Veido serumas

Nioxin serumų veislės ir savybės

Nioxin serumų veislės ir savybės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Narkotikų istorija
 2. Produkto savybė
 3. Taikymas
 4. Apžvalgos

Nuo metų iki šiol gerai žinomi prekių ženklai džiaugiasi vartotojais su kokybišku jų produktų sudėtimi ir naujomis priemonėmis. Dabar plaukų priežiūros produktų srityje, kurie anksčiau buvo prieinami tik salono procedūroms, yra didelė paklausa, tačiau dabar jie leidžiami mažmeninėje prekyboje ir yra prieinami paprastiems piliečiams. Nioxin serumas sukurtas sužeistiems plaukams.

Narkotikų istorija

Praėjusio amžiaus devintojo dešimtmečio pabaigoje kompanijos „Nioxin“ įkūrėjas susidūrė su sunkumais - po gimimo jos plaukai pradėjo kristi ir plonas. Norint pašalinti šią problemą, moteris išbandė daug skirtingų metodų, kurie rūpinosi galvos ir plaukų dermu. Atlikus eksperimentus, pasirodė Nioxin.

Šiuo metu daugelis plaukų priežiūros produktų yra terapiniai arba kosmetiniai produktaikad tik užmaskuotų trūkumus. Nioxin produktai - tai visiškas laisvos plaukų priežiūros priemonių rinkinys. Nioxin serumas leidžia jums grąžinti jiems puikią išvaizdą ir padaryti ją sveikesnį ir patrauklesnį, nesukeliant kūno alerginių reakcijų.

Šio prekinio ženklo serumas skiriasi nuo kitų produktų, nes jis pagrįstas unikalia formulė, kuri transformuoja plaukus. Ir, nepaisant priežasčių, kurios sukėlė plaukų slinkimą, ši priemonė leis susidoroti su šia problema. Daugelis gerai žinomų trichologų naudoja šį produktą ir primygtinai rekomenduoja savo pacientams.

Produkto savybė

Daug įmonių, kurios specializuojasi profesionalios kosmetikos gamyboje, teikiančiose plaukų priežiūrą, iš karto stengiasi išspręsti visas su jais susijusias problemas. Nioxin, kita vertus, siekia spręsti tankumo, trapumo ir kritulių problemas, o visi bendrovės produktai yra skirti šiems rodikliams.

Nioxin naktinis serumas plaukams padidinti yra 60 ml. Šis produktas taip pat naudojamas nuo plaukų slinkimo dėl neigiamų epidermio reiškinių.

Nioxin rekomenduojama naudoti kaip galvos dermos gydymą. Dienos metu naudokite specialią priežiūros formą, kurią sudaro trys pakopos. Šis šampūnas, balzamas ir kaukė. Naktį šis produktas yra naudojamas siekiant padidinti plaukų storį.

Taikymas

Apsvarstykite detalų stebėjimo būdą.

 • Jums reikia naudoti pipetę, kuri yra kartu su buteliuku.
 • Pradėkite nuo priekio ir judėkite atgal. Po kiekvieno poros centimetrų jums reikės trinti kompozicijos lašą.
 • Dabar jums reikia judėti į kairę arba į dešinę, toliau trinti mišinį į galvą.
 • Pasiskirstykite per visą plaukų liniją pirštais. Masažas, švelniai paspaudus ant odos, kad kraujas skubėtų į plaukų šaknis.
 • Dabar jūs tiesiog turite naudoti šuką, kad ištemptumėte plaukus.

Nioxin - produktai plaukams, kurių nereikia nuplauti. Jo poveikis buvo ištirtas atlikus tyrimą, ir buvo nustatyta, kad buvo suteikta neįkainojama pagalba plaukams, praradusiems savo storį, taip pat dėl ​​oksidacijos procesų dermoje.

Nioxin skiriasi nuo produktų, kurie yra skirti sumažinti plaukų lūžimą. Antikorozinis produktas yra pagamintas stiprinti plaukus.Naktinis serumas apsaugo nuo plaukų slinkimo dėl nepageidaujamo poveikio epidermyje.

Nioxin apima stipriausių medžiagų, slopinančių oksidaciją, derinį. Toks elementų kompleksas gali neutralizuoti epidermio oksidacines reakcijas. Šis serumas skirtas naudoti naktį.

Visą dieną mūsų kūnas linkęs kurti apsaugą nuo įvairių toksiškų medžiagų, kurios turi didelį poveikį. Dienos metu galvos oda atpalaiduoja daug daugiau riebalų, o tai yra labiau linkusi į neigiamų procesų poveikį. O naktį organizmo atsinaujinimo procesas didėja, kai kūnas yra atsipalaidavęs, ir šiuo metu ląstelės atkuriamos.

Be to, atliktos analizės rodo, kad veiksniai, lemiantys oksidaciją, mažina jų aktyvumą naktį, o tai suteikia puikių išteklių atnaujinimui ir atgimimui. Todėl, norint gauti geresnių rezultatų, Nioxin turi būti naudojamas naktį. Šis serumas nepalieka dėmių ant pakratų.

Naktinis serumas naudojamas prevencinėms priemonėms, kad būtų išvengta plaukų storio praradimo. Šis produktas taip pat gali būti naudojamas su kitais Nioxin produktais. Serumas gali būti naudojamas ilgą laiką, jo naudojimas nėra ribojamas.

Taikant serumą nereikia iš anksto plauti plaukų. Jis naudojamas sausiems plaukams. Ateityje plaukai plaunami įprastu būdu, atsižvelgiant į būsimą poreikį. Serumas turi anti-senėjimo efektą, atnaujina galvos odos ląsteles ir pagreitina jų atsigavimą.

Instrukcijose nurodyta, kad šis produktas turi būti naudojamas kiekvieną dieną. Jei nesilaikysite anotacijų ir nenaudosite gaminio kas antrą dieną, kai kurių rezultatų matyti užtruks daug daugiau laiko, o naudingų medžiagų stiprumo poveikis bus sumažintas.

Nioxin Night Serum gali būti naudojamas su kitais vaistais, pvz., Serumu, kad būtų išvengta silpnumo. Šiems dviem produktams yra keli naudojimo būdai:

 • pirmiausia taikomas naktinis serumas, o kitas žingsnis mažina plaukų lūžimą;
 • vakare, naudojamas naktinis serumas, o dienos metu - priemonė nuo gedimo.

Vienam buteliukui pakanka vieno mėnesio vartojimo, ty, jei kiekvieną dieną naudosite dvi pipetes, skirtas vienam vartojimui.

Apžvalgos

  Šios serumo apžvalgos yra dviprasmiškos, teigiamos ir neigiamos.

  Teigiami atsiliepimai apima:

  • rezultatai jau pastebimi per mėnesį;
  • plaukai pradeda sparčiai augti ir per mėnesį padidina iki 5 centimetrų, jie tampa labai stiprūs ir tiesiog šviečia sveikata, atsiranda tankis ir tankis;
  • tonizuoja plaukus ir neklaidina jų, nesukelia niežtinčio galvos odos, turi malonų kvapą;
  • labai ekonomiškas naudoti, butelis trunka vieną mėnesį kasdieniniam naudojimui;
  • yra kokybiškas produktas.

  Tarp neigiamų atsiliepimų galima nustatyti tokias akimirkas:

  • labai didelė kaina;
  • plaukų šaknys labai purvinos;
  • apima parabenus;
  • kaip deklaruoto propilenglikolio dalis, o tai reiškia, kad jis negali būti naudojamas ant sužeistos odos;
  • Nesuteikia plaukams tūrio.

  Apžvalga Nioxin Plaukų serumai nuvalomi toliau

  Parašykite komentarą
  Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

  Mada

  Grožis

  Ryšys