Veido serumas

Avon Face Serums tipai ir ypatybės

Avon Face Serums tipai ir ypatybės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Populiarios atjauninimo procedūros
 2. Naudojimo metodas
 3. „Avon“ serumai: funkcijos ir veislės

Pratęskite jaunimą ir grožį visiems. Tai galite padaryti, jei naudojate kosmetiką. Vienas iš priimtiniausių galimybių greitai gauti rezultatus yra veido serumai. Juose yra labai didelė svarbiausių odos komponentų koncentracija. Jų dėka poveikis po jų naudojimo bus didesnis nei po kremo ar gelio, 2-3 kartus.

Populiarios atjauninimo procedūros

Serumai yra labai populiarūs odos priežiūros produktai. Rinkodaros kviečia juos į jaunimo eliksyrus, kad aktyvuotų grožį. Kosmetologai dažniau juos vadina serumais.

Kas tai yra unikalus įrankis. Šis vaistas skirtas tiesioginiam veiksmui, jį prireikus taikyti. Serume yra įvairių stiprintuvų, kurie įsiskverbia giliai į odą. Dėl šios priežasties odą maitina, drėkina, pagerina odos tonas, pagerina veido odą, o oda tampa balta.

Serumas yra greito ir intensyvaus poveikio priemonė, todėl jiems rekomenduojama reguliariai kreiptis į moteris po 40 metų. Jaunesnės ponios gali naudoti serumo kursus.

Serumai skiriasi nuo kitų priežiūros produktų, nes jie turi didesnę koncentraciją. Dažnai koncentracija siekia 70%, o kremų sudėtyje naudingų komponentų koncentracija yra mažesnė nei 10%. Serumų sudėtis yra nedidelis skaičius komponentų, kurie yra skirti šiai problemai išspręsti. Jie pasirenkami pagal jų sudėtį ir funkcionalumą.

Serumo tekstūra iš esmės skiriasi.

 1. Vandeninė struktūra. Dėl to aktyvatoriai gali prasiskverbti giliai į odą, tačiau ant odos nėra plėvelės.
 2. Naftos koncentratai. Jie naudojami anti-senėjimo procedūrose.

Pirkdami tokį kosmetikos gaminį verta pasitarti su specialistu. Jei pasirenkate netinkamą ar pernelyg didelį vartojimą, tai gali būti alerginė ar dermatozė.

Naudojimo metodas

Įsigydami veidą serumui, jūs privalote perskaityti jo naudojimo instrukcijas. Kiekvienas tipas gali būti taikomas tam tikru laiku ir nurodytu dydžiu.

Ryte reikia taikyti drėkinamuosius, sugriežtinančius agentus, kurie turi lengvą struktūrą. Vakare jie paprastai naudoja regeneruojančius ir maitinančius agentus.

Serumas naudojamas ant anksčiau nuvalytos odos. Rekomenduojama ne tik plauti vandeniu, bet ir naudoti micelinį vandenį, gelius, putas. Po valymo ryte ir vakare 10-15 minučių prieš kremą užpurškiamas serumas. Siekiant pagerinti poveikį, naudokite tos pačios serijos produktus. Jei šių taisyklių nesilaikoma, cheminės reakcijos yra galimos, kai maišomi skirtingų markių produktai, kurie neigiamai paveiks odą.

Kartais patariama pridėti į pagrindinį kremą. Kai naudojamas, jis yra naudojamas šiek tiek, todėl paprastai ant butelių yra dozatoriai. Paskirstykite įrankį ant masažo linijų. Kosmetologai rekomenduoja naudoti produktą pattingais judesiais ir taip pagerinti kraujo tekėjimą.

Serumas yra taikomas kasdien 1-1,5 mėnesio, po to būtina pertrauka iki 4 mėnesių. Jei naudojate įrankį be pertraukos, oda ilgainiui nustoja reaguoti į komponentus, tai yra, priprasti prie jų.

„Avon“ serumai: funkcijos ir veislės

Tarp daugelio veido priežiūros priemonių Avon serumai nusipelno dėmesio. Šios bendrovės produktai yra žinomi moterims daugelį metų ir yra labai populiarūs. Apsvarstykite populiariausias šio senėjimo gynimo galimybes.

„Avon Anti-Aging Serum“ Maksimalus jaunimas „Anew Essential Facial Serum“ laikomas aukščiausios kokybės produktu. Jis gaminamas naudojant „Advanced Boost“ technologiją. Serume yra daug natūralių ingredientų. Buteliuko tūris yra 30 ml, galiojimo laikas yra 3 metai, o tai leidžia jį naudoti kursuose, naudojant pertraukas.

Įrankis „Maksimalus jaunimas“:

 • parduodami gražioje žėručio pakuotėje;
 • turi gražų dizainą;
 • tai patogi taikyti;
 • ekonomiškas naudoti;
 • serumas yra subtilus ir malonus tekstūros;
 • su nedideliu gėlių ir vaisių kvapu;
 • teikia visapusišką priežiūrą.

Pritaikius šį įrankį, oda ant veido atrodo švieži ir pailsėjusi. Po trijų dienų pamatysite pirmuosius rezultatus. Tačiau prieš gaunant nuolatinį ir akivaizdų poveikį, agentas kasdien turi būti naudojamas odai mažiausiai 4 savaites. Naudojant serumą, daugelis rekomenduoja taikyti tos pačios serijos kremą, nes tai padidina jo poveikį.

Šio produkto „Avon“ savybė yra ta, kad serumas nerekomenduojamas ant akių esančio ploto. Tai gali būti matoma, jei žiūrite į vamzdelį, ant kurio sudaroma kerta akių piktograma. Nors šios priemonės kaina yra gana didelė, tai verta, atsižvelgiant į klientų atsiliepimus.

Geros apžvalgos gavo „Avew“ seriją „Anew“. Produktas turi subtilų ir šilkinį tekstūrą. Pritaikius produktą, jis iš karto absorbuojamas. Ant odos lieka švelnus miltelių kvapas. Įrankis turi galingą anti-senėjimo efektą, prisideda prie odos tonas ir elastingumas, pagerina veido formą.

  „Avon Radiance Brightening Eye Enhancer Nutra“ poveikis taip pat turėjo daug skonio. Jis yra supakuotas į baltą pakuotę, kurios viename gale yra sukamasis volas, o kitame - mechanizmas, dėl kurio volas vibruoja. Ritinėlis turi būti švelniai ir atsargiai nukreiptas po 30 sekundžių. Tuo pačiu metu reikia išlaikyti ritinėlį žemyn, kitaip serumas nustoja tekėti ir kristi ant odos.

  Įdėjus preparatą, jis turėtų būti paskleidžiamas su pirštų galais po akimis ir šiek tiek ant akies voko. Serumas labai greitai absorbuojamas, be diskomforto ar diskomforto. Ritininio serumo bruožas yra tas, kad po jo panaudojimo blizgučiai lieka ant odos, kad būtų sukurtas ryškus efektas. Taikant makiažą, jie tampa nematomi.

  „Avon“ didžiausio jaunimo serumo „Avon“ apžvalga, žr. Žemiau.

  Parašykite komentarą
  Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

  Mada

  Grožis

  Ryšys