Batai

Balta avalynė

Balta avalynė

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Kaip pasirinkti?
  2. Ką dėvėti?

Baltos odos batai visada buvo laikomi moteriškumo ir elegancijos etalonu. Su šiuo batu, visa išvaizda tampa lengva ir patraukli. Baltas batai gali papildyti tiek klasikinį ansamblį, tiek atsitiktinį aprangą.

Kaip pasirinkti?

Manoma, kad geriau apsipirkti batams vakare, kai kojos yra šiek tiek patinusios. Prieš montuodami norimą modelį, turite vizualiai įvertinti odos kokybę. Ji turėtų būti elastinga, kitaip galite pamiršti komfortą dėvėdami.

Galvojant apie baltos odos batų įsigijimą, verta prisiminti, kad medžiaga yra prekės ženklas. Todėl kartu su batus reikia įsigyti priežiūros produktų.

Tai gali būti bespalvis odos kremas, su kuriuo medžiaga visada bus drėkinama, o pora minkšto audinio arba kempinės padės valyti batus nuo purvo.

Pasirenkant reikia atkreipti tinkamą dėmesį į kulną. Stiprios konstrukcijos moterims rekomenduojama dėvėti batus ant pastovaus žemo kulno ar be jo. Aukštos mergaitės taip pat turi atsisakyti pirkti batus su kulnais. Žinoma, ši rekomendacija netaikoma batus ant mažos platformos arba stačiakampių kulnų.

Alternatyvi ir neįtikėtinai patogi galimybė pakeisti kulną yra pleištas. Moterys jau seniai vertina tokių batų grožį ir komfortą. Baltos pleišto odos batai gali būti dėvimi visą dieną.

Ką dėvėti?

  • Suknelė

Toks bendras tandemas yra žinomas kiekvienai moteriai. Kombinuotų spalvų suknelė, kurioje yra balta spalva, gali būti papildyta baltais batų batus. Moteriškų suknelių atspalviai taip pat puikiai derinami su tokiais batais ir sudaro lengvą romantišką vaizdą.

  • Kostiumas

Juodi verslo kostiumai ir balti batai yra stilingas rinkinys. Šiame ansamblyje galite dalyvauti biure arba verslo susitikime. Pilkas ir mėlynas kostiumas nebebus blogesni pora su sniego baltais batais. Galite papildyti vaizdą stilingais priedais.

  • Džinsai

Jei anksčiau buvo laikoma nepriimtina baltų batų ir džinsinio gaminio derinys, šiandien toks duetas laikomas labai gražiu. Baltas marškinėliai, bet kokios spalvos švarkas, džinsai ir sniego baltos batai yra puikus komplektas atsitiktiniam aprangai.

  • Sijonas

Įvairių stilių sijonai derinami su baltais batus. Su tokiais batais atrodys kaip pieštukas sijonas ir iškilęs arba kremuotas sijonas. Su baltais batus galima kombinuoti bet kokios spalvos gaminį. Paveikslėlyje esantys priedai yra sveikintini.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys