Batai

Kojinės

Kojinės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Kiek istorijos
  2. Savybės
  3. Ką dėvėti?
  4. Apžvalgos

Avalynė-kepurė - ryškus drabužių spintos elementas, bet ne kasdien. Šis gaminys sukėlė daug prieštaravimų, dėl kurių mados pasaulis, kuris vis dar tebevyksta, sukelia tikrą maišą.

Kiek istorijos

Modelį sukūrė puikūs britų dizaineriai. Pagrindinis šių batų bruožas yra tai, kad jie atrodo kaip arklių kojos, tik daugiau spalvingi ir patrauklūs. Batų kojos nėra vienintelės, bet pasagos, kurių gamybai gali būti naudojamos įvairios medžiagos, nuo metalo iki medžio.

Pasagos buvo užsakytos „Called Betfair“. Tai buvo būtina festivaliui, skirtam nacionalinei medžioklei.

Batų kepurių dangtelį sudaro tikra arklių vilna. Iš viso šio neįprasto bato paviršiuje yra penki tūkstančiai plaukų.

Stambūs žmonės įgijo didelį populiarumą. Manoma, kad pasagos gali atnešti sėkmės dėvėtojui. Galima daryti prielaidą, kad tai tiesa, bet visiškai aišku, kad tokių batų išvaizda sukurs bet kurią merginą dėmesio centre!

Savybės

Tokio įdomaus produkto, sukurto iš raginių arklių kaulų, akyse iškyla natūralus klausimas - kokie kiti privalumai ir specifiškumas šiuo batu yra?

  • Kanopos atrodo masyvios ir šiurkščios, todėl su įprastu sukneliu jie neturėtų būti dėvimi.
  • „Horse Hooves Shoes“ modelis kuo labiau sutampa su arklio kanopomis. Dizaineriai šį produktą pripažino kaip juokingiausią ir net bauginantį. Šiuose bateliuose mergaitė atrodė kaip kažkoks mitinis kūrinys.
  • Nagai turi išlenktą platformą, bet tai ne apie puikius šlepetės, kurių vienintelis pagrindas sklandžiai virsta kulnu. Batų kanopos yra įgaubtos. Tai reiškia, kad platforma dengia pirštų sritį, o po kulnu nėra nieko. Ortopedai siaubo dėl šio modelio. Nerekomenduojama dėvėti nagų net kelias dienas iš eilės, kitaip bus rimtų problemų su pėdomis. Pėda bus labai deformuota. Taip atsitiko, kad po to, kai dėvėjo kanopų batus, mergaitėms reikėjo medicininės intervencijos.

Ką dėvėti?

Daugelis šiuolaikinių mados moterų nuolat siekia šokiruojančios visuomenės. Hooves sukurta specialiai šiam troškimui įvykdyti. Tačiau neįmanoma tiksliai pasakyti, kokie tokie batai bus sujungti. Negalima nustatyti jokių konkrečių lankstų, naudojančių aktualumą.

Sukūrę kanopas, dizaineriai apskaičiavo, kad mergaitės nesilaikys kokios nors sistemos. Stalviršiai gali būti dėvimi beveik nieko. Tai bus įdomu pažvelgti į versiją su vešlią ryškią suknelę. Karkasuose modeliai rodomi permatomose palaidinukėse, esančiose prie apatinio trikotažo, tačiau toks vaizdas yra mažai tikėtinas.

Todėl šventiniai batai naudojami švenčių dienomis. Europoje madingos moterys, turinčios nagus, yra matomos Helovine. Batai puikiai tinka baisiam vaizdui sukurti. Taip pat bus aptariami teminiai festivaliai.

Apžvalgos

Dauguma batų-kanopų savininkų rašo, kad jais yra labai neįprasta ir sunku vaikščioti, net ir tiems, kurie daugelį metų neišlipo iš batų su kulnais ir pleištais. Bet jei uždarysite akis į šį trūkumą, batai turi savo privalumus. Keliautojai nedelsdami atkreipia dėmesį į batų savininką. Modelis padeda pabrėžti individualias savybes, o ekstravagantiškoms moterims tai svarbu.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys