Batai

Aukštakulniai siurbliai

Aukštakulniai siurbliai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Ką dėvėti?
  2. Kulno aukštis

Valtys - tai batai be užsegimų ir diržų, stovintys ant kulnų ar pleištų su aštriu, apvaliu arba atviru pirštu. Šiuolaikinių laivų kūrimo pirmtakai buvo atviri vyrų batai, atsiradę XV a.

Dvidešimtajame amžiuje batai įgijo malonę, rafinuotumą ir moterišką eleganciją dėl smailaus kojų ir stileto. Roger Vivier prisidėjo kuriant batus. Būtent jo nuopelnai yra šių kojų ir smailių kojinių batų buvimas.

Dėl aistringos meilės valtims Vivier gavo slapyvardį „Smeigės karalius“.

Žavinga Marilyn Monroe pastatė batus patraukliausių ir moteriškiausių bei seksualiausių. Tuo metu smeigių aukštis jau pasiekė 10 centimetrų.

Vėliau, kai pasirodė „Twist“ šokis, batai šiek tiek pasikeitė - pasirodė apvali kepurė, o kulno aukštis sumažėjo.

„Fashion House Chanel“ pristatė pasauliui patrauklius batus su įvairių spalvų kojinėmis. Šis modelis tapo labai populiarus ir laimėjo didelę meilę tarp moterų.

Šiuolaikiniai batai, batai pateikiami įvairiomis formomis ir spalvomis, taip pat medžiagos, iš kurių jie pagaminti, lengvai derinami su įvairiais drabužiais.

Ką dėvėti?

Norint teisingai ir harmoningai suformuoti ansamblį, būtina susipažinti su taisyklėmis dėl valčių su kitomis drabužių spinta dalimis. Juodieji laivai leidžia sukurti daugybę stilingų derinių. Geriausia dėvėti juodus laivus su klasikinėmis suknelėmis ir verslo tamsiais atspalviais.

Baltas batai bus puikus papildymas švelniems flirtingams. Galite sukurti romantišką įvaizdį naudodami šviesią pastelinę suknelę ir elegantišką baltą ar siurblį.

Bėšių atspalvių batai viršija kombinacijų skaičių, net ir juodos spalvos laivus. Su jų pagalba jūs galite atskleisti vaizdą, taip išvengiant „perkrovos“ poveikio įvairioms dalims.

Raudoni siurbliai puikiai dera su džinsais ir vakaro ansambliais. Rengiant ansamblį vakare, svarbiausia yra naudoti minimalų priedų skaičių.

Geriausia derinti teismo batus su smailia kojine su vakarinėmis suknelėmis ar biuro kostiumais. Patogūs batai su apvaliu kepurėliu bus geriausi kasdieniai drabužiai.

Tačiau, nepaisant laivų universalumo, yra mažų niuansų, kuriuos reikia apsvarstyti, kad nebūtų sugadintas visas vaizdas:

  • Pirštai turi būti visiškai padengti. Jei jie „žiūri“, bus sugadintas net ir pats kompetentingiausias kūrinys.
  • Jokiu būdu negalima sujungti sportinio stiliaus siurblių ir drabužių!
  • Jei drabužių spintoje yra nusidėvėjusių valčių, geriau atsisakyti jų. Ne tik saugu dėvėti nusidėvėjusius batus, bet ir tokiu deriniu bus visiškai sunaikintas elegancijos poveikis.
  • Nerekomenduojama dėvėti kojinių su batus, šis derinys atrodo juokingas.

Kulno aukštis

Laivų batų kulnas yra arba žiedas, arba plonas, siaurėjantis iki apačios. Laivų kulno aukštis svyruoja nuo 3 (baleto bateliai) iki 12 centimetrų (kokteilių valtys).

Žinoma, stiletiniai kulniukai atrodo moteriški ir patrauklūs, tačiau moterims, kurios negali dėvėti aukštų kulnų, geriau atkreipti dėmesį į modelius su mažu kulniumi. Tokie batai atrodo ne blogesni, be to, jie palengvins nemalonius pojūčius ir absurdišką išvaizdą vaikščiojant. Atvirai kalbant, aukšti smeigės netinka kiekvienam išėjimui.

Aukštos ponios gali sau leisti dėvėti batus net 12 centimetrų kampe. Faktas yra tai, kad laivų dizainas ir stilius yra pagaminti taip, kad jie negalėtų pasverti. Tačiau tai nereiškia, kad mažos dydžio moterys turėtų pasirinkti savo batus su aukščiausiais kulnais.

Optimalus žiedo aukštis mažoms mergaitėms yra 8 cm.

Kėlimo batai taip pat gali būti skirtingi. Jei planuojama, kad laivai visą dieną bus dėvimi biure, geriau pasirinkti modelį su mažu keltuvu. Priešingu atveju kojos bus pavargusios.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys