Batai

Oranžiniai batai

Oranžiniai batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Oranžiniai batai
  2. Pagrindiniai modeliai ir medžiagos
  3. Ką dėvėti?

Kai ryškios pavasario-vasaros spalvos pakeis šalto žiemos atspalvius ... kai norite šilumos, saulės ir naujų atspalvių viskas ... mados tendencijos, kupinos ryškiai ryškių spalvų ir drąsių siluetų.

Originalūs drabužių ir aksesuarų modeliai tiesiogiai konkuruoja su batus ir skrybėlėmis, o ryškios spalvos iššūkia nuobodumo ir kasdienės rutinos troškimu. Šiandien oranžinė spalva laikoma viena iš tikriausių spalvų: visose jo formose ir apraiškose. Ir batai - tinkamiausias variantas jos realizavimui.

Oranžiniai batai

Galbūt kas nors ras atvirai apelsinų žiedų pernelyg vulgarus ir net šiek tiek pretenzingas. Tačiau pasauliniai stilistai tiksliai žino, kas jauniems moterims trūksta per šį sezoną. Oranžinė yra ne tik originali citrusų spalva. Tai koralai, rausvos, plytos, terakotos, rusvos ir net raudonos spalvos atspalviai, sukuriantys visą paletę ir galingą trampliną kūrybiškumui ir transformacijai.

Oranžiniai batai šį sezoną - ne tik išgalvotas. Tai yra atsakas į šaltas žiemos darbo dienas, kaip ir pirmoji kovo mėn. Kad jis būtų kuo geresnis ir ryškesnis, reikia jį priprasti ir net atidžiau pažvelgti. Tai padarysime dabar ir batus.

Kaip pasirinkti reikiamą atspalvį? Stilistai jau paruošė jums keletą patarimų:

  • Rožiniai koralų deriniai yra labiausiai universalūs. Jie sukuria švelnų ir sudėtingą vaizdą, kurį galite lengvai pabandyti dirbti. Jie taip pat yra geri, nes jie tinka moterims, kurių odos spalva yra įvairiausia.

  • Persikų, pastelinių ir šaltesnių atspalvių tinka mergaitėms, nes jos nesukurs papildomo kontrasto.
  • Malonūs mandarino, moliūgų ir morkų atspalviai gali pasimėgauti natūraliu įdegiu ir gražiomis, lygiomis įdegomis. Ryškios spalvos elegantiškai ir palankiai pabrėžia odos grožį.

Nepaisant to, kad batų spalva gali būti pasirinkta pagal bet kurį spalvos tipą, drabužių pasirinkimas turėtų būti vertinamas ne mažiau atsargiai. Galų gale, neteisingas derinys gali paneigti visas pastangas ir netgi sudėti jums nepatrauklią šviesą.

Pagrindiniai modeliai ir medžiagos

Oranžinė spalva yra tokia ryški, unikali ir savarankiška, kad jai nereikia papildomų akcentų, puošmenų ir niuansų. Svarbiausias apelsinų spalvos batų bruožas yra tas, kad jie yra geri tiek blizgios tekstūros, tiek suede ir lygios odos.

Kaip ir oranžinių batų modelių, taip pat yra didžiulis pasirinkimas esamiems sprendimams:

  • Sezono mėgstamiausia yra didelis masinis kulnas su traktoriaus padu. Spalvų schema gali būti atspalviu su viršutiniais batais arba nuo juodos iki pastelinės smėlio spalvos;

  • klasikiniai batai, turintys nuolatinį kompanioną - elegantiškas kirpimas. Kas gali būti labiau seksualus nei ryškus vaizdas, pagrįstas moteriškiausiu batų modeliu?

  • platforma, pleištas ir viskas. Batai su nedideliu kilimu yra ne tik funkcionalūs, bet ir praktiški. Net paprasčiausias batai ant tvarkingos platformos, bet oranžine versija, taps nepakeičiamu naujojo sezono priedu;

  • baleto butai, espadrilės ir sandalai. Idealiai tinka vasaros bateliams ant lygaus pagrindo, atsižvelgiant į bendrą saulėtą nuotaiką.Jie netgi negali papildyti. Spalvų schema padarys visus būtinus akcentus. Jums tereikia mėgautis savo vasaros stiliumi.

Iš dekoratyvinių elementų dizaineriai ir stilistai pataria rinktis tik oranžines metalines sagtis, smaigalius ir metalines kniedes apelsinų batams. Visa tai būtina norint, kad vaizdas nebūtų perkrautas nereikalingais duomenimis.

Ką dėvėti?

Renkantis oranžinius batus, kurie yra pagrindinis dėmesys pavasario-vasaros drabužių spintoje, reikia atsižvelgti į visus kitus elementus, kurie vienaip ar kitaip turės egzistuoti kartu ir netgi sujungti. Mes suprantame tinkamiausias spalvas.

Juoda ir balta spalva

Jis atrodo labai pelningas, kartais net elegantiškas. Šviesiai oranžiniai bet kurios tekstūros siurbliai bus labai moteriški ir švelnūs, kad atrodytų šviesioje vasaros baltoje suknelėje.

Juodos klasikinės arba odos storos kelnės, siauras bet kokios tekstūros sijonas bus puikus papildymas vakaro versijai su ryškiai raudonais batais.

Oranžinė + oranžinė

Oranžinė nėra daug? Atsakymas gali būti teigiamas, bet ne drabužių spintos atveju. Jei jūs lankotės puikia idėja, kad iš karto būtų apsirengę geriausiu ir ryškiausiu, išveskite tokias mintis iš savęs.

Žinoma, galite pabandyti sujungti kelis atspalvius (pageidautina ne daugiau kaip tris), teisingai ir teisingai išdėstyti akcentus. Pavyzdžiui, pradedant ryškiais mandarino bateliais ant kulno, tęskite vaizdą glaustai ir paprasta smėlio oranžinė suknelė, nesveriama su ornamentais, priedais ir kitais daiktais.

Rankinė arba sankaba, šiuo atveju, geriau rinktis iš kito spalvų diapazono, kad netyčia netaptų panašios į žaliavas, skirtas Cinderella vežimui. Jei batų spalvos ar viršutinės spalvos yra kitokios, tai būtų idealiu pasirenkant jo priedus.

Pastel Plus Oranzh

Galbūt patogiausias ir atsipalaidavęs atspalvių derinys, tinka tiek darbo aplinkai, tiek publikavimui su draugais, kokteilių vakarėliu ar net romantiška data. Taip pat labai laukiamas bet koks rožinės spalvos derinys su oranžinės spalvos batus.

Netikėti sprendimai

Naujo mados sezono šūkis skamba: gailestingumas - viskas! Tačiau nepiktnaudžiauti šia ypatinga kokybe. Žinoma, nesuderinamumo sujungimas iš esmės yra jaunosios kartos nusivylimas. Bet čia galite sugadinti išvaizdą ir įspūdį. Štai keletas teisingo derinio pavyzdžių:

Mėlyna + oranžinė

Mėlyna spalva yra gana kontrastinga oranžinės spalvos atžvilgiu, ir ji gana gerai patenka į ryškius citrusinių spalvų batus. Taigi, mėlyni ir mėlyni džinsai su paprastu pasteliniu viršutiniu ir oranžiniu bateliu ant lygaus pagrindo arba pleišto mišinio gerai.

Švelni mėlynos spalvos suknelė taip pat gali būti organiškai derinama su mandarinų stiletais;

Žalia ir mandarinas

Tinkamiausias žalios spalvos atspalvis, kuris sėkmingai derinamas su apelsinų bateliais - akvamarinu arba subtiliu turkiu. Jei planuojate įdėti batus su šviesiai oranžiniais tonais, galite eksperimentuoti su tamsiai žaliais atspalviais;

Spausdinami ir oranžiniai

Spausdina šį sezoną labiau nei kada nors anksčiau. Ir jei jūsų ryškiuose saulėtuose batuose yra drabužių dizaino aidai, tada jums nebus sunku perduoti madingiausią ir stilingiausią moterį

Atvirkščiai, šis efektas veikia visuose 100%: oranžiniai batai, su tamsiomis suknelėmis su originaliu mandarino spaudu. Net jei viršutinio modelio kontrastas batų atžvilgiu, jis tik suteikia originalumui ir žavesiui vaizdą.

Moterų apelsinų batai yra pagrindinis 2017 metų pavasario-vasaros sezono atributas. Renkantis batus ant lygaus pagrindo, ant platformos arba ant kulno, pagalvokite, visų pirma, apie vaizdą kaip visumą. Galų gale, tik gerai apgalvotas vaizdas leis pasiekti norimą rezultatą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys