Batai

Juoda batai su dirželiu

Juoda batai su dirželiu

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Modeliai
  2. Kaip dėvėti?

Modeliai

Batai su kulkšnies diržu tapo pagrindine 2017 metų tendencija. Dizaineriai siūlo modelius su skirtingų formų sagtimis. Šie batai skirti pabrėžti moterų kojų grožį ir tilptų į bet kokį vaizdą.

Šiandien mados namai siūlo platų modelių pasirinkimą su dirželiu kiekvienam skoniui, tačiau tarp jų yra absoliučių mėgstamiausių. Vienas iš jų yra diskretiškas T-kaklo diržas, batai su verslo įvaizdžiu.

Jei pasirenkate padorų papildymą vakarinei suknelei, atkreipkite dėmesį į smeiges. Tokie batai vizualiai pailgina kojas.

Kasdieniems lankams tinka batai ant platformos, pleišto kulnai arba maži kulniukai. Pirmuoju atveju juosta neturėtų būti masyvi, nes pati platforma tampa sunkesnė.

Bet kulniški batai atrodys su bet kokia diržo versija, svarbiausia yra atsižvelgti į asmenines kulkšnies nuostatas ir ypatybes. Pavyzdžiui, merginos, turinčios plonų kulkšnių, gali pasirinkti bet kokį juodos spalvos batų stilių su dirželiu, tačiau pilnų kojų savininkai ne visada galės pasirinkti tinkamą modelį.

Kitas bruožas yra augimas. Taigi, aukštos mergaitės gali saugiai nusipirkti juodus batus su dirželiu, o miniatiūrinės merginos geriau pažvelgti į smėlio spalvos neutralių atspalvių modelius.

Kalbant apie medžiagą, tai gali būti visiškai nieko. Taigi, ypač madingas šiame sezone yra aksomas. Beveik visi dizaineriai pristatė šio kilnumo medžiagos modelius. Na, konservatyvios moterys vis dar yra tinkamos odos ar zomšos modeliai.

Kaip dėvėti?

Kadangi juosta yra pagrindinė batų dalis, neturėtumėte rinktis drabužių, kurie jį padengia. Padarykite pasirinkimą, naudodamiesi madingomis apipjaustytomis kelnėmis arba įsišaknijusiais džinsais. Sujunkite tokius drabužių modelius su kulnais ar pleištais.

Šortai ir suknelės ar sijonai, kurie nepadengia kulkšnies, puikiai atrodo su tokiais batais. Vienintelis dalykas, kurį reikia atidžiai pasirinkti midi ilgį. Midi ir juostos ant batų derinys gali sutrumpinti ir sumažinti siluetą.

Verslo ar biuro stilius geriausiai tinka klasikiniams siurbliams arba „Mary Jane“ modeliui. Jie puikiai derinami su pieštuku, pantsuit ir verslo suknelė.

Vakaro ir kokteilių atvaizdams pasirinkti modelius pagal gerutenov stilių su sudėtingu dizainu. Jie pabrėžia aprangos eleganciją geriau nei kiti.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys