Batai

„Hogl“ batai

„Hogl“ batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Privalumai
  2. Drugelių linijos modeliai
  3. „Hogl“ pavasarį-vasarą
  4. Baleto butai
  5. Batai
  6. Batai
  7. Batai ir kulkšnies batai

„Hogl“ batai puikiai dera prie drabužių spintos, kurių dauguma drabužių yra klasikinio stiliaus. Šis prekės ženklas nėra skirtas visada tendencijai, nes mados tendencijos nuolat kinta, o klasika yra amžina. Tikslas buvo sukurti patogiausius, patogiausius, stilingesnius batus, o Hogl susidūrė su šia užduotimi penkiais pliusais!

Privalumai

„Hog“ gamina puikius batus jau daugiau nei 70 metų. 85% visų gaminamų šedevrų yra eksportuojami. Daugelyje pasaulio šalių skirtingo amžiaus ir skonio moterys žino ir myli Austrijos prekės ženklą, nes amatininkai, dirbantys kuriant šios bendrovės kolekcijas, visada įsitikina, kad batai yra ne tik stilingi, bet ir kuo patogesni.

Bendrovė turi labai aukštus batų gamybos standartus, naudodama tik natūralius kailius ir odą. Norint sukurti patogiausius pagalvėles, jie naudoja naujausias gamybos technologijas.

Linijoje yra lygiai modeliai, specialiai sukurti ilgam dėvėjimui, jie yra labai lengvi ir patogūs, tinka moterims, kurios daug laiko praleidžia ant kojų.

Visą dieną praleidę Hogl batus, įsitikinkite, kad jų kojos nėra išsipūtusios ar pavargusios.

Kalbant apie dizainą, taip pat džiaugiamės apie tai! Nauji šio prekės ženklo dizainerių modeliai palaiko naujas mados tendencijas.

Platus pasirinkimas: elegantiškas kojelė, stilingi batai ant mažo, bet pasitikėjimo kulno, kulkšnies batai ir batai be kulno. Ir, žinoma, dizaineriai nepamiršo vieno iš mados modelių - pleišto kulnų.

Jei kalbame apie tendenciją, pastarųjų sezonų ryškios spalvos Hogl'e nepastebėjo. Romantiški ir žaismingi austi gėlių spausdinimo teismo batai yra puikus sprendimas šiam pavasariui!

Atsižvelgiant į šio sezono mados tendencijas, verta žaisti su įvairiomis medžiagomis ir tekstūromis, sujungti keletą ryškių detalių viename vaizde, ir kaip visada galite ypatingą dėmesį skirti batus.

Drugelių linijos modeliai

Batų linija „Hogl Butterfly“ mėgsta ne tik malonų ir minkštą viršutinę medžiagą, bet ir su liemenėle, kuri yra labai elastinga. Be to, ši eilutė turi platų bloką, kuris gali ne tik džiaugtis visų amžiaus grupių moterimis ir statyti.

Nepaisant aukštos kokybės ir natūralumo, „Hogl Butterfly“ batai turi vidutines kainas ir niekada nebuvo itin brangūs. Dizaineriai ir amatininkai dėjo visas pastangas, kad suderintų maksimalų patogumą, stilių, kokybę ir kainą!

„Hogl“ pavasarį-vasarą

Ką šį sezoną mums ruošė populiaraus Austrijos prekės ženklo dizaineriai visame pasaulyje? „Hogl“ vaizdai yra atsitiktiniai ir ryškūs, sutelkiant dėmesį į visus mėlynos ir mėlynos spalvos atspalvius, neįprastą dizainą, kūrybiškus sprendimus! Ši pavasario avalynė, atitinkanti naujas drabužių tendencijas, yra mados - stilius, kuris neturi aiškios ribos tarp atsitiktinių, miesto ir sporto stilių.

Avalynė be fono ir įrišimo atviruose modeliuose, močiutė - visi šie blizgių batų batai atrodo moteriški ir įkūnija naujus dizaino sprendimus.

Baleto butai

Puikiai derinamas su drabužiais bet kokiu stiliumi, pavyzdžiui, griežtai ar romantiškai.

Dažniausiai tai yra baleto butai su aštriu nosimi, kaip ir spalvų tirpalo pasirinkimas - didžiulis pasirinkimas - nuo šviesių iki tamsių modelių.

Batai

Turėkite pastovią ir žemą kulną arba net plokščią padą. Jie yra pagaminti iš diskretiškų spalvų ir skirti kasdieniam drabužiui. Jei modelis yra skirtas šaltuoju metų laiku, tada apsaugant nuo šalčio ir slydimo, jis pasižymi ryškesniu ir aukštesniu pagrindu ir izoliacija iš natūralių kailių.

Batai

Kalbant apie jų stilių, jie dažnai turi smailų ar kvadratinį pirštą, tačiau kulnas išsiskiria elegancija ir turi subtilesnę formą. Spalvotos parinktys nėra tokios dažnos kaip baltos ir juodos spalvos, naudojamos dekoratyvinėms sagtims ir kitoms metalinėms detalėms.

Keletas modelių yra pagaminti iš juodos ir baltos spalvų derinio, todėl jie yra ypač gražūs.

Batai ir kulkšnies batai

Gali būti įvairių modelių, nuo paprasčiausių iki moteriškų ir sudėtingų. Kiekviena mergaitė, nepaisant jos skonio ir stiliaus, suras savo porą elegantiškuose Austrijos batuose!

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys