Batai

Lotynų batai

Lotynų batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Pasiruošimas salsai
 2. Formos Salsa avalynė
 3. Uždarytų batų orumas
 4. Užsegimas
 5. Kulnas
 6. Gamybos medžiagos
 7. Vienintelės savybės
 8. Vyriški šokių bateliai
 9. Kaip rūpintis ir saugoti?
 10. „Eckse“ šokių bateliai
 11. Lotynų batai
 12. Salsa batai

Pasiruošimas salsai

Jei esate pradedantysis, tai visiškai įmanoma atvykti į pirmąsias salsų, lotynų ar bachataya klases nemokamai, neribotame drabužių ir patogių batų judėjime. Tačiau, kai jūs mokotės ir įvaldote visas šokio technikas, kiekvienam studentui gali prireikti specialių patogių batų. Sudėtingi ir patogūs batai daro didelę įtaką šokių judėjimo sėkmei.

Formos Salsa avalynė

Moteriškos salsos batai turėtų tvirtai pritvirtinti koją, o ne leisti jam atsilaisvinti ar judėti, kad būtų išvengta traumų ir kritimų. Platus kojoms geriau pasirinkti atvirą modelį su keliais diržais, tačiau verta prisiminti, kad tokiuose modeliuose niekas neturėtų apriboti judėjimo. Švarių ir siaurų kojų savininkai turėtų pasirinkti uždarus arba pusiau atvirus batus.

Uždarytų batų orumas

Uždaros šokių bateliai yra labiau populiarūs dėl pėdų apsaugos. Šokio metu partneris gali padaryti klaidą ir nueiti į koją, o uždara viršutinė batų dalis apsaugo jus nuo sužeidimų ir skausmo.

Užsegimas

Patogiausias ir patikimas yra šokių batai su lynais ir diržais ant pirštų. Labai svarbu tinkamai pritvirtinti koją patogiu T formos tvirtinimu, kuris puikiai tinka pradedantiesiems.

Kulnas

Kulnas yra labai svarbi ir nepakeičiama šokių batų dalis. Be jo nepašalinkite įtempimo nuo kulno. Kulnas veikia judėjimo greitį ir optimalų svorio pasiskirstymą.

Merginos, kurios yra pripratusios prie tokių batų aktyvių judesių, geriau pirkti batus, kurių kulnas yra 8,5–9 cm, o pradedantiesiems reikia rinktis tokius detalius nuo 1-7 cm aukščio.

Gamybos medžiagos

Dažniausios ir populiariausios šokių batų medžiagos: zomšas, oda ir satinas. Satinas ant gamintojų garantijų beveik netrinkite pėdos ir gali būti dekoruotas taip, kaip jums patinka. Gražios ir aukštos kokybės odos medžiagos, tokios kaip zomšas ir nubukas, atrodo prabangios, bet netinkamos pradedantiesiems, nes jos lengvai purvina ir sunkiai prižiūrimos.

Vienintelės savybės

Aukštos kokybės zomšinis padas puikiai tinka pamokoms ir šokių aikštelėms. Šokių vakarėliai ir konkursai dažnai vyksta už studijos ribų, todėl tokiems renginiams verta rinktis batus su tvirta oda.

Vyriški šokių bateliai

Jazz-hanzapki yra puikus pasirinkimas vyrams. Tokie lanksti ir patogūs batai atrodo gana estetiški. Dėvėti atsparūs padai džiazo batai yra pagaminti iš aukštos kokybės gumos, kuri šuolių metu užtikrina aukštą amortizaciją. „Hanzapes“ yra pagaminti iš odos, zomšos ar patvarių tekstilės gaminių.

Kaip rūpintis ir saugoti?

Šokių avalynė dažnai būna greitai ir lengvai purvina. Būtina tai rūpintis specialiomis priemonėmis, tokiomis kaip šepečiai ir vaškas. Batai negali būti laikomi polietileno maišelyje. Batai turi būti laikomi kvėpuojančiame tekstilės ar odos maišelyje.

„Eckse“ šokių bateliai

Gerai žinomas prekės ženklas „Eckse“ yra viena didžiausių ir seniausių vietinių kompanijų, gaminančių aukštos kokybės šokių batus. Vyriški ir moteriški batai pagaminti iš natūralių ir ekologiškų medžiagų, atsižvelgiant į pėdos struktūrą ir tam tikrą šokio tipą.

Lotynų batai

„Eckse“ prekės ženklas siūlo tokius populiarius moterų avalynės modelius, kuriuose patogu šokti lotynų:

 • Adelin nubuko modelis su atviru pirštu ir rhinestones;
 • aistringas modelis ant diržų - Wanda pagamintas iš audinio, vadinamo "juodu užpildu";
 • elegantiškas satino ir odos Monica modelis;
 • „Bol“ juodos satino modelis auksinėse juostose;
 • švelnus tekstilės modelis Barbara;
 • Italijos intensyvus violetinis lakas.

Renkantis bet kurią porą, pradedantysis ar profesionalus galės pasirinkti kulną, medžiagą ir spalvą, konkrečiai pagal jo formą ir struktūrą.

Salsa batai

„Eckse“ šokių bateliai salsai pateikiami pagal šiuos originalius vyrų ir moterų modelius:

 • moteriško satino modelis Alexandra su metaliniu dekoru ant atviro kojų;
 • lankstus ir lengvas modelis Amadeo nėriniams;
 • moterų modelis su mažu kulno Amalia;
 • vyrų modelis su trumpu ir standžiu bruno Bruno;
 • moterų modelis Aurelia;
 • vyriškas odos ir nubuko Denis modelis.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys