Batai

Moteriški batai Carlo Pazolini

Moteriški batai Carlo Pazolini

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Gamintojo istorija
  2. Carlo Pazolini batai
  3. Kiek kainuoja?
  4. Apžvalgos

Italai žino daug apie bet kokią madą. Drabužiai, batai, aksesuarai ir kiti stilingi akcentai yra pagrindinė visų italų kalba. Parduotuvių ir prekių ženklų pavadinimai, beje, taip pat yra daugelio užsienio gamintojų rankose.

Bet kuri vos pastebima bendrovė, kuri dar nėra plačiai paplitusi, bandydama itališko pavadinimo, iš karto tampa gerai žinomu prekės ženklu iš Italijos. Suprantame, ar ši aplinkybė daro įtaką parduodamų prekių kokybei, pavyzdžiui, Rusijos kompanijos Carlo Pazolini pavyzdžiu.

Gamintojo istorija

Rusų ir italų smegenų dovana atsirado verslininkui iš Rusijos - Ilja Reznikui 1990 metais. Pradinė idėja buvo sukurti batus, kuriuos pagamino nepriklausomi ir nežinomi Italijos dizaineriai Carlo Pazolini.

Po pirmųjų penkerių sėkmingo bendradarbiavimo metų Rusijos pusė nusprendė sukurti savo modelius, kurie taip pat buvo pagaminti pagal jau žinomą italų vardą.

Batai buvo pagaminti Maskvos regione ir sudarė 70% firminių parduotuvių.

Palaipsniui didėjo apyvarta, augo įmonės geografija, taip pat padidėjo kaina. Per penkerius metus savo gamyba pradėjo palaipsniui įsilaužti į biurokratines ir finansines problemas. Prekės ženklo savininkas palaipsniui pakeitė savo klientus į Kinijos gaminius.

Šiandien Carlo Pasolini yra saugiai atstovaujama didžiausiuose NVS miestuose. JAV ir Europa. Žinoma, dauguma produktų asortimento yra Kinijos gamyba, apsirengusi Italijos firminiais „drabužiais“.

Taip pat yra atvirkštinė monetos pusė. Gandai yra tai, kad prekės ženklo sėkmė nuleido po 2014 m., Praktiškai iliustruodama rublio kritimą pavyzdžiu. Problemos su kreditoriais, bankrotas, Amerikos prekės ženklo filialo uždarymas. Didžiosios Britanijos teismas vis dar turi „požiūrį“ į Rusijos verslininką, kurį Maskvos arbitražo teismas paskelbė bankrutavusiu. JK teismas kaltina „Resnick“ paslėptą turtą arba neteisingą informaciją. Visa tai remiasi 1,5 metų laisvės atėmimo bausme Jungtinėje Karalystėje. Tačiau Rusijos Federacijos Konstitucijoje yra sąlyga, kuri neleidžia piliečiui išduoti užsienio valstybės.

Carlo Pazolini batai

Rusų ir italų prekės ženklą atstovauja didžiulė avalynės įvairovė: vyriški batai, batai, vidutiniai batai ir net batai; moteriški liežuvėlių, batų, batų, batų ir aukštų batų modeliai.

Batai Carlo Pazolini yra gražus, madingas dizainas, sultingi elegantiški tekstūros, dėmesys detalėms. Ypač populiarus tarp vartotojų yra vakariniai bateliai moterims, turintys šias savybes:

  • lengvų batų gamybai naudojamos tik kilmingos ir elegantiškos medžiagos: šilkas, aksominis, guipure;
  • „Carlo Pasolini“ moteriški vakariniai batai visuomet gausūs ir puošia skonį: aukso sagtys, rhinestones, brangakmeniai ir pusbrangiai akmenys, lankai, perlai;
  • tokių batų spalvos taip pat skiria ypatingą dėmesį: ryškiai raudonos zomšos, sudėtingos smėlio spalvos gipso, subtilūs atviri sandalai, puošti rhinestones ir akmenimis.

Kiekviena detalė neabejotinai pasveriama ir suvokiama. Viskas būtinai priklauso nuo naujausių mados tendencijų.

Kulnas visada yra stabilus: kvadratinis žemas arba smeigė, bet storas ir kartu su patogia platforma.

Kiek kainuoja?

Populiariausi daugelio mados klausimų klausimai. „Carlo Pazolini“ prekės ženklo kategorija yra vidutinė ir vidutinė, o tai jau reiškia tam tikrą kainų ribą.Taigi, įprasta pora atsitiktinių odinių batų, madingos moterys turės išsisukti apie aštuonis su puse tūkstančio rublių. Jei norite parodyti pasaulietiškame priėmime ir pasilepinti sau ir aplinkiniams su elegantiškais vakaro prabangiais batais, tada kainos kaina gali pakilti iki 13 000–15 000 rublių už porą.

Žinoma, siekdami ekonomiškos kainos, klientai pirmiausia atkreipia dėmesį į numerius ir nulius. Labai dažnai jie patys tampa kainos ir kokybės santykio įkaitais. Vis mažiau ir mažiau galite rasti tinkamus batus tinkamo pinigų. Bet čia, kaip sakoma, pan. Džiaugiuosi, kad tinklas dabar turi pakankamai vietų, kuriose galite pamatyti faktines apžvalgas apie konkretų prekės ženklą.

Apžvalgos

Carlo Pazolini yra labai žinomas batų prekės ženklas. Deja, jis ne tik žinomas dėl savo produktų kokybės, mados tendencijų ar individualaus požiūrio į kiekvieno modelio stilių ir išvaizdą. Jo istorijoje yra nemažai šaukštų deguto:

  • Kinijos kokybė = Europos kainos. Daugelis pirkėjų vis dažniau atkreipia dėmesį į kainų lygio skirtumus, kuriuos suteikia batų kokybė. Pastabos dažnai susijusios su medžiagos kokybe ir siuvimo reikalavimais. Vienas dalykas lieka nepakitęs - 75% respondentų nuomone, kaina yra per didelė.
  • Darbuotojų požiūris ir vartotojų teisių nesilaikymas. Tai, žinoma, yra žmogaus veiksnys, o ne pats produktas. Tačiau tai nėra maloniausias šios klasės batų fonas.
  • Prabangus dizainas ir maloni bohemiškoji atmosfera Carlo Pasolini parduotuvėse kviečia atvykti, žiūrėti (tiek balduose, tiek avalynei), pabandyti ir net pirkti.

Pirkėjui įtakos turi daug veiksnių, kurie kartais visiškai nesusiję su vieno ar kito produkto kokybe ar net išvaizda. Tai tas pats, su „Carlo Pazolini“ prekės ženklu: moterys, patekusios į prabangią prabangą prabangos viduje, jaučiasi kaip Niujorko parduotuvės lankytojas, su dideliu malonumu ir be jokio suvaržymo, jie platino savo pinigus rusų kinų batus iš Rusijos pardavėjo.

Kadangi niekas negali pasakyti, koks yra „Carlo Pasolini“ prekės ženklo parduotuvėse esančių kinų ir italų batelių procentas, labai sunku prognozuoti, ką iš tikrųjų paliksite: su aukštos kokybės itališkais bateliais ar Kinijos nusivylimu. Ir ryškiausios tinklo apžvalgos visiškai patvirtina šią informaciją.

Kadangi dešimt teigiamų rekomendacijų sudaro trisdešimt neigiamų apkrovų, kyla pavojus manyti, kad iš tikrųjų Italijos batų Carlo Pasolini parduotuvėse yra ne daugiau kaip 30%.

Tinklo darbuotojai patys atsako į neigiamus įvertinimus, nes specialius batus reikia specialios, ypatingos priežiūros, kurią gali visiškai suteikti susiję produktai, parduodami čia.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys