Veido serumas

Anti-Aging Serum for Face: efektyvumas ir taikymo patarimai

Anti-Aging Serum for Face: efektyvumas ir taikymo patarimai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Veikimo principas ir veiksmingumas
  2. Geriausių gamintojų įvertinimas
  3. Pasirinkimo funkcijos
  4. Naudojimo sąlygos
  5. Apžvalgos

Anti-aging serumas yra specialus kosmetikos odos priežiūros produktas, kuris neseniai tapo labai populiarus. Apie savo veiklos principus ir geriausius šios rūšies įrankius sužinosite iš šio straipsnio.

Veikimo principas ir veiksmingumas

Kasdien didėja vartotojų lūkesčiai dėl kosmetikos gaminio. Prieš porą metų kremas buvo reikalingas tik sausam epidermiui drėkinti. Dabar odos priežiūros produktai išsprendžia daugybę problemų. Gamintojai žada, kad bet kokio anti-senėjimo kremo ar serumo sudėtis gali ne tik pagerinti odos išvaizdą, bet ir sulėtinti senėjimo procesą. Verta pažymėti, kad per pastaruosius dešimtmečius iš tiesų buvo atlikta daug sėkmingų tyrimų, leidžiančių šiandien gaminti aukštos kokybės anti-senėjimo produktus.

Koncentruotas produktas, skirtas pašalinti bet kokią kosmetinę problemą, vadinamas išrūgomis. Paprastai toks įrankis neturi daug komponentų, bet leidžia jums išspręsti konkrečią problemą per gana trumpą laiką. Pavyzdžiui, įrankis gali išlyginti raukšles, padaryti epidermį tankesnį, sugriežtinti veido ovalus, drėkina arba išlygina odos toną.

Anti-senėjimo serumo veiksmingumas, lyginant su panašiu kremu, yra dėl padidėjusios koncentracijos, reikalingos tam tikram poveikiui pasiekti. Skirtingos ir odos poveikio technologijos, ir komponentų įsiskverbimo į epidermio sluoksnius metodas. Kremai yra dar universalesni produktai. Jų gamintojai stengiasi prašyti kuo daugiau vartotojų. Nors serumas skirtas konkrečiai problemai spręsti.

Mokslininkai įrodė, kad senėjimas nėra vienintelis raukšlių atsiradimo veiksnys. Faktas yra tai, kad epidermio sluoksnis pradeda keistis ultravioletinės spinduliuotės ir nešvarios aplinkos sąlygomis. Šie du veiksniai daro didelį spaudimą kolageno pluoštų gamybai, todėl oda tampa mažiau elastinga ir elastinga. Veido anti-senėjimo serumas, kuris yra tarsi korektorius nuo gilių raukšlių, sukuriamas atsižvelgiant į visus šiuos niuansus.

Serumas taip pat gali būti naudojamas kaip kremo stipriklis.

Geriausių gamintojų įvertinimas

Rinkinys pasižymi „Anti-Age“, o tai reiškia „anti-aging“. Daugelyje kosmetikos prekių ženklų lengvai supainioti. Tačiau, kaip ir bet kurioje kitoje srityje, tarp anti-senėjimo produktų yra galimybių, kurios tikrai užima pirmaujančias pozicijas. Apsvarstykite kai kuriuos iš jų.

  • Ištraukiama esmė su rainelės ir levandų iš Prancūzijos prekės ženklo Decleor Man labai patiko daugelis moterų. Be neįtikėtinai malonaus aromato, šis kosmetikos gaminys gali sumažinti naujų veido raukšlių susidarymą, koreguoti veido formą ir prasiskverbti į visus odos sluoksnius. Esmė padeda pradėti kolageno pluoštų gamybą, kurių skaičius augimo procese žymiai sumažėja. Šiuo atžvilgiu epidermis tampa elastingesnis, įtemptas ir sklandus.Pažymėtina, kad „Decleor“ nėra vietos parabenams ir silikonams, nes Prancūzijos prekės ženklas garsėja savo kategorišku požiūriu į žemos kokybės komponentus. Ši kosmetika nėra užsikimšusi porose, nesudaro juodų dėmių ir nesukelia spuogų atsiradimo. Jo naudojimas yra veiksmingas praėjus trisdešimčiai metų, tuo metu, kai epidermis tampa sausesnis, todėl iš išorės reikia papildomos drėgmės.

Norėdami gauti ryškesnį rezultatą, įtraukite veido masažą atjauninimo programoje.

  • Išrūgų produktas su pirmųjų raukšlių peptidais „Mikrolizė“ Tai greitai drėkina serumą, gali koreguoti mimikos raukšles, išlyginti odos paviršių ir pagerinti jo toną. Tai yra puikus įrankis kasdieniams veido veidams. Jis padeda pašalinti su amžiumi susijusius epidermio pokyčius, padaryti jį mažiau sausus ir jautrus, sugriežtinti veido formą. Jau po kelių dienų pastebėsite sklandumą, drėgmę ir aksominį. Kuklus, iš pirmo žvilgsnio, kompozicija gali sukelti rimtų teigiamų išorinių pokyčių. Kalcio, amino rūgščių, probiotikų, peptidų, magnio ir A bei E vitaminų dėka jums atrodys daug jaunesnis nei jūsų amžius.
  • Kitas produktas yra geriau žinomas, nes jis buvo didžiulės reklamos kompanijos su pakviestais supermodeliais (Claudia Schiffer ir Cindy Crawford) dalis. Verta pažymėti, kad, nepaisant jų amžiaus, šios moterys atrodo tiesiog nuostabios. Tai daugiafunkcinė anti-senėjimo esmė. „Revitalift“ iš „L'Oreal“. Dėl savo malonaus aromato ir didelio pralaidumo, net ir giliausiuose epidermio sluoksniuose, šis kosmetikos gaminys padeda žymiai sumažinti raukšlių skaičių ir koreguoti odą. Kompozicijos sudedamosios dalys padaro epidermį elastingą, įtemptą ir skatina natūralią kolageno pluošto gamybą. Hialurono rūgšties buvimas išlygina raukšles, vizualiai suteikia odai jaunatvišką ir šviežią. Taip pat sustiprinamas kolageno pagrindas ir aktyvuojama tokios medžiagos kaip elastinas gamyba. Ši kosmetika yra labai veiksminga po trisdešimt penkerių metų. Kadangi esmė turi regeneruojančią savybę, galima šiek tiek sumažinti pigmentų dėmių.

Pasirinkimo funkcijos

Nepaisant plataus spektro senėjimo kosmetikos gaminių, reikiamų priemonių pasirinkimas neturėtų sukelti jokių sunkumų. Visų pirma, nustatykite sau, kokias užduotis kosmetikos gaminys turi tvarkyti. Tai gali būti atjauninimas, tonizavimas, veido šviesinimas, drėkinančios ar švelninančios raukšlės. Šiuolaikinėje kosmetikos gaminių rinkoje galite lengvai rasti reikiamą įrankį. Puiki premija yra ta, kad dauguma kovos su senėjimu priemonių yra puikiai derinamos tarpusavyje, ypač jei jas pagamino viena įmonė.

Esmės pasirinkimas neturėtų būti ribojamas tik odos tipu. Svarbus veiksnys yra išoriniai „defektai“. Jei juos ignoruosite, galite pasirinkti netinkamą priežiūros produktą, kuris, beje, gali pasirodyti gana kokybiškas produktas, tačiau jis neturi teigiamo poveikio jūsų odai.

Negalima būti tingus susipažinti su pakuotėje pateikta sudėtimi ir instrukcijomis.kadangi ši informacija jums yra labai naudinga. Jos dėka galite palengvinti kovos su senėjimu priemonių pasirinkimo procesą. Pavyzdžiui, lengviausia anti-senėjimo emulsija yra geriausia vasaros šiltam laikotarpiui, o tankūs alyvos serumai puikiai tinka žiemai, kai odai ypač reikia papildomo maitinimo ir drėkinimo.

Naudojimo sąlygos

Anti-senėjimo veido serumo veiksmingumas labai priklauso nuo jo tinkamo naudojimo. Norint pasiekti matomų rezultatų, nebus galima įsigyti be senėjimo produktų.Visi su amžiumi susiję pokyčiai organizme yra visiškai natūralūs, todėl labai sunku atsispirti gamtai. Kitaip tariant, jei norite, kad kiti žavisi jūsų jaunimu, jums reikės ne tik finansinių išlaidų, skirtų įsigyti specialių senėjimo priemonių, bet ir drausmės bei kantrybės. Atgimimo procedūra geriausiai tinka vieni su savimi, sukuriant patogią ir atpalaiduojančią atmosferą. Prieš pradėdami naudoti kosmetinį serumą arba susikaupę ant veido, būtinai perskaitykite gamintojo rekomendacijas.

Pagrindinis instrukcijų taškas yra gamintojo nurodytas laikotarpis, kuriame geriau naudoti kosmetikos gaminį (ryte, po pietų ar vakare). Faktas yra tas, kad per dieną žmogaus oda eina per kelis etapus, kurių kiekviena turi savo savybes. Priklausomai nuo numatomo rezultato, kiekvieno anti-senėjimo produkto sudėtis apima tam tikrus komponentus, kurie gali turėti teigiamą poveikį, pavyzdžiui, odos regeneracijos etape. Šiame etape išnyksta senosios ląstelės, o naujosios užima vietą. Iš išorės tai išreiškiama lygesnėmis veido ir lygiomis odomis.

Anti-senėjimo esmė arba serumas taikomas tik švariam veidui.iš anksto išvalytas iš makiažo ir riebalų (riebalų). Svarbi sąlyga yra teisingai parinktas produktas veido valymui (plovimui). Kosmetikos priežiūros priemonės turi atitikti jūsų odos tipą. Netinkamai pasirinktas produktas gali išdžiūti jautrią ir sausą odą arba sukelti bėrimą ant odos, kuri yra linkusi į alyvumą. Pirmuoju atveju geriau teikti pirmenybę švelniam šveitimui, kuris pašalina kosmetikos liekanas iš dehidratuotos odos paviršiaus. Dėl riebios rūšies epidermio būtina pasirinkti įrankį, kuris leidžia giliai švarias poras ir šiek tiek išdžiovintų odą.

Po kruopšto valymo galite pradėti taikyti skystą anti-senėjimo esmę. Tai daroma su lengvais pattingais judesiais. Kosmetikos gaminį nepatrinkite ant odos paviršiaus. Delnai turėtų paliesti tik veidą lengvai. Anti-senėjimo serumas yra leistinas naudoti ir kaip savarankiškas produktas, ir kartu su kitomis senėjimo priemonėmis (tonikais, kremais, kaukėmis).

Apžvalgos

Remiantis įspūdingu vartotojų atsiliepimų kiekiu, galima pastebėti, kad per pastaruosius kelerius metus anti-senėjimo serumai tapo labai populiarūs Rusijoje. Daugelis moterų atliko serumą su kasdieniu ritualu, kuris leidžia jiems išsaugoti jaunimą ir veido šviežumą. Keista, tačiau neigiamas grįžtamasis ryšys dėl anti-senėjimo serumų yra gana mažas. Tai dar kartą rodo, kad šios kosmetikos priemonės yra tikrai veiksmingos.

Daugelis mergaičių, kurios pasiekė dvidešimt penkerių metų amžių, jau pradeda kasdien vartoti kolageną. Jų nuomone, šiuo amžiu jau pastebimas pirmųjų imituotų raukšlių atsiradimas, o atjauninantis serumas juos išlygina ir sulėtina gilesnių raukšlių susidarymą.

Atsižvelgiant į tai, kad šiandien kosmetologijos srityje yra daug įvairių markių ir prekių ženklų, moterys turi galimybę pasirinkti produktą bet kuriame kainų segmente. Remiantis atsiliepimais, daugelis mažai kainuojančių kosmetikos priemonių, skirtų atnaujinimui, yra beveik tokios pat geros, kaip ir brangesni prabangos gaminiai. Jų kompozicijos ir poveikis epidermiui yra beveik identiški.

Apie tai, kaip tinkamai taikyti anti-senėjimo serumą, žr. Šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys