Veido serumas

„Hello Beauty“ serumų naudojimo tipai ir ypatybės

„Hello Beauty“ serumų naudojimo tipai ir ypatybės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Veislės
  2. Sudėtis
  3. Nauda ir žala
  4. Veikimo principas
  5. Naudojimo sąlygos
  6. Apžvalgos

Korėjos kremų ir serumų populiarumas buvo toks didelis, kad mūsų šalyje jie nusprendė gaminti panašius produktus pagal Azijos šalies receptus. Bendrovė „Hello Beauty“ tapo kosmetikos rinkos naujokais, tačiau greitai laimėjo klientų, turinčių aukštos kokybės prekes ir prieinamas kainas, širdis.

Veislės

Bendrovė siūlo vienuolika serijų, skirtų spręsti tam tikras odos problemas. Yra naktiniai, matiniai, šveitimas ir kiti. Kiekvienas turi skaidrią spalvą ir skystą tekstūrą. Lėšų kaina 199-299 rublių, priklausomai nuo butelio dydžio: 10 arba 30 ml. Prekės ženklas turi keletą populiarių produktų.

3D drėkinamasis

Bestseleris „Hello Beauty“ turi didelę paklausą. Dėl mažo molekulių dydžio giliai į epidermį prasiskverbia giliai drėkinantis serumas su hialurono ir gliukurono rūgštimis. Įrankis puikiai atpalaiduoja odą nuo sausumo ir lupimo, skatinant hialurono rūgšties išsiskyrimą ir užtikrinant pusiausvyrą. Paprastai produktas prieš miegą naudojamas naktinės priežiūros priemonėms.

Prieš sudėjus

Įrankis bus patrauklus storo makiažo mėgėjams, kurie trunka visą dieną. Pagrindiniai šio serumo ingredientai yra hialurono rūgšties ir raudonųjų dumblių ekstraktas. Produktas paruošia odą, juos išlygina ir apsaugo, kad įdėtų miltelius ar pamatus. Sveiki Grožis tiesiogine prasme trisdešimt sekundžių, Tai labai patogu, ypač kai yra mažai laiko makiažas. Galima naudoti kartu su gruntu. „Hello Beauty“ puikiai dera su bet kokio prekės ženklo tonu, padidindama kosmetikos išlikimą ant veido.

Matiniai

Serumas prisideda prie odos dygimo ir riebalinių liaukų normalizavimo. Cukrinių rauginių ekstraktas išlygina odą, išryškina toną ir tampa veido aksominis. Serumas apsaugo nuo nemalonaus riebalinio blizgesio atsiradimo po pagrindo padengimo. Matinis poveikis išlieka visą dieną, be to, pastebimas laipsniškas porų sugriežtinimas.

Nuo mimikos raukšlių

Gamintojas žada žymiai sumažinti raukšles, reguliariai naudojant šį serumą. Hialuronka ir peptidas SYN-AKE skatina dermos atsipalaidavimą ir švelninimą.

Naktis

Tarp serumo komponentų yra persų šilko medžio žievės ekstraktas, skatinantis gilų drėkinimą, maitinimą ir apsaugant odą. Naktinė priežiūra suteikia odai lygų, šilkinį ir skatina natūralų ląstelių regeneraciją, kuri atjaunina odą.

Sudėtis

Rusijos prekės ženklo serumų sudėtis yra 99% natūrali. Pagrindiniai komponentai yra išgrynintas vanduo, drėkinantis hialuronka, fenoetanolis ir etioglicerolis. Raudonosios dumbliai, persų medžio žievės ekstraktas, gyvatės nuodai, peptidai ir kitos ekologiškos medžiagos yra sertifikuotos kaip papildomos sudedamosios dalys. Sveiki grožio produktai bus patrauklūs mergaitėms, kurios pageidauja natūralios veido priežiūros.

Nauda ir žala

Serumo nauda yra neginčijama. Jie giliai drėkina epidermį, prisideda prie jos apsaugos, valymo, švelninimo ir raukšlių. Priemonės puikiai susidoroja su epidermio problemomis ir suteikia raminamąjį poveikį. Hello Beauty siūlo vaistus nuo riebios galvos odos su amino rūgštimi, kuri normalizuoja riebalinių liaukų darbą.

Tačiau yra trūkumų.Labai koncentruotas produktas išsprendžia vieną konkrečią problemą, todėl jį reikėtų pasirinkti labai atsargiai. Geriausiu atveju nebus jokio poveikio, o pinigai bus švaistomi. Blogiausiu atveju priemonė gali sukelti naujų problemų.

Jautrios odos savininkai gali naudoti serumą tik pasikonsultavę su dermatologu.

Veikimo principas

Hello Beauty serumai įsiskverbia giliai į dermą, drėkina ir maitina vitaminais. Poveikis odai priklauso nuo papildomo ingrediento. Pavyzdžiui, gyvatės nuodai lygina raukšles, persų šilko medis regeneruoja ląsteles, o raudonieji dumbliai suteikia dvigubą hidrataciją.

Naudojimo sąlygos

Taikyti Rusijos prekės ženklo serumą, priklausomai nuo paskirties vietos: po pietų, vakare ar prieš makiažą. Prieš dengiant, reikia gerai nuvalyti veidą su skalbimo želė, tada tepti toniku ir, be to, kad jis būtų visiškai absorbuojamas, reikia vairuoti serume. Labai svarbu, kad serumas būtų ant drėgnos odos, kad hialurono rūgštis pasišalintų odą iš vidaus. Kaip paskutinį žingsnį, naudojamas kreminis kremas, kuris iš esmės nėra būtinas, nes serumai turi pakankamą poveikį epidermiui.

Prieš pradedant kosmetologus, rekomenduokite bandymą ant alkūnės ar riešo griovelio. Nedidelis odos plotas dengiamas produkto lašeliu ir sekite reakciją. Jei įrankis nesukelia niežėjimo ar paraudimo, galite jį saugiai naudoti. Priešingu atveju - ne.

Apžvalgos

Atsiliepimai apie visus „Hello Beauty“ produktus yra kuo teigiami. Yra natūrali gaminių sudėtis, kuri skatina pasitikėjimą. Puikus rezultatas, pastebimas beveik iš karto po pirmųjų paraiškų, patinka daugumai klientų, kurie rašo apie kaupiamojo poveikio buvimą.

Po poros savaičių reguliaraus naudojimo mergaičių problemos galutinai išsprendžiamos ir jų nerūpi. Didelis lėšų pliusas - tik 200 rublių demokratinė kaina 10 ml. Serumai puikiai drėkina epidermį, maitina juos vitaminais, padeda išlyginti toną ir suteikia natūralų blizgesį. Daugelis vartotojų nerado vidaus gamintojo serumo minusų, išskyrus atvejus, kai vartojimas buvo neveiksmingas ir buvo neteisingai pasirinktas produktas.

Žiūrėkite šį vaizdo įrašą apie „Hello Beauty“ serumų veisles ir savybes.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys