Batai

Smėlio pleišto batai

Smėlio pleišto batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Privalumai
  2. Modeliai
  3. Medžiagos
  4. Mados tendencijos
  5. Ką dėvėti?
  6. Stilingi vaizdai

Smėlio pleišto batai yra praktiškas sprendimas kiekvienai dienai ir ypatingai progai. Jie yra beveik universalūs, nes jie derinami su įvairių stilių ir spalvų drabužiais, todėl kiekvieną dieną galite eksperimentuoti su madingais vaizdais.

Privalumai

Bēšių spalvų batai vizualiai piešia figūrą, kuri leidžia jums plonesni, o kojos yra ilgesnės. Kuo aukštesnė platforma, tuo ryškesnis poveikis.

Svarbu atkreipti dėmesį į batų modelį - ištiesęs ar šiek tiek suapvalintas kojų pirštas bus žaismas į mados ranką, bet modeliai su išpjovomis ant pirštų arba ant kulno, priešingai, vizualiai sumažins kojas.

Šie batai yra universalūs, jie derinami su visais drabužiais ir puikiai tinka kasdieniam išvaizdai. Dėl pastovaus pleišto, daug patogiau judėti, nei ant kulno.

Beje, beige batai niekada neišeina iš mados, o tai reiškia, kad viena pora gali tarnauti jums daugelį metų. Ji visada gali būti jūsų draugė, padėdama situacijose, kai nežinote, ką dėvėti.

Modeliai

Uždaryta

Klasikiniai smėlio pleištai gali būti vadinami vienu iš patogiausių ir universaliausių. Jie yra patogūs, praktiški ir labai patrauklūs.

Galite rinktis modelį su aštriu arba apvaliu pirštu, kamščiu ar pleištine. Drąsios mados moterys gali atkreipti dėmesį į modelius su skaidriais pleištais, kurie atrodo labai neįprasti ir pritraukia kitų dėmesį.

Atidarykite pirštą

Atvirų kojų modeliai atrodo elegantiški ir stilingi. Jie tinka karštam orui, jie gali būti dėvimi biure, net ir su griežtais aprangos kodais, skirtingai nei sandalai. Jie tinka bet kokio tipo paveikslams, nes kojos vizualiai mažesnės ir aptakesnės, o jo savininkas rafinuotas.

Atidarykite kulną

Modeliai su atviru kulniumi puikiai atrodo merginose su plonomis kojomis ir įtemptais veršeliais, nes jie sutelkti dėmesį į kojos galą.

Tokiu atveju jie gali turėti uždarą arba atvirą pirštą, abu variantai atrodo labai stilingi. Geriausia dėvėti juos su suknelėmis ar sijonais, trumpos apkarpytos kelnės taip pat atrodo gerai.

Su kulkšnies dirželiu

Modeliai su dirželiu yra praktiški ir madingi, dabar jie yra populiariausių. Jie tvirtai sėdi ant kojos, daro vaizdą moterišką ir romantišką, akcentuoja jūsų kulkšnies malonę. Skirtingai nuo kitų spalvų modelių, jie nesumažina kojos, nes diržas susilieja su jūsų odos spalva. Geriausia dėvėti juos su drabužiais, kurie neuždengs dirželio, tada vaizdas atrodys labai įspūdingas.

Medžiagos

Oda

Natūrali oda yra ideali medžiaga batų siuvimui, nes ji leidžia odai kvėpuoti ir netrukdo natūraliam šilumos perdavimui. Oda yra gerai nusidėvėjusi ir galiausiai yra pėdos forma. Tai taip pat labai praktiška medžiaga, kuri nebijo kritulių ir išorinės aplinkos poveikio.

Suede

Ši medžiaga yra labai populiari, ji atrodo įspūdinga ir stilinga. Jie tinka kasdieniam drabužiui ir ypatingoms progoms. Smėlio spalvos zomša puikiai tinka jūsų odai, todėl idealiai tinka tiems, kurie nori vizualiai pailginti kojas.

Atkreipkite dėmesį, kad tokia lengva ir subtili medžiaga reikalauja ypatingos priežiūros, todėl jums reikės įsigyti specialių valymo priemonių.

Lakai

Lako batai atrodo labai įspūdingi, pritraukiant blizgančio blizgesio dėmesį.Tiesa, jiems nerekomenduojama dėvėti šilumos, nes jie neleidžia orui ir drėgmei, o pėdos jose kvėpuoja. Apskritai, jie labiau tinka vakarams ar kitoms ypatingoms progoms, nes smėlio spalvos odos batai gali papildyti bet kokios spalvos aprangą.

Mados tendencijos

2017 m. Pleištai yra labai populiarūs. Modeliai išlieka etninio stiliaus, su medžiu, kamščiu arba tekstilės apdaila.

Taip pat turėtume paminėti tekstilės gaminius, kurie suteikia daug galimybių kūrybiniams dizaineriams. Jis puikiai tinka pleištams, ypač tiems, kurie dekoruoti įvairiais atspaudais.

Šiais metais ant pleišto galime patenkinti pačius įvairiausius dekorus - kalnų krištolas, metalinės detalės ir net liejimas. Batai patys dekoruoti sagtimis, lankais ir tekstilės spalvomis.

Ką dėvėti?

Su kelnėmis ir džinsais

Beveik visi smėlio pleištiniai batai, išskyrus modelius su atviru kulnu, puikiai atrodo su kelnėmis ir džinsais. Pasipūtęs draugas kartu su marškinėliais ir bleiseriu tinka kasdieniam dėvėjimui, liesas galite eiti į vakarėlį, pridedant stilingą viršūnę vaizdui. Klasikinės kelnės puikiai tinka dirbti su marškiniais ir marškiniais.

Su suknelėmis

Modeliai, esantys ant pleišto, puikiai tinka su bet kokio stiliaus ir ilgio suknelėmis. Beige batai gali būti derinami su bet kokia spauda ir spalva, nes jie yra visiškai universalūs. Viskas priklauso nuo situacijos, žinoma, jūs neturėtumėte dėvėti ryškios, blizgančios suknelės į biurą, tačiau tai tinka pėsčiomis ar vakarėliams.

Su uždaru smėliu batu, ši klasikinė maža juoda suknelė atrodys puikiai. Būtinai papildykite vaizdą su išskirtiniais minimalizmo stiliaus priedais.

Su sijonais

Bet kokio stiliaus sijonai bus pritaikyti smėlio batų baidams. Biure geriau dėvėti pieštuko sijoną kartu su uždaru batų modeliu arba pirštais. Tai nepažeidžia nė vieno griežto aprangos kodo. Vaizdas atrodys suvaržytas ir tinkamas bet kurioje darbo situacijoje.

Tą dieną galite dėvėti pūkuotas sijonas, papildydamas jį su siūlomais modelio batais. Ypač įdomus atrodys batai su kulkšnies dirželiu, kurie bus sutelkti į jūsų elegantiškas kulkšnis.

Stilingi vaizdai

Smėlio pleišto batai lengvai įsitaiso į atsitiktinę išvaizdą. Pieno spalvos chinos, baltas marškinėliai, atsitiktinai matomi po džemperiu, pilka džemperis, lengva plačia briaunos kepurė ir lininė skara, kad atitiktų Vaizdas papildo rankinę ant ilgos juostos.

Smėlio pleišto batai puikiai tinka pažintys. Sujunkite juos su maža juoda suknelė ir atitikimo pėdkelnės, pridedant klasikinį smėlio tranšėjos išvaizdą. Galutinis prisilietimas bus didžiulis kaklo papuošalas ant kaklo.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys