Vestuvės

Kaip organizuoti nuotakos kainą privačiame name?

Kaip organizuoti nuotakos kainą privačiame name?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Pagrindinės taisyklės
 2. Peizažo išpirkimas
 3. Galimi scenarijai

Vestuvės yra nuostabios ir ilgai lauktos atostogos mėgėjams. Vestuvių tvarka Rusijoje, įskaitant nuotakos išpirkimą, įsišaknijusi gilioje senovėje. Rusijoje jokios vestuvės nebuvo baigtos be išpirkos. Ši tradicija išsaugota iki dabarties.

Pagrindinės taisyklės

Šis šventės etapas yra vienas iš įsimintiniausių, kartu su jaunų ir jų vestuvių tapyba. Nuotakos išpirkimas iš privačiojo namo suteikia laisvę savo organizacijai. Išpirkos gali būti elegantiškos klasikinio stiliaus arba, priešingai, sumaišytos su komiksų varžybomis svečiams ir jaunikiams, ypač dėl to, kad vieta neapsiriboja siauruoju verandu ir erzinančiu kaimynų dėmesiu.

Profesionalus ceremonijų organizatorius arba meistras gali paruošti nuotakos kainą, tačiau tai gali būti padaryta ir bridesmaids. Vienintelis dalykas - svarbu prisiminti pagrindines jos įgyvendinimo taisykles.

 • Nuotakos kaina turėtų nustatyti teigiamą toną visos šventės pradžiai. Ši vestuvių dalis suteikia galimybę susitikti su draugais ir giminaičiais, pasirūpinti kiekvienos nuotaiką maloniu bendravimu ir šventine atmosfera.
 • Išpirkos turi būti greitos, kad neužstotų jaunikis ir, žinoma, svečiai. Reikia nepamiršti, kad ši renginio dalis nėra juostelė su kliūtimis būsimam sutuoktiniui, bet didžiąja dalimi organizuojamas susitikimas su nuotaka. Pakaks 15–20 minučių.
 • Anekdotai, anekdotai ir konkursai turėtų būti suprantami ne tik pagrindiniams progos didmiesčiams, bet ir visiems dalyviams, kad susidomėjimas atostogų procesu nebūtų išnyks.
 • Būtina nustatyti kraštovaizdžio kūrimo ir rekvizitų rengimo biudžetą.
 • Svarbu pasirinkti asmenį, kuris „vadovaus paradui“. Jei vestuvių biudžetas yra ribotas, pamergė gali puikiai susidoroti su šia užduotimi.
 • Planuojant išpirkimą privačiame name, turite apsvarstyti metų, kuriais vyksta šventė, laiką.

Peizažo išpirkimas

Jei jauni žmonės nusprendžia išpirkti išpirką, tai jis turi būti šviesus ir įsimintinas, o svarbi jo dalis yra privačiojo namo kiemo apdaila ir, žinoma, pačiame namuose.

Bet kurio privataus namo teritorija aptverta. Dekoravimo procesą galite pradėti su juo: papuošti rutuliais, gėlėmis, juostelėmis. Vartai gali būti papuošti gėlių puokštėmis, nuotakos formos lėlėmis arba plakatu, rodančiu, kad nuotaka gyvena šiame name.

Komiksų išpirkimas a priori reiškia neįprastus, ryškius ir vėsius peizažus.

Šiuo atveju išpirkos vietos dekoravimo idėjos gali būti neribotos: žibintai, išgalvotos figūrėlės, lankai ir rutuliai, kurie netgi gali būti dedami į medžius.

Garlandas su jaunavedžių nuotraukomis bus puiki apdaila. Ji tikrai pritraukia visų šventės dalyvių dėmesį.

Privačių namų sienas gali papuošti juokingi plakatai, karikatūros. Draugų sukurtas „Stengazeta“, su visomis programomis ir piešiniais, bus puikus papildymas šventinei atmosferai.

Švelniai ir net be pernelyg didelio papuošimo, pagamintos iš šviežių arba dirbtinių gėlių, iškilmingai žiūrima į vestuves. Jų arka gali būti puikus pagrindas fotosonui. Ir, žinoma, turime atsižvelgti į vestuvių metų laiką. Vasarą papuošalai, kurie gali papuošti kiemą žiemą, gali atrodyti juokingi.

Žiemą gėlės gali būti pakeistos eglės šakelėmis, spurgais, žolynais su snaigėmis, o maži šviesūs žibintai sukuria pasakų atmosferą.

Išpirkimas privačiame name suteikia puikią galimybę organizuoti jį kaimišku stiliumi, todėl geltonos ir smėlio spalvų tonų spalvų schemoje puošia ekologinio stiliaus dekoras.

Galimi scenarijai

Pasakų

Nuotaka turi būti sėdima pavėsinėje ar verandoje namuose. Tačiau jaunikiui reikės balto arklio, ant kurio jis įsimylės į savo mylimąjį namo kiemą. Visi veiksmai lydi gražią muziką. Jaunikis turėtų pristatyti vestuvių puokštę nuotakai ir draugei - simbolines dovanas.

Pavėsinėje svečiams reikia organizuoti registratūrą.

Gėrę šampaną, jaunuoliai ir šventės svečiai eina į oficialią šventės dalį - jaunavedžių tapybą.

Rustic

Čia, žinoma, negalime be harmonistų ir juokingų vestuvių.

Susitikti su jaunikiu prie vartų turėtų bridesmaidai į muziką su teminiais juokingaisiais sakiniais ir žodžiais. Būtina, kad ateinantis vyras dainuotų rusų liaudies dainą ir šokį. Ir tik tada leiskite į namų kiemą.

Tradicinis jaunikio bandymas yra rąstų pjovimas. Jaunavedžiai blokuoja kelią su žurnalu. Jam suteikta pamačiau jį supjaustyti ir eiti į nuotaką.

Šiuo metu nuotaka gali būti paslėpta, o pagal ženklus, pavyzdžiui, iš stalinių plaktukų, jis turėtų jį rasti.

Juokingi ir trumpi nuotakos kainos pavyzdžiai:

 • Čia atėjo pas mus jaunikis

O, ką jaunas,

Taigi, kad nuotaka gyveno kartu

Tiesiai prieš vestuves yra auksinės!

 • Mes esame gražūs

Mes neišleisime be pinigų

Ir jei esate turtingas,

Tada paleiskite į kiemą.

 • Ir mes turime turtingą jaunikį,

Bet labai ekonomiškas,

Dėl 100 rublių nuotakos -

Kapitalas yra didžiulis.

 • Nesistenkite, jūs esate draugės,

Galų gale, šiandien nėra diena!

100 rublių linksmybei

Ir duoti kažką yra tingus.

 • Gerbiami jūs, mūsų sužadėtiniai

Negalima taupyti dovanų

Galų gale, mūsų nuotaka užims

Euro, doleriai, rubliai!

 • Linkiu jums laimės, daugiau vaikų,

Papildykite savo šalį

Pasitikėkite mūsų gyvenimu

Tai įmanoma tik žmonai!

Su čigonais

Tai bus puiku, jei sutvarkysite jaunikio įėjimą į vidinį kiemą, kuriame laukia nuotaka, ant trijų arklių, turinčių čigonų vyrų. Prie įėjimo turėtų tikėtis ryškių linksmų čigonų, vadovaujamų švino - „Čigonų baronas“.

Jaunikis turi turėti sąskaitas ir monetas su juo, kad čigonams būtų „auksas“. Visa sąžininga lytis turės paskirstyti skara ir surengti čigonų stiliaus muziką namo kieme.

Prie įėjimo, „čigonų baronas“ klausia, kodėl jaunikis atvyko, ir paaiškina jam, kad be laimės ir pinigų jis negalės paimti nuotakos. Čigonas turėtų pasakyti jaunikiui apie korteles. Tam reikia padaryti kortelę su nuotraukomis, iš kurių viena vaizduoja nuotaką. Kol jaunikis neranda reikiamos kortelės, jis turi sumokėti išpirką čigonams.

Už kambario, kuriame laukia nuotaka, durų išryškinkite kelis daugiaspalvių juostų galus, kurių kiekvienas yra susietas su bridesmaidais ir pats nuotaka.

Kol jaunikis ištraukia nuotakos juostą, jis turi sumokėti išpirką.

Obligacijų stiliaus

Žinoma, visi žiūrėjo filmą „Casino Royale“. Nuotykis turi būti išbandytas ir patvirtintas visiems, kad jis nėra blogesnis nei agentas 007. Nuotaka laukia savo išlaisvintojo gangsterių rankose.

Norėdami paimti, jaunikis praeina bandymą: ūgliai žaislinį pistoletą, kad pasiektų, pakelia pripučiamųjų rutulių juostą, eina melo detektorių. Detektoriaus jaunikis turės atsakyti į trumpus klausimus apie nuotaką: tiesa ar ne.

Kiekvienas, kuris dalyvauja išpirkoje, norėdamas išlaikyti bendrą vestuvių spalvą, turi išduoti skrybėlę, sukurti tinkamą palydą.

Klasikinėje versijoje

Šioje programoje pagrindiniai komponentai turėtų būti sunkumas ir romantizmas. Paprastai toks išpirkimas nereiškia komiškų konkursų. Jaunikis su draugais turėtų susitikti su būsimais tėvais. Sodas gali būti dekoruotas senoviniu stiliumi, naudojant šviežias gėles, pastelinių spalvų juosteles. Turi skambėti gražioje klasikinėje muzikoje.

Jaunikis turėtų tikėtis nuotakos su draugais dekoruotoje vietoje su vestuvių puokštėmis. Nuotaka pati eina į jaunikį su savo draugais išilgai rožių žiedlapių arba puošia gražiomis dekoracijomis.

Patarimai dėl nuotakos kainos organizavimo žemiau esančiame vaizdo įraše.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys