Vestuvių suknelės

Kaip nėriniai korsetą vestuvių suknelėje?

Kaip nėriniai korsetą vestuvių suknelėje?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Gali kilti problemų
 2. Korsetų tipai
 3. Pririšimo etapai
 4. Patarimai

Korsetas vestuvių suknelėje gali paversti jus į tikrą princesę, turinčią puikų figūrą. Tai yra korseto įtvaras, kuris bus pagrindinis viso suknelės apdirbimo procesas.

Jei korsetas yra tinkamai pritvirtintas, tada nuotakos išvaizda bus tik tobula. Šiam procesui naudojamos didelio tankio ir mažo storio juostos, šilko juostos arba satino juostelės. Dažnai tinkamas būdas suknelę suknelė yra parodyta perkant suknelę. Jei prieš vestuvių pastangas buvo praleisti tokie klausimai, vadovaukitės mūsų patarimais ir jūsų vestuvių suknelės korsetas bus tinkamai pritvirtintas.

Gali kilti problemų

Netinkamai prisirišusi vestuvių suknelė visą laiką šliaužs. Tačiau ne tik blogas korsetų klijavimas gali būti problema. Nuotaka gali susidurti su sunkumais, jei ji nusipirko suknelę, kuri nėra jos paties dydžio. Kad nebūtų pernelyg plačios aprangos, pirkimo metu korsetas turėtų būti sugriežtintas kuo labiau ir stenkitės laikyti pirštą po įrišimo. Jei pirštas nuskaito, tai reiškia, kad suknelė jums tinka.

Jei pastebėsite, kad suknelė yra plati, po pirkimo neišvengiamai sukurs suknelę. Jei korsetas negali būti pakeistas, prie suknelės pridėkite dirželį.

Korsetų tipai

Iš vestuvių suknelės korseto rasite:

 1. Vyriai Viela įkišama į juos įrišimo metu. Dažnai tokie korsetų modeliai yra su užtrauktuku.
 2. Skylės. Juose taip pat eina eilutė. Šiuose korsetuose trūksta „Žaibas“, tačiau paprastai yra audinio pamušalas, kuris leidžia jums pridėti vieną ar du dydžius.
 3. Didelės kilpos. Jie suprojektuoti taip, kad juos būtų galima sieti su plačia juosta.

Pririšimo etapai

Bet kokio tipo korsetui nėriniai bus panašūs. Procesas apima šiuos veiksmus.

Nuotakos suknelė

Jei salono įrengimo metu mergaitė pirmą kartą užsideda savo batus ir petticoat, tada šventės dieną, kai šukuosena yra pasirengusi, pradėkite suknelę ant kojų, o tada palaidinė. Be to, esant užtrauktukui ant korseto, reikia jį pritvirtinti. Tačiau, jei užtrauktuko pusė susilieja į galą, pirmiausia reikia priveržti užsegimą ir tik tada pritvirtinti užtrauktuką.

Nėriniai ar kaspinas ant korseto

Pirmiausia reikia sriegti viršutinę kilpą ir priveržti laidą taip, kad galų ilgis būtų lygus. Taigi mes judame žemyn ir einame per visas skyles ar kilpas.

Korseto įtempimas

 • Laikydami laido galus (todėl neleisite jiems paslysti iš kilpų) viena ranka, palaipsniui vilkite antgalį antrajame rankoje tose vietose, kur jis kerta. Tai patogiau daryti tokį manipuliavimą kartu - leiskite vienam draugui laikyti laido galus, tuo tarpu kitas traukia jį abu rankomis. Jei galima tik suveržti korsetą, patogu laikyti laidą galuose su kairiuoju ranka, o su dviem pirštais (indeksu ir dideliu) dešinėje rankoje reikia traukti laidą sankirtos taškuose, tada vilkite jį žemyn dešiniuoju pirštu.
 • Sujungus kitą sankryžą su dviem pirštais, jis turėtų būti ištrauktas, tuo pačiu metu atleidžiant vidurinį pirštą ankstesnėje virvių sankryžoje. Jei korsetui priveržti naudojama juostelė, ji neslystų, taigi jums nereikės jį laikyti galais.
 • Palaipsniui vilkite juostą žemyn per kilpas, tuo pat metu ištiesinkite.
 • Nėštumas, kai korsetas sugriežtinamas, turėtų palaikyti krūtinę abiem rankomis, kad galų gale jis neatrastų pernelyg plokščias. Tuo pačiu metu reikia paslėpti perteklinį audinį. Korsetuose be užtrauktuko reikia švelniai ištiesinti audinio pamušalą. Kai ant korseto yra užtrauktukas, užpildykite viršutinį audinį po kaulais į šonus, kad tvirtinimo elementas būtų tik nugaros viduryje.

Nėrinių arba juostelės susiejimas

Įsitikinkite, kad suknelė pakankamai įtempta aplink juosmenį. Užklijuokite nėrinių galus su lanku ir, jei jie yra labai ilgi, nupjaukite perteklių žirklėmis. Jei suknelė suknelė, ji turėtų būti palikta šiek tiek atsargoje.

Įprasto nėrinio galuose galai nesiplauna ir neatsiskleis, o jei bus naudojamas neįprastas laidas, jo galai gali būti apdorojami permatomu laku. Jei korsetas neturi užtrauktuko, galite nuslėpti nėrinių galus raukšlėse.

Patarimai

 • Mes rekomenduojame iš anksto išbandyti vestuvių suknelę, kad šventės dieną šios manipuliacijos jau būtų pažįstamos draugei.
 • Jei nuotaka negali būti stipriai sutvirtinta juosmens (pvz., Ji yra nėščia), tada korseto viršus priveržiamas pirmiausia, dėl ko krūtinė yra fiksuota. Tada jums reikia susieti mazgas ant laido ir korseto apačios, kad sukietumėte šiek tiek laisvesnį.
 • Jei suknelė nesugeba įsitvirtinti, kreipkitės į bet kurią vestuvių saloną, kur jums bus parodyta, kaip viską daryti teisingai.

Korseto pritvirtinimo procesas, kurį galite pamatyti kitame vaizdo įraše.

Komentarai
 1. Tikėjimas
  27.08.2015

  Tikriausiai kiekviena mergaitė turi bent vieną kartą įtvirtinti korsetą savo gyvenime. Ne taip, ir tik tai, kaip atrodo. Toks pranešimas turėtų būti prieinamas.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys