Veido serumas

Faberlic veido serumo savybės

Faberlic veido serumo savybės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Produkto savybė
 2. Kodėl mums reikia?
 3. Faberlic serumų tipai

Gražus makiažas yra galimas tik esant kitokiam odos atspalviui ir sveikatai. Tačiau tai nėra taip lengva pasiekti, nes dabar moterys nuolat susiduria su stresinėmis situacijomis, kurios geriausiu būdu neturi įtakos jų odos sveikatai. „Faberlic“ sukūrė nuostabią „QuickLab“ produktų liniją. Čia yra įrankiai, kurie labai greitai pagerina odos būklę. Vienas iš šių produktų yra „Faberlic“ anti-streso serumas.

Produkto savybė

Naujausia serumo kompozicija gali prisotinti odą jau nuo kelių lašų patogaus buteliuko su pipete. Kompozicija yra skysta, kaip ir vanduo, todėl oda greitai absorbuoja produktą ir nėra jokių pėdsakų. Šis įrankis maitina odą, todėl išvaizda iš esmės keičiasi. Oda įgauna natūralų švytėjimą ir atrodo sveika. Ir visa tai per labai trumpą laiką.

Serumo pagrindas yra visas medžiagų rinkinys Phylderm Vegetal C2ląstelių atsinaujinimą ir todėl atlieka odos regeneracijos procesus. Be to, šis kompleksas apsaugo odą nuo neigiamo aplinkos poveikio.

Kodėl mums reikia?

Serumai yra neatsiejama priežiūros dalis. Jie apima veikliąsias veikliąsias medžiagas, turinčias daugybę veiksmų: jie maitina odą, drėkina, kovoja su stresu, stiprina ir papildo kitų vaistų poveikį.

Po tokių lėšų poveikis yra pastebimas iš karto.. Tokiu atveju, jei naudojate serumą, o tada įprastus odos kremus, tuomet aktyvūs jų komponentai gerai absorbuojami odoje ir atrodo jauni ir gerai prižiūrimi.

Prieš naudodami naktinį kremą geriau naudoti serumą, nes šiuo metu oda sugeria būtinas medžiagas. Švariai nuvalytai odai, kuri yra labai patogu daryti su pipete, reikia lašyti keletą lašų, ​​tada naudojamas standartinis priežiūros produktas.

Faberlic serumų tipai

Serumas ant daržovių žaliavų „Deguonies spinduliavimas“

Jis padeda maitinti odą, prisotina jį deguonimi.

Privalumai:

 • odos remontas ir ląstelių atsinaujinimas;
 • paraudimas, pilingas ir niežėjimas;
 • aktyvus augalų medžiagų derinys daro odą lygų;
 • naujausia technologija, kurios pagrindu šis produktas buvo pagamintas, yra unikali Novaftem-O2 ir Tume mikrokapsulių formulė, apsauganti ląsteles nuo neigiamų medžiagų;
 • kai serumas įsiskverbia į gilius odos sluoksnius, jis atkuria ir sustiprina apsaugines savybes.

Atsiliepimai apie šį produktą dažniausiai yra teigiami. Pagrindiniai teigiami klausimai yra šie:

 • šis serumas yra geras sausai odai;
 • kai taikoma, rezultatas pastebimas nedelsiant, ir ilgą laiką jis tampa fiksuotas.

Neigiamos peržiūros nėra.

Platinos aktyvatoriaus serumas

Jis yra nukreiptas prieš senėjimą, turi atjauninantį poveikį. Be to, jame yra platinos kompleksas, kuris padeda atkurti ir atjauninti odos ląsteles. Kompleksas SYN UP suteikia odai minkštą ir sustiprina atsparumą neigiamiems poveikiams. Kompleksinis CUBE 3 gerai drėkina ir skatina restauraciją, pašalina raukšles.

Medžiaga tripeptidas skatina odos hialurono rūgšties gamybą.ir dėl to reljefas yra suderintas iš vidaus. Kadangi raukšlės yra lyginamos, oda vėl tampa lygi ir elastinga. Šis produktas tiekiamas ampulėmis. Prieš naudojimą, jis turi būti purtomas ir nuimamas antgalio, nuspauskite ant jo rankų serumą ir pasiskirstykite ant veido. Serumas nėra laikomas, medžiaga iš ampulės turi būti nedelsiant užpildyta. Būtina naudoti daugiausia naktį, per savaitę. Gali būti be kremo.

Atsiliepimai apie šį produktą yra mišrūs, yra ir teigiami, ir neigiami. Tarp teigiamų dalykų yra šie:

 • patobulintas veido paviršius;
 • sumažėjo raukšlių.

Ir neigiamas yra tai, kad nėra galingo anti-senėjimo poveikio, kurį nurodo gamintojas.

Serumas „Jaunimo odos apsauga“ serijai „Prolixir“

Jis skiriasi nuo jau aptartų, nes jame yra daug hialurono rūgšties, kuri padeda drėkinti odą. Naudodamiesi net išnyksta netgi nedideli pažeidimai.

Šiame serume yra stiprios Telosense koncentracijos kompleksas, kuris neleidžia ląstelių senėjimui.

Ekspertų serijos aktyvus kolageno serumas

Šis serumas skatina natūralaus kolageno gamybą, gaminamas su atjauninančiu poveikiu.

Jos veikimo principas yra toks:

 • ant odos sudaro tam tikrą apsaugą, kuri išlaiko drėgmę odoje ir jos minkštumą;
 • pašalina smulkias raukšles;
 • lėtina senėjimo procesą;
 • veikia kaip gynyba nuo neigiamų reiškinių.

Rekomenduojama naudoti kasdienį naktinį kremą. Dėl ryškaus poveikio naudokite du mėnesius.

Šios serumo apžvalgos dažniausiai yra teigiamos. Moterys atkreipia dėmesį į šios priemonės veiksmingumą. Serumas tikrai pašalina pirmas raukšles, pagerina ir išlygina veido toną. Neigiamas grįžtamasis ryšys nėra atskleistas.

Fondo serumas

Šis įrankis sugriežtina reljefą, pašalina raukšles. Pagaminta iš augalinės kilmės, drėkina ir maitina odą, daro juos elastinga, padeda atsispirti neigiamiems veiksniams. Taikant šį įrankį oda atrodo daug jaunesnė. Specialios pigmentinės dalelės visai dienai nesuteikia riebalų. Ji turi atspindinčias daleles, kurios slopina trūkumus, oda atrodo graži ir lygi. Nesukelia alerginių reakcijų.

Atsakymai į šią priemonę taip pat dažniausiai yra teigiami. Pažymėti šie efektai:

 • geras korektorius;
 • sukuria gerai prižiūrėto veido efektą ir išryškina jį iš vidaus;
 • turi šviesią tekstūrą.

Neigiami atsiliepimai apima tai, kad produktas neturi nurodyto atjauninančio poveikio.

Toliau žiūrite tris populiarius Faberlic serumus.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys