Veido serumas

L'Oreal veido serumai: savybės ir naudojimo ypatybės

L'Oreal veido serumai: savybės ir naudojimo ypatybės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kodėl reikia?
 2. Apie prekės ženklą
 3. Produkto apžvalga
 4. Naudojimo metodas
 5. Klientų apžvalgos

Daugelis profesionalių kosmetologų sutinka, kad serumas yra privaloma bet kurios moters veido gydymo dalis. Vienas iš populiariausių, efektyviausių ir komerciškai prieinamų yra iš garsiosios prancūzų prekės ženklo L'Oreal Paris išrūgų. Prieš pirkdami tokį grožio produktą, turėtumėte sužinoti pagrindines jo savybes, taikymo sritį, privalumus ir kai kuriuos kitus svarbius dalykus.

Kodėl reikia?

Veido veidas yra tam tikras koncentratas, naudojamas kaip papildoma veido odos priežiūra. Paprastai jie naudojami po 35-40 metų. Dėl jaunesnės odos jie gali būti reikalingi tik kosmetologo nustatyto specifinio gydymo komplekse.

Greitam laikui serumai maitina odą koncentruotais naudingais komponentais, prisotindami ją visa reikalinga. Tai yra pagalbininkai, kurie gali padėti avarijos atveju. Be to, serumas pagerina įprastinių dienos ir nakties veido kremų poveikį.

Apie prekės ženklą

„LʻOreal Paris“ yra prekės ženklas, įsitvirtinęs daugiau nei prieš pusę amžiaus. Jį renkasi tiek garsios įžymybės, tiek paprastos mergaitės, kurios nori atrodyti taip, tarsi jie būtų išėję iš blizgančių žurnalų viršelių.

Šis prancūzų prekės ženklas gamina aukštos kokybės dekoratyvines ir priežiūros kosmetiką veidui ir plaukams. Pagal šį prekės ženklą taip pat gaminami ir kiti prabangos bei masinės rinkos ženklai, kuriuos galima rasti vidaus kosmetikos parduotuvių lentynose.

Produkto apžvalga

L 'Oreal asortimente galite rasti keletą serumų variantų, kurie skiriasi savo sudėtimi ir poveikiu odai.

Revitalift užpildas

Tai anti-senėjimo serumas, pagrįstas hialurono rūgštimi. Šis produktas patenka į giliausius epidermio sluoksnius, prisotindamas naudingais vitaminais ir drėgme.

Su šiuo serumu galite:

 • grąžinti ankstesnį reljefą į veido odą, padaryti ją elastingesnį ir atsparesnį;
 • kuo labiau drėkina odą ir priartina ją prie ankstesnio tono;
 • užpildykite mažas ir imituojančias raukšles, taip pat imituoja idealų veido veidą;
 • pagerinti veido odą.

Šis serumas yra tikras atradimas tiems, kurie turi skubiai įdėti savo veidą tvarkingai. Tikslus šio produkto poveikis atsiranda dėl koncentruotos hialurono rūgšties, kurios molekulės nuleidžia raukšles iš odos sluoksnių. Be to, butelis turi labai patogų dozatorių, kuris leidžia kasdien taikyti tinkamą serumo kiekį.

„Revitalift Laser X3“

Šis produktas yra giliausių veiksmų serumas, kuris dėl savo aktyvių komponentų pagreitina odos ląstelių regeneraciją. Tinka moterims nuo 30 metų. Taip pat šis produktas prisideda prie:

 • raukšles;
 • padidinti odos toną ir elastingumą;
 • suderinti veido ir jo tekstūros toną.

Be to, šis anti-senėjimo serumas puikiai priveržia poras ir tampa lygesnis. Produkte yra naudingos hialurono rūgšties ir pro-ceramidų, kurie žymiai lygina odos paviršių. Šis serumas geriausiai naudojamas kartu su šio serijos kremais iš L `Oreal.

Taip pat puikus sprendimas įsigijimui gali būti dienos kremas veidui „Revitalift Laser X3“ „Double Serum“. Naudodami šį unikalų įrankį galite ne tik ištaisyti raukšles, bet ir sustiprinti pavargusią odą.

Naudojimo metodas

Beveik visi serumai yra naudojami panašiai.Norint pasiekti geriausią rezultatą, jie turėtų būti taikomi 2 kartus per dieną. Ryte - po pagrindinės priežiūros, bet prieš makiažą, o vakare - prieš miegą.

Serumas netgi gali būti naudojamas kaip savitarnos produktas. Taikant dienos ar nakties kremą, pirmiausia turite palaukti, kol serumas visiškai įsisavins epidermio sluoksnius.

Kaip teisingai taikyti serumą, žr. Toliau.

Klientų apžvalgos

Internete galite rasti daug skirtingų atsiliepimų apie Prancūzijos prekės ženklo serumus. Dažniausiai moterys atkreipia dėmesį į teigiamus šio prekės ženklo aspektus.

Ponios sako, kad ilgai lauktas rezultatas yra, bet, žinoma, ne iš karto. Dėl mažų kainų, šio prekės ženklo anti-senėjimo serumai tikrai nusipelno daug dėmesio, nes atsiranda matomas poveikis, tik tam, kad jums reikia tam tikro laiko.

Klientai taip pat teigiamai reaguoja į gerą serumo sudėtį, nes juose yra viskas, ką tikrai nurodė gamintojas. Be to, kad prekės ženklas reiškia sugriežtinti veido odą, jie tikrai blizga, bet tik reguliariai vartojant kartu su kitomis priemonėmis.

Moterys, vyresnės nei 30 metų, pažymėjo, kad „Revitalift Laser X3“ serumas yra geras, nes jis puikiai drėkina odą, net jei jis naudojamas kaip nepriklausomas produktas. Be to, pirkimo kaina yra gana prieinama.

Sunku rasti neigiamų atsiliepimų apie šį produktą, nes beveik visa sąžininga lytis yra patenkinta.

Nepaisant to, kai kurios moterys teigia, kad serumas nedaro jokio poveikio. Jie tik gerai drėkina ir maitina, bet nesukelia reikšmingų rezultatų. „Serioxyl“ serijos profesionalūs plaukų serumai taip pat yra laimingi.

Apibendrinant, galime pasakyti, kad „L'Oreal Paris“ prekės ženklo produktai tikrai nusipelno ypatingo dėmesio, nes jis tikrai gali duoti gerų rezultatų su mažiausiai investicijų. Net profesionalūs kosmetologai palieka teigiamus ženklus apie šio prekės ženklo serumus ir veido kremus.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys