Batai

Batai ir krepšiai

Batai ir krepšiai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Batai ir krepšiai su skirtinga tekstūra
 2. Spalvotas krepšys ir paprasti batai
 3. Puikus ir matinis medžiagų krepšiai ir batai
 4. Klasikinis derinys
 5. Kaip pasirinkti batus, kad atitiktų maišelio spalvą?
 6. Derinimas su gyvūnų atspaudais
 7. Ar galiu dėvėti tos pačios spalvos batus ir krepšius?
 8. Metaliniai batai ir krepšiai
 9. Sprogios spalvų deriniai
 10. Suderintos kombinacijos su juodais batais
 11. Krepšiai ir raudoni batai
 12. Spalvotos batų ir aksesuarų detalės
 13. Deriniai šaltuoju metų laiku ir vasarą

Stilingame ir apgalvotame būdo maiše ir batuose visada yra harmonija. Visai neseniai buvo leidžiama naudoti tik tos pačios spalvos priedų ir batų derinį. Šiek tiek vėliau stilistai sakė, kad batų ir krepšių stilius, spalva ir tonas gali būti visiškai kitokie. Šis derinys leido fashionistas lengvai kurti įvairius ir įspūdingus vaizdus.

Batai ir krepšiai su skirtinga tekstūra

Lakuotų batų ir panašių maišelių deriniai atrodo beprasmiški. Savo ruožtu, odos batai kartu su zomšiniu maišu atrodo labai stilingi ir brangūs.

Spalvotas krepšys ir paprasti batai

Daugiaspalviai krepšiai ir lakoniški monochromatiniai batų modeliai puikiai derinami su moterišku vaizdu. Ypač harmoningai, toks rinkinys atrodo su viršutiniais drabužiais, pavyzdžiui, paltais, švarkais ir lengvu lietaus paltu.

Jei maišelyje yra ryškus ir prisotintas spausdinimas, batai turėtų būti neutralios ramios spalvos.

Puikus ir matinis medžiagų krepšiai ir batai

Puikus maišelių su metaliniu efektu ir monotonišku batu derinys arba atvirkščiai atrodo labai įspūdingi ir originalūs. Pavyzdžiui, jei „fashionista“ pasirinkimas patektų ant griežtų pilkos spalvos batų, tada sidabrinė rankinė jiems būtų ideali.

Moteriški batai, turintys aukso ar bronzos spalvą, bus puikiausiai pasirenkami su kremo ar smėlio spalvos priedais.

Klasikinis derinys

Klasikinio stiliaus mėgėjai dažnai renkasi vieną spalvos juodos spalvos maišelio ir panašių batų derinį. Tokiam universaliam tandemui lengva pasiimti bet kokį aprangą. Juodo krepšio ir batų derinys puikiai tinka atsitiktiniam ar verslui, o taip pat prabangus vakaro vaizdas.

Kaip pasirinkti batus, kad atitiktų maišelio spalvą?

Renkantis batus, atitinkančius rankinės spalvą, turėtumėte žinoti apie keletą svarbių taisyklių:

 1. Klasikinių atspalvių krepšiai puikiai derinami su tos pačios spalvos batus, bet su kitokia tekstūra ir medžiaga (pvz., Balti suede batai ir lakuota sankaba).
 2. Ryškūs ir prisotinti batai leidžia jums pasiimti ne mažiau drąsių spalvų maišą.
 3. Su batų, pagamintų iš gyvūnų odos ar roplių, nereikia derinti rankinės iš panašių medžiagų, tačiau tokių daiktų spalva turi atitikti.

Derinimas su gyvūnų atspaudais

Jei jūsų stilingi batai yra nudažyti neryškiais gyvūnais, maišelis turi būti parinktas pagal spalvų schemą. Pavyzdžiui, baltos, smėlio ar juodos spalvos aksesuarai bus suderinti su leopardo spalva.

Ar galiu dėvėti tos pačios spalvos batus ir krepšius?

Šiuolaikiniai stilistai teigia, kad įprastas to paties spalvos batų ir maišų derinys jau sensta ir nėra svarbus. Tačiau tai netrukdo panelei atrodyti stilingai ir moderniai, jei teisingai pasirinksite tos pačios spalvos batus ir aksesuarus.

Metaliniai batai ir krepšiai

Futuristinio ir ryškaus metalo spalvos batai ir aksesuarai yra populiarumo viršūnėje. Harmoningai, tokios spalvos paviršius turėtų būti tik ant maišelio arba tik ant batų.

Metalizuotos dalys neturėtų būti pernelyg didelės, kitaip ponia atrodys pernelyg menkai ir netgi vulgari.

Sprogios spalvų deriniai

Šį sezoną drąsios spalvos yra nepaprastai populiarios! Teigiama geltona spalva, rasta suknelėje su giliai mėlyna arba natūrali žalia, puikiai pabrėžia ryškią drąsios fashionista asmenybę. Sudėtingesnių mėlynų batų ir didelės arba mažos odinės rankinės derinys ypač pritraukia dėmesį ir vaizdą. Sultingas geltonų valčių ir žaliosios sankabos derinys atrodys ne mažiau prisotintas.

Suderintos kombinacijos su juodais batais

Juoda batai su baltu maišu yra populiariausias ir universalus derinys. Šis suknelės papildymas idealiai tinka moterims, kurių drabužių spinta yra klasikinio stiliaus.

Tamsūs batai puikiai atrodo su šokolado, kavos ir karamelės maišais. Šis spalvų derinys tinka tvirtam verslo įvaizdžiui.

Krepšiai ir raudoni batai

Raudona spalva labai mėgsta kontrastą, todėl raudonųjų batų ir baltojo maišelio derinys yra optimaliausias ir patrauklus. Tokie ryškūs batai idealiai tinka monofoniniam aprangai, papildyti juoda rankine ar sankaba. Įrengtos ir liesos suknelės, puoštos raudonais priedais ir seksualūs aukštakulniai batai, atrodo labai įspūdingi ir moteriški.

Spalvotos batų ir aksesuarų detalės

Dažnai kai kurios batų dalys (pirštai, kulnas, padas) skiriasi nuo pagrindinio paviršiaus. Šis projektavimo metodas turi daug labutenų modelių. Tokiu atveju galite pakelti sankabos maišelį ar maišelį, tinkantį pirštų arba pado spalvoms. Pavyzdžiui, subtilūs smėlio platformos batai ir stiletiniai kulniukai su raudonu padu atrodys harmoningi su raudona odine rankine.

Deriniai šaltuoju metų laiku ir vasarą

Šaltuoju metų laiku geriausiai tinka rudos, juodos, šokolado, pilkos ir karamelės spalvų maišelių ir batų deriniai.

Savo ruožtu, karštą vasarą leidžia šviesios aprangos papildymai. Mėlyna, raudona, geltona, žalia ir rožinė batai ir krepšiai puikiai puošia bet kokį aprangą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys