Batai

Aukšti kulniukai

Aukšti kulniukai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Veislės
  2. Stilingų laivų tipai

Gražios moteriškos kojos visada pritraukė vyrus ir davė savo valdytojo pasitikėjimą ir žavesį. Bet kaip deimantas reikalauja geros aplinkos, todėl mūsų kojoms reikia padoraus rėmo. Ir šiuo atveju geriausios mergaičių padėjėjai yra gražūs batai.

Batai jau seniai nebėra tik priemonė apsaugoti kojas nuo problemų, dabar ji gali padaryti tikrą moters karalienę. Žinoma, populiariausi ir moteriški batai yra batai.

Gražūs batai, taip pat gražus kirpimas, gali paversti moterį nepripažintu. Tas pats kostiumas kartu su skirtingais batų tipais daro labai skirtingą įspūdį. Todėl batų pasirinkimas turėtų būti elgiamasi su dideliu dėmesiu.

Iš visų tipų batų populiariausi yra modeliai su aukštais kulniukais. Jie daro moterišką vaikščiojimą labiau grakštus, ji tampa labiau matuojama, laikysena ištiesinta, visas vaizdas tampa moteriškas. Natūralu, kad beveik visi vyrai negali likti abejingi moteriai, "plaukiojantiems" aukštakulniais.

Dėka vaizduotės ir batų dizainerių pastangų, dabar galime stebėti įvairius modelius tiek aukštuose, tiek žemuose kulniuose. Bet aukščiausi ir ploni kojelės išlieka populiariausiu kulno tipu.

„Stiletto“ batai Prancūzijoje XX a. Viduryje tapo madingi. Kulnas laikomas kirpčiuku, kurio aukštis didesnis kaip 8 cm, o skersmuo ne didesnis kaip 5-8 mm. Kulnas sukrėtė auditoriją ir greitai įgijo populiarumą tarp moterų visame pasaulyje.

Aukšti kulniukai suteikia išvaizdos seksualumo. Jie puikiai tinka bet kuriam vaizdui, nesvarbu, ar tai būtų vakarinė suknelė ar biuro stilius.

Veislės

Valtys

Nemirtingas modelis, sukurtas XV amžiuje, tačiau dizainerio Roger Viviere aukštą kulną pastatė tik XX a. Viduryje. Pirmieji 10 centimetrų stiletiniai kulniukai buvo specialiai sukurti Marilyn Monroe.

Laivai puikiai tinka pėdoms ir priekyje yra giliai supjaustyti, todėl šis modelis laikomas seksualiausiu. Vien tik reikia sumažinti iškirptę, nes modelis paverčiamas nuobodu batus senoms mergaitėms.

Per visą savo istoriją su laivų forma dizaineriai bandė pakartotinai. Taigi dabar rūšių įvairovė yra labai didelė.

Stilingų laivų tipai

„D’orsay“ - šie batai turi išpjovą ant trinkelių šonų, dėl kurių valtys pradėjo žaibuoti. Šie batai geriausiai tinka vasaros įvaizdžiui, puikiai atrodo su trumpomis kelnėmis arba lengva suknelė.

Slingback - tai valtis su atviru kulnu, kuris laikomas dirželiu arba elastine juosta. Šis modelis derinamas su moteriškomis nuotraukomis su lengva suknelė arba laisvi kelnės. Ir geriau atsisakyti derinio su džinsais ir sijonais virš kelio.

„Peep-toe“ yra tos pačios valtys, tačiau pirštai yra išvalyti taip, kad pirštų galiukai būtų šiek tiek matomi. Toks aukštas kulno modelis pasižymi ypatingu moteriškumu ir elegancija, todėl reikia puikios pedikiūro.

Labai aukštų kulnų mėgėjams, dizaineriai sukūrė specialią platformą, kuri leido jiems dėvėti tokius batus be baimės dėl savo kojų sveikatos. Modelis tapo madingas ne taip seniai, bet iš karto įgijo neįtikėtiną populiarumą.

Mados šou „Christian Louboutin“ pristatė pasauliui modelį ant platformos ir labai aukštą kirpyklą su ryškiai raudonu padu. Su savo lengvu ranka visi šio tipo modeliai buvo vadinami laputenais.

Modeliai ant platformos ir aukšti kulniukai puikiai papildo verslo moters įvaizdį. Jie gali būti dėvimi su įtemptomis kelnėmis, antblauzdžiais, apkarpytais džinsais.Kadangi patys batai patraukia akį, nereikėtų pakelti viršutinės kostiumo dalies su įvairiais papildomais elementais.

Labutenus galima rasti 12 ir net 16 centimetrų kulnais. Tačiau net šis aukštis buvo nepakankamas dizaineriams. Visai neseniai pasaulis pasirodė batus ant aukščiausio „Parmars“ kulno. Modelius su aukščiausiais kulnais galima rasti tik raudonos arba geltonos spalvos. Žinoma, šis modelis nėra skirtas kasdieniam drabužiui.

Specialioje grupėje galima atskirti modelius su skirtingomis juostomis. Pirmaujantieji dizaineriai ir toliau kuria naujus modelius. Faktinės dirželiai ant kulkšnies, amžinasis klasikinis Marija Jane, daugybė juodųjų kulkšnių. Juostelės ir audinio lankai suteikia papildomų romantikos stiletams.

Batai su aukštais kulniukais gali būti įvairių spalvų. Neabejotinos klasikos, kurias kiekviena moteris turėtų turėti, yra juoda. Šie batai puikiai papildo verslo ar vakarinę suknelę.

Ryškūs spausdinti arba nespalvoti modeliai puikiai tinka miesto ansambliams. Šis sezonas yra labai madingas derinti nesuderinamus, todėl nebijokite eksperimentuoti. Ramioje ar net šiek tiek nuobodu ansamblyje ryškūs batai atneš savo unikalų skonį ir atgaivins visą vaizdą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys