yves Saint Laurent batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Gamintojo istorija
 2. YSL stiliaus funkcijos
 3. Modeliai
 4. Medžiagos
 5. Spalvos
 6. Kaip atskirti originalius YSL batus nuo padirbtų?

Gamintojo istorija

Yves Saint Laurent buvo įkurta prieš 56 metus. Šio mados dizainerio vardas yra didžiausias XX amžiaus pabaigoje mados pramonės istorijoje. Prekinis ženklas visą savo egzistavimą įkūnija naujoves ir kūrybinį požiūrį į kolekcijų kūrimą.

Kiekviena YSL kolekcija - elegancija, aukščiausios kokybės medžiagos, išskirtinis skonis, suvaržymas ir detalių atpažinimas.

Gamintojas gamina moterų ir vyrų drabužius, batus, krepšius, batus, papuošalus, įvairius priedus. Tikslinė prekės ženklo auditorija - moterys yra laisvai mylinčios, nepriklausomos ir turi savo nuomonę.

Yves Saint Laurent yra teisingai vadinamas vienu talentingiausių ir nepakartojamų dizainerių pasaulyje. Jis pristatė daug mados dalykų madingoms moterims, įskaitant nuostabius batus.

Šiandien didžiuosiuose miestuose - mados sostinėse, Paryžiuje, Niujorke, Maskvoje, Milane, Tokijuje - galima rasti YSL parduotuvių.

YSL stiliaus funkcijos

Yves Saint Laurent batai negali būti supainioti su kažkuo, jis turi savo savybes, būdingas tik jos savybėms:

 • griežtos klasikinės linijos;
 • patogus, pritaikytas prie milimetro bloko;
 • aukštas, bet patogus liftas;
 • apsvaigęs kulnas - 15 cm;
 • įvairūs modeliai - batai, sandalai, sandalai, batai, kulkšnies batai;
 • tradicinės spalvos, spaudinių trūkumas;
 • vizitinė kortelė - juodi batai be kulnų ir sandalų Tribute.

Modeliai

Yves Saint Laurent sudėtis yra nedidelė. Nepaisant to, jame yra tinkami ir stilingi batai, tinkami visoms situacijoms.

 • Valtys ant kvadratinio žemo kulno juoda - žanro klasika. Jie yra patogūs, glausti ir universalūs. Jie dėvimi su kelnėmis, džinsais, sijonais ir suknelėmis. Jie gali eiti į darbą, pasivaikščioti po miestą, aplankyti kiną su draugais. Bet kokiu atveju patogumas ir stilius yra garantuoti.
 • Vakariniai batai su kulnais. Tiesa, nedaug žmonių drįsta juos naudoti kasdieniam drabužiui, nors aukštas kulnas yra patogus, tačiau geriau jaustis dėl jūsų kojų. Bet vakaro leidimas iš YSL bus centrinis lanko elementas.
 • Neprivaloma pristatyti duoklinių sandalų. Jie yra žinomi daugeliui fashionistas ir užima garbingą vietą drabužių spintoje.

Aukšta smeigė, atviras pirštas, padas ant platformos, T formos diržas priekyje, kulkšnies dirželis, šoninė sagtis - tai šios duoklės komponentai.

Medžiagos

Gamintojas naudoja tik natūralias, aukštos kokybės medžiagas, kurios yra kruopščiai parinktos. Modeliai pagaminti iš odos, zomšos, odos, mažiau iš tekstilės.

Spalvos

Batų spalvinė schema Yves Saint Laurent dažniausiai yra klasikinė, išlaikyta neutraliomis spalvomis. Tačiau yra ryškių dėmių, kurios sukuria teigiamą nuotaiką ir nugriauna emocijų laviną. Apsvarstykite išsamiau pagrindines prekės ženklo kolekcijų spalvas.

 • Juoda spalva priklauso klasikinei paletei. Tai sudėtingas, elegantiškas ir subalansuotas. Spalva puikiai derinama su kitais atspalviais, sukuriant stilingus derinius.
 • Beige spalvoti batai, kuriuos mylėjo moterys. Jis leidžia vizualiai pailginti kojas, padaryti jas plonesnes. Be to, smėlio spalvos derinamos su daugeliu spalvų, yra neutralios, todėl nesutampa su kitais.
 • Tamsiai mėlyna yra kilnus, moteriškas. Savo charakteristikose jis yra panašus į juodą, tačiau pasižymi įvairiapusiškumu ir gylumu.
 • Scarlet - prisotintas ir paryškintas. Jis netinka visiems, bet savimi pasitikintys žmonės jausis dar daugiau.
 • Rožinis linksmas atspalvis, suteikiantis džiaugsmo ir geros nuotaikos jūrai.
 • Turkio spalva primena jūrą ir yra gražus vasaros sezonui. Šviesus ir jaudinantis, tai bus pagrindinė mados įvaizdžio detalė.
 • Daugiaspalvis jau seniai veikia. Tai nėra spalvų mišinys, kaip daugelis mano, bet jų sumanus derinys pagal spalvų taisykles.

Kaip atskirti originalius YSL batus nuo padirbtų?

Niekas nenori pabėgti nuo mados namų padirbtų batų. Norėdami rasti tobulus batus, stilistai sukūrė priminimą „fashionistas“, patarimai, kurie padės jums rasti šiuos „Yves Saint Laurent“ batus:

 • Kaina yra tai, ką turėtumėte atkreipti dėmesį į pirmąjį. Tikroji YSL turėsite sumokėti gana didelį maišelį - nuo 500 iki 2000 dolerių. Nėra jokios vilties pardavimui - pardavimo viršūnėje nuolaida pasiekia tik 50 JAV dolerių.

„Ebay.com“ yra tarptautinė rinka, kurioje kasdien vyksta tūkstančiai aukcionų, ir realu rasti originalius kokybiškus daiktus, įskaitant ir iš YSL. Pirkdami batus tenka atkreipti dėmesį į šiuos dalykus: modelio nuotrauką, pardavėjo reitingą ir apžvalgas, prieinamumą su poromis

Atidžiai apžiūrėkite ir pajuskite batus. Ką matome originalo:

 1. YSL logotipas auksu arba sidabru vertikaliai;
 2. ant vienintelio - tūrinio logotipo.
 3. Komponentai - batai, dėžutė ir krepšys. Dėžutėje yra logotipas didelėmis raidėmis, mažas spausdinimo įmonės pavadinimas.
 4. Yves Saint Laurent batai - aukščiausios kokybės apartamentai. Santuokos trūkumas, klijų kompozicijų lašeliai, medžiagų sandarumas, tik tiesios linijos ir siūlės, idealiai lygus vienintelis, netgi kulnas.
 5. Taktiliniai pojūčiai. Iki prisilietimo oda yra minkšta, maloni, lygi.

Mados mados batai nėra parduodami rinkoje, internetinėse parduotuvėse, kuriose yra įvairių rinkų. Net ne visi didieji miestai turi firminių parduotuvių. Geriausia vieta pirkti Europą, yra mažesnė rizika patekti į suklastotą kainą ir yra geresnė kaina.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys