Batai

Šviesiai žali batai

Šviesiai žali batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Ką dėvėti kalkių batus?
  2. Kalkės ir jų derinio su kitomis spalvomis variantai
  3. Derinys su geltonu ir visais žalios spalvos atspalviais

Ką dėvėti kalkių batus?

Šviesiai žalios spalvos batai yra labai įdomūs ir ryškūs bet kurio vaizdo detalės. Jūs norite nusipirkti tokius batus, bet abejojate, ar galite juos tinkamai dėvėti? Šiame straipsnyje mes aprašysime, kaip tinkamai sujungti drabužius ir žaliuosius batus.

Kalkės ir jų derinio su kitomis spalvomis variantai

Šviesiai žalia avalynė gerai dera su ruda, smėlio, raudona, geltona, violetine, tamsiai mėlyna ir oranžine. Jis visada puikiai derinamas su juodais, baltais, pilkais ir visais tarpiniais šių spalvų atspalviais.

Derinys su ruda ir smėlio spalvomis

Norėdami, kad kelnės būtų rudos ir smėlio spalvos, šie batai puikiai tinka. Pakanka pasirinkti jiems lengvą palaidinę, o batai yra paruošti ryškiai ir stilingai. Kaip pora, galite pagaminti sultingos žalios spalvos maišelį, stilingą kaklaraištį, laikrodį, apyrankę ar auskarus.

Beige ir lengva drabužių kava ir šviesiai žalios spalvos batai taip pat bus labai geras spalvos sprendimas lengvam pavasario apranga. Ir tokiu atveju drabužiuose gali būti keletas smėlio ir rudų atspalvių, ir tai bus tinkama.

Derinys su sultingomis gėlėmis

Žalioji jungia gerai su raudona spalva, tačiau reikia matuoti raudoną, kad matuotumėte, kitaip ji gali slopinti kitas spalvas. Geriausia, jei raudona pasireiškia ne drabužiuose, o kostiumų papuošalų ir aksesuarų.

Jūs taip pat turite atidžiai sukurti lankus iš oranžinės ir šviesiai žalios spalvos. Tangerine spalvos drabužiuose, sujungtomis su šviežios žalios spalvos baldais, sukurs ryškią ir patrauklią išvaizdą. Jei šviesiai žalių batų kompanija turi baltą kelnę arba sijoną, galite naudoti labiau nutildytą oranžinį atspalvį. Tai padarys vaizdą ne mažiau sultingą ir padės išvengti aiškios brutalia jėgos.

Su violetine, žalia, taip pat atrodo nuostabi, jei žinote, kada sustoti. Ryškios, sočios spalvos neturėtų būti daug, jos gali būti pateikiamos bet kurioje garderobo dalyje, pavyzdžiui, švarke ar suknelėje. Likusios detalės turėtų atspindėti šią spalvą ir ją papildyti, tačiau nekonkuruoti ir neveikti vienodomis sąlygomis. Jei laikomasi spalvų balanso, gausite neįtikėtinai įdomų rinkinį, kuris padės jums pastebėti ir ryškiai.

Derinys su mėlyna spalva

Pati kalkių spalva yra labai minkšta ir švelna, o giliai mėlyna spalva gali pabrėžti šią kokybę. Jei turite tamsiai mėlynos spalvos suknelę ar švarką, galite saugiai dėvėti subtilaus pavasario žaliųjų spalvų batus, todėl suteiksite ypatingą žavesį ir pastebimai atnaujinsite savo drabužių spintą.

Nepamirškite apie stilingas poras. Puikiai papildo rankinės ar mėtų spalvos juostos įvaizdį. Pakeiskite mėlyną dangų mėlyną - ir gausite puikų šiltą pavasario dieną. Šviesiai mėlyni džinsai ir šviesiai žalia batai - tai viena iš gražiausių mados porų. Įdėkite baltą viršūnę ir mėlyną striukę arba šviesų lietpaltį, o stilingas lankas yra be jokių papildomų pastangų!

Derinys su balta, juoda, pilka gėlė

Šviesiai žali batai visada atrodys tinkami ir stilingi kartu su juodos, baltos ir visų pilkos spalvos atspalviais. Vienas iš paprasčiausių ir sėkmingiausių variantų yra žalieji batai, juodos kelnės ir lengva palaidinė. Žalia spalva ant baltos piniginės, apyrankės ar žiūrėti padės gerai, batai ir svogūnai bus stilingi ir švieži.

Vasaros stiliui puikiai tinka tik baltos ir šviesiai žalios spalvos derinys.Pavyzdžiui, šviežios žalios batai ir plaukioja baltas sijonas su kelių žalių atspalvių atspaudu. Važiavimas tokiomis sijonėlėmis gali būti tos pačios spalvos palaidinė, kaip ir vienas ant sijono atspaudų.

Jei jūsų drabužių spinta turi pilką suknelę ir šviesiai žalius batus, tada iš šios poros galite sukurti keletą sėkmingų vaizdų, papildančių jį įvairiais priedais. Jei pridėsite baltą švarką ir šviesias dekoracijas su gėlių motyvais ir mažais akmenimis, gausite ansamblį romantiškam pasivaikščiojimui.

Jei norite suderinti šilko skarelius su batų tonu ir uždėti tamsiai pilką striukę nuo šlaunies vidurio, tuomet pasirodys verslo susitikimo apranga.

Derinys su geltonu ir visais žalios spalvos atspalviais

Tokie deriniai gali būti parinkti drąsiai, nebijodami klaidų. Viename ansamblyje galite sujungti 3-4 žalios spalvos atspalvius.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys