Batai

Gyvatės batai

Gyvatės batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Ką dėvėti?
  2. Kokie drabužiai atitiks šiuos batus?
  3. Kur pirkti?
  4. Kaip rūpintis?

Odiniai batai visuomet populiarūs mados. Jis yra patvarus, atsparus oro sąlygoms. Žiemą tai nėra šalta, o vasarą ji nėra karšta. Odiniai batai yra labai praktiški. Ypač elegantiški odiniai batai su skirtingu modeliu ir spausdinimu.

Atkreipkite dėmesį į gyvatės odinius batus. Šie batai neišeina iš mados. Gyvatės odiniai batai visada yra tendencijos ir svarbūs dėl savo elegancijos.

Kakaviečių batų išvaizda. Dėl to, kad modelis visada skiriasi, jūsų gyvatės modelis atrodys išskirtinis.

Ką dėvėti?

Mados dizaineriai rekomenduoja juos nešioti atskirai nuo kitų to paties stiliaus priedų. Taigi, batai pritrauks daugiau dėmesio.

Bet koks gyvatės batų modelis reiškia elegantišką. Snake batai su aukštais kulnais ir platforma atrodo įspūdingi. Snake-odos siurbliai atrodo kuklesni. Efektyviai - nukreipti kulniukai. Apskritai, gyvatės batai visada eina gerai su aukšti kulniukai. Gyvatės batai su aukštais kulniukais sukuria ypatingą įspūdį ir pritraukia didžiausią dėmesį.

Ir neįtikėtinai ryškiai atrodo neįprastas batų modelis su gyvatės spauda.

Gražiausia gyvatės odos išvaizda yra odos batų python. Jie bus tinkami ne tik vakarinės suknelės, bet ir dienos metu su atsitiktine išvaizda. Kiekvienais metais tokie batai tampa tik gražesni. Be to, „python“ batai yra labai patvarūs, todėl modelio kaina sumokės su palūkanomis.

Kokie drabužiai atitiks šiuos batus?

Gerai suderinti batai iš gyvatės su klasikiniais apranga, taip pat su aksomo ir vakaro suknelėmis, su šilku ir vilna.

Ramios suknelės išskiria tik gyvatės batų grožį. Džinsiniai batai atrodys geri batai, pagaminti iš gyvates, dažytos ryškiomis spalvomis. Kiekvieną dieną galite dėvėti gyvatės batus su džinsais ar kelnėmis. Jie puikiai atgaivina verslo kostiumą.

Galimi įvairūs variantai. Tai atviri sandalai ir pleištiniai batai ir platforma. Yra netgi sportiškų spalvų dažytų sportinių gyvatės batų modelių. Oda batų spalva taip pat įvairi, ji gali būti labiausiai ekscentriška. Tai juoda, pilka, ruda arba rožinė ir mėlyna. Natūrali spalva yra universalesnė ir tinkama bet kokiam aprangai.

Yra keletas rekomendacijų. Ryškūs gyvatės odos modeliai su aukštais kulnais ir platforma tinka smėlio ir šviesių atspalvių komplektams. Jei gyvatės batų spalva yra metalo, kokteilis ar vakarinė suknelė turėtų būti rami, tamsūs tonai.

Kur pirkti?

Python odiniai batai, pavyzdžiui, galite įsigyti bet kurioje didelėje internetinėje parduotuvėje. Jie, žinoma, kainuoja šiek tiek brangiau, bet atrodo puikiai. Pirmaujanti mados namai, pavyzdžiui, Louis Vuitton, gamina tokius batus. Yra pigesnė galimybė. Batai, pagaminti iš python, gali būti perkami iš „AliExpress“. Python batų pora kainuos apie 5000 rublių.

Kaip rūpintis?

Snakeskin batai reikalauja ypatingos priežiūros. Jūs turite nuvalyti juos sausu ir minkštu skudurėliu, naudoti specialius balzamus, purškiklius ir impregnus, kurie išsaugos grožį ir spalvą.

Snakeskin batai visada bus daugelio moterų svajonė. Snake print - žavi savo grožiu. Todėl pirmaujantys dizaineriai ir toliau verčia gyvatės temą drabužiuose, batuose ir aksesuaruose.

Ir, galiausiai, kelios taisyklės, kurių reikia laikytis dėvint gyvatės spaudą.

  1. Negalite sumaišyti gyvatės spausdinimo su kitais atspaudais (zebra, leopardas).
  2. Gyvatės spausdinimas atrodo gerai, kai monofoniniai dalykai yra ramūs.
  3. Naudojant gyvatės spaudą, negalite dėvėti drąsių ir atvirų drabužių (pavyzdžiui, trumpų sijonų).
  4. Gyvatės batai yra plonesni nei nuostabių formų savininkai.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys