Batai

Kenzo batai

Kenzo batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Mados namų istorija
  2. Kenzo pagrindiniai batų modeliai
  3. Savybės

Moteriški batai - tai antras kiekvienas modernus mados menininkas. Be abejo, kiekviena spinta yra tokia pora, kurią ji mėgsta beprotybė (ir kiti, žinoma), tačiau jie gali būti nukreipti tik svarbiausiomis progomis.

Pasaulio mados podiume yra vienas prekės ženklas, garsus savo išgalvotais batų modeliais su labai patogiu batu. Ir jos vardas yra Kenzo.

Mados namų istorija

Kenzo Takada yra paprastas, bet talentingas japoniškas vaikinas, kuris nuo ankstyvosios vaikystės tiesiog svajojo kurti drabužius. Jo nepasotinamas vaizduotė ir visiškai kūrybiškas požiūris netenkino tėvų supratimo sistemos. Priešingai nei mama ir tėvas norėjo ir svajoja, Kenzo išvyko įgyti išsilavinimą Tokijuje, garsiojoje mados dizainerių mokykloje, kur studijavo tik mergaitės.

Beje, įkvėpti japonai, stovėję tvirtai savo svajonėmis, tapo pirmuoju stiprios pusės žmonijos atstovu Japonijoje, kad įstotų į šią švietimo įstaigą.

Jaunuolis turėjo sunkų laiką: jis sujungė savo mokymą su darbu, palaipsniui suvokdamas visus mokslo sakramentus ir subtilybes, su kuriais jis turėjo talentą. Baigęs jauną Kenzo įsidarbina Tokijo prekybos centre, šiuo metu jis gyvena miesto pakraštyje mažame nykstančiame name.

Kai jo namai buvo nugriauti, jam buvo sumokėta gera kompensacija, kurią galima išleisti tinkamo būsto įsigijimui sostinėje. Tačiau ambicingas ateities mados dizaineris užsakė finansus savaip.

1965 m. „Kenzo“ persikėlė į Paryžių - madingą kapitalą su šiuolaikinėmis perspektyvomis tiems, kurie žino, ko nori. Toliau siekdami savo tikslo - tapti garsiu ir atpažįstamu mados dizaineriu - japonai stengiasi sukurti unikalius modelius. Jau penkerius metus Paryžiuje vyksta mados šou, kuriame Kenzo pristato savo moterų drabužių liniją, kuri visiškai pakeitė Europos mados ir mados idėją iš „haute couture“.

Ieškodamas savo tikrosios krypties, Kenzo sukūrė unikalų Vakarų stiliaus drabužių derinį, kuris tuo metu buvo populiarus tradiciškai japonų kimonose. Ir jis nukentėjo prieš akį. Tiesiogiai po parodos tiesiog nuvargę japonai atidarė savo parduotuvę Paryžiuje.

Šiandien „Kenzo“ prekės ženklas yra visiškai prancūzų lyderis. Jo pradininkas 1993 m. Išėjo į pensiją, pardavęs prancūzų kompanijos LVMH prekės ženklą, tačiau ir toliau sukūrė modelius ir vaizdus.

Nenurodydamas vien tik moteriškų drabužių, Kenzo Takada pateko į parfumeriją, kaklaskarius, maišus ir, žinoma, batus.

Kenzo pagrindiniai batų modeliai

Mados namas vis dar rūpinasi, kad jis būtų atpažįstamas, perkamas ir grįžta į jį vėl ir vėl. Prekės ženklo batų kolekcijose pristatomi moterų, vyrų ir vaikų batų modeliai. Jie yra kupini optimistiškumo, entuziazmo, ryškių spalvų ir ypatingo praktiškumo.

Batai visada gaminami iš natūralios minkštos odos arba aukštos kokybės kvėpuojančios medžiagos. Tai malonus stiliaus šviežumo ir patogios elegancijos derinys. Moterų modeliai ypač išsiskiria:

  • batai;

  • Sliponai;

  • sportbačiai;

  • espadrilės;

  • sandalai.

Savybės

Pagrindinis bruožas, apie kurį visada norite kalbėti, yra aiškiai apibrėžtas ryškumas, modernumas ir patogumas.

Dizainas visada džiaugiasi savo originalumu ir moteriškumu.

Pastovus kulnas, patogi platforma, maloni medžiaga, iš kurios gaminami Kenzo moteriški batai, pristato šią kategoriją su gerai žinomo prekės ženklo produktais, kurie yra pagrindiniai ir būtini privalumai visoms modernioms madoms.

Keli iš ryškiausių modelių padės išsiaiškinti, ko ieškoti perkant. Pareiškimas „Slingback“ Siurbliai yra spalvingi vakariniai batai su smailiu pirštu ir atvira giliai mėlyna kulna. Įrengtas modernus ir stabilus veidrodinis stačiakampis kulnas. Jie yra pagaminti iš natūralaus lygaus zomšos.

„Kenzo“ pleišto batai pasižymi originaliu leopardo spaudu, juoduoju lanku ant piršto, storu kvadratiniu kulnu ir odine danga. Pagamintas iš minkšto natūralaus zomšos.

Batai ant storos platformos. Žinoma, madingi namai, turintys pasaulinio šlovės pavadinimą, tiesiog negali padaryti be galingiausios šios pavasario tendencijos. Dideli, iš pirmo žvilgsnio, bet labai stabilūs batai yra pagaminti iš poliruotos odos. Jie turi uždarą kulną ir flirty diržą, kuris švelniai užsikabina koją ir tvirtina jo padėtį. Apvalus pirštas, masyvi neįprastos formos platforma ir didelė sagtis sukuria praktišką modernios moters vaizdą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys