Vestuvės

Nuotakos kaina: savybės, patarimai, kaip paruošti ir atlikti

Nuotakos kaina: savybės, patarimai, kaip paruošti ir atlikti

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Tradicijos ypatybės
 2. Neįprastos idėjos apie vežimą
 3. Pasirengimas išpirkimui
 4. Aktoriai
 5. Patarimai nešiojimui
 6. Originalūs jaunikio testai

Be tradicinės nuotakos vestuvių nėra. Šiuolaikiniai jaunavedžiai stengiasi surengti nepamirštamą ir originalų šventę, kurią visi ilgai prisimins. Todėl nuotakos kaina neturėtų būti visiškai normali. Turime originalių idėjų, kurias skubame pasidalinti su jumis.

Tradicijos ypatybės

Vestuvės yra ne tik šventė. Tai yra visas renginys, kuris turėtų būti parengtas ypatingai atsargiai. Paprastai festivalis yra suskirstytas į keletą įdomių etapų, tarp kurių ypatingą vietą užima tokia vestuvių ceremonija, kaip nuotakos kaina.

Mergelės išpirkimo tradicija pasirodė seniai. Žinoma, tuose tolimuose laikuose šis ritualas buvo rimtai priimtas. Dabar šiuolaikiniai mėgėjai susiduria su įvairiais juokingais tyrimais, kuria įdomius scenarijus ir daro viską, kas įmanoma, kad smagiai iš širdies. Ir prieš vaikinas turėjo pasiūlyti mergaitei retas ir neįprastas prekes, kad mylimasis taptų jo žmona. Kaip išpirkos, dažnai buvo suteikta gyvūnų odos, žemė, brangenybės ir net priešiškumas.

Senovėje pats apeigas sudarė du etapai. Iš pradžių vaikinas turėjo ateiti su brangiomis dovanomis, kurios buvo dedamos į skrynią savo mylimiems tėvams. Komodos paprastai užpildomos retais ir brangiais audiniais, patalynėmis, papuošalais ir brangakmeniais. Mergaitės giminaičiai, apsvarstę visus vaikino pasiūlymus, nusprendė: duoti jam dukrą ar ne. Jei tėvai buvo nepatenkinti dovanomis, jie galėjo išstumti vaikiną iš kiemo.

Po to atėjo antrasis išpirkos etapas, kuris apėmė nuotakos pakeitimą. Paprastai suaugusi moteris buvo paslėpta už tankios drobės, o už antrojo buvo paslėpta jauna nuotaka. Jaunikis turėjo atspėti, kuri iš šių moterų buvo jo nuotaka. Jei atspėti, tada vyks vestuvės. Ir jei ne, tada atostogos nebus.

Žinoma, laikui bėgant viskas pasikeitė dramatiškai. Dabar nuotakos išpirkimas yra daugiau komiškų įvykių.

Tačiau vis dėlto reikšmė išlieka tokia pati: prieš sutikimą su nuotaka ir jaunikiu prieš vedant santuoką, vaikinas turi išlaikyti testus, kad įrodytų, jog jis vertas gražios merginos meilės.

Neįprastos idėjos apie vežimą

Šiuolaikiniais laikais jūs galite praleisti nuotakos kainą visais stiliais. Pavyzdžiui medicinos, pasakos ar Quest stiliaus, eismo policijos, nuotakos biuro ar net teismo posėdžio stiliaus. Žinoma, ne visi nori sujungti policijos ir medicinos temą su šventiniu renginiu, kad galėtumėte pateikti kažką daugiau originalo. Svarbiausia, kad tai trumpas, modernus, teminis ir kruopščiai apgalvotas scenarijus. Tada tai bus tikras įdomus nuotykis ne tik nuotaka ir jaunikis, bet ir visi ceremonijos dalyviai.

Tokiu atveju, jei tiksliai žinote, kas pasakos ar filmo nuotakos ir jaunikio meilės, tuomet galite surengti išpirką. Pavyzdžiui, galite remtis pasakomis, kurias kiekviena mergaitė mėgsta nuo vaikystės. Žinoma, mes kalbame Pelenė. Tiesa, šiuo atveju užduotys, kurias pamotė davė Pelenė, gali pavesti jaunikiui daryti. Pavyzdžiui, jis gali atskirti ryžius iš pupelių. Ir užduotis su batu bus galutinis. Tarp moterų avalynės įvairovė, vaikinas turės rasti savo nuotakos batų.

Jei jauni žmonės mėgsta keliauti, kodėl gi ne išpirkti? neįprastos kelionės stiliaus. Prieš ieškodamas savo nuotakos, vaikinas turės atlikti keletą bandymų. Pirmiausia jis turės atsakyti į įvairius klausimus: kokia šalis yra jo mėgstamiausia nuotaka, kur ji nori eiti ir tt Taip pat galite įtraukti klausimus apie konkrečios šalies sostines ar nacionalinius patiekalus. Be to, konkursai taip pat gali būti tiesiogiai susiję su kelionėmis. Pavyzdžiui, galite paprašyti jaunikio greitai surinkti lagaminą ir įdėti visus reikiamus dalykus. Arba jis turės supakuoti didelius daiktus į mažą kelionės krepšį.

Labai dažnai šiuolaikinės vestuvės organizuojamos jūriniu stiliumi. Tokiu atveju išpirkimas gali būti organizuojamas tam tikru stiliumi. Žinoma, klausimai jaunikiui turėtų būti apie žvejybą. Iš anksto galite paruošti įvairių žuvų nuotraukas, o jaunikis turės atspėti jų pavadinimus. Atspėk - pakyla iki pakilimo. Ne - tada jūs turite mokėti. Be to, galite pasirūpinti, kad jaunikis žvejotų. Kiekvieną žuvį sugaudydamas ir įdėdamas į kibirą, jis turės paskambinti vieninteliam žodžiui už savo nuotaką. Taip pat galite paruošti plakatą su žuvimis. Norint nupiešti žuvį, reikės apvalinti delną. Tarp įvairių delnų, žuvų vaikinas turės surasti savo mylimąjį delną.

Galima organizuoti išpirkti teisme. Tačiau jums reikės parengti atitinkamą kalbą ir kostiumus. Liudytojas gali apsirengti teisėjo kostiumu ir pradėti savo kalbą šiais žodžiais: „Jūs (jaunikio vardas) yra apkaltintas širdies vagyste (čia reikia įterpti nuotakos pavadinimą)“. Dėl to jaunikis turės atlikti įvairias užduotis, kad kiekvienam įrodytų, jog jis turi geriausius ketinimus ir nuoširdžius jausmus.

Pasirengimas išpirkimui

Tiesioginis pasirengimas įsigyti trunka šiek tiek laiko. Svarbiausia yra tai, kad liudytojas turėjo paruoštą scenarijų rankose, buvo parengta visa reikalinga informacija. Tada pasiruošimas užtruks valandą ar dvi.

Prieš prasidedant jaunikiui ir jo visai linksmai draugystei, turėsite pakankamai laiko parengti nuotaką, paaiškinti scenarijų visiems išpirkos dalyviams ir apibrėžti kiekvieną vaidmenį.

Kad planuojamas renginys vyktų puikiai, turėtumėte klausytis šių patarimų ir aiškiai elgtis pagal planą.

 • Būtinai iš anksto gražiai ir šventiškai išduokite namo vartus arba buto priekines duris. Galite papuošti labiausiai paplitusį ir paprastiausią būdą: su balionais, gėlėmis ir spalvingomis juostelėmis. Be to, įvairūs plakatai su juokais anekdotais apie išpirkimą, vestuves ar šeimos gyvenimą puikiai atrodo. Taigi, jau artėjant prie savo mylimojo namų, jaunikis ir visa jo įmonė sugebės atsigauti teigiamai.
 • Jei reikia, būtinai iš anksto paruošite stalą su vaikinu ir jo draugais. Jei vestuvės vyks šaltuoju metų laiku, stalas gali būti perkeltas į prieškambarį namuose, kad svečiai ilgai neliktų šalčio.
 • Nuotakos kaina yra ta pati įprasta, kurios metu liudytojas kartu su kitais bridesmaids gaus pinigus iš jaunikio. Todėl rekomenduojame iš anksto paruošti gražią dėžutę. Bet kurį langelį galite suskirstyti į pakavimo popierių. Beje, tai bus geriau, jei kažkas atsakys už pinigus. Tai būtina, kad po atpirkimo pinigai nebūtų prarasti ir nebūtų prarasti.
 • Kadangi scenarijus jau turėtų būti liudytojo rankose, būtina iš anksto parengti visus reikalingus duomenis. Galvokite kruopščiai ir psichiškai slinkite visus veiksmus, visus konkursus. Ir, atitinkamai, parengti visus reikiamus rekvizitus. Tai padės nuotakos draugės, nes kiekvienam konkursui turi būti vienas atsakingas asmuo, kitaip viskas atrodys sugriežtinta ir neorganizuota.

Aktoriai

  Paprastai pamergės liudytojai dalyvauja organizuojant ir vykdant išpirką. Jį organizuoja mergaitė, kuri bus registracijos tarnybos liudytoja, o likusieji jos draugai ar progos herojų giminaičiai gali aktyviai padėti.

  Nusprendusiems tiems, kurie aktyviai dalyvaus varžybose ir pačiame išpirkime, turėtumėte įvesti pavadinimus scenarijuje. Kiekvienas draugas turėtų žinoti savo žodžius, gerai išmokti anekdotus, mįsles ir kitą reikalingą tekstą.

  Atminkite, kad jums reikia pasirinkti ryškias, aktyvias ir ne drovias mergaites, kitaip išpirkimas bus nuobodu.

  Patarimai nešiojimui

  Organizuodami nuotakos kainą, nepamirškite, kad visas procesas neturėtų būti atidėtas ilgą laiką. Kai viskas vyksta ilgą laiką, pats susidomėjimas renginiu jau išnyksta. Geriausias variantas yra dvidešimt minučių nuo pradžios iki pabaigos. Labai svarbu viską apsvarstyti iki mažiausio smulkmenos, o išpirkos procese susieti visus dalyvius su dalyvavimu, kitaip jis gali tapti nuobodu draugams ar draugėms.

  Prieš priimdamas tradicinę nuotakos kainą, liudytojas turėtų perskaityti jaunikio sveikinimą. Daug originalių sveikinimų galima rasti internete. Sveikinimas gali būti eilutėje ar prozoje. Tai nėra labai svarbu, jei tai smagu. Tai leis visai bendrovei nuo pirmųjų minučių įkrauti teigiamą ir sureguliuoti teisingą bangą.

  Tuo atveju, jei liudytojas bijo pamiršti savo sveikinimo žodžius, galite elgtis taip. Galite parašyti tekstą popieriuje iš anksto ir padaryti jį originaliu slinkimu. Tada jis atrodys gana įdomus ir liudytojas tikrai nepamiršys savo žodžių.

  Dalis konkursų gali būti laikomi vartuose arba prie įėjimo, o likusieji, galutiniai konkursai turėtų būti surengti namuose ar bute. Atminkite, kad konkursai ir užduotys turėtų būti paprastos. Pavyzdžiui, jei jaunikis neturi balso ir klausos, jis vargu ar dainuos. Ir jei jie nusprendžia imtis tokio žingsnio savo mylimo labui, tai viskas atrodys švelniai, absurdiškai. Todėl užduotys turėtų būti nekenksmingos, tai svarbu. Be to, būtina atmesti konkursus su alkoholiniais gėrimais.

  Kai jaunikis jau pasiekė puoselėjamąsias duris, už kurių jo mylimasis laukia, jis privalo būtinai skelbti meilės ir lojalumo priesaiką. Norint neužgniaužti vaikino, o ne jį nustebinti, galite paruošti jam priesaikos tekstą iš anksto. Beje, priesaiką galima atspausdinti kaip gražų diplomą ir įrėminti. Tada jūs galite padaryti panašų diplomą su priesaika ir jaunuoliai galės keistis priesaikomis, o diplomai bus laikomi suvenyrais ir papuošti vieną iš jų namų sienų.

  Originalūs jaunikio testai

  Kad išpirkos būtų perduotos, kaip ir viename kvėpavime, turėtumėte paruošti įdomiausius ir paprastiausius konkursus. Atminkite, kad išradus jaunikiams testus, turite atsižvelgti į jo charakterio ypatumus, kad jis nebūtų sumišęs ir nesipainiotų.

  Turime originalių idėjų, kurios tikrai bus naudingos.

  • Prie įėjimo ar namo koridoriaus galite nuvilkti mažą lyną, prie kurio turėtų būti pridėtos nuotraukos. Nuotraukos turi būti vaikiškos. Norėdami tai padaryti, jums reikia vaiko nuotraukų iš nuotakos, jos giminių ar merginų. Kad būtų lengviau suremontuoti nuotraukas ir nušauti, naudokite paprastiausius drabužis. Dėl jaunikio bandymas yra tas, kad tarp vaikų veidų jis turi surasti savo nuotaką. Jei jis jį suranda, jis gali saugiai pereiti į kitą užduotį, o jei ne, jis turės mokėti.
  • Ir čia yra dar viena įdomi užduotis, kuri veiks, jei nuotaka gyvena aukštybiniame pastate. Tiesiai prie įėjimo į jaunikį reikia rankų spalvotų pieštukų. Kiekvieną žingsnį jis turi parašyti malonų žodį savo nuotaka. Tuo pat metu svarbu, kad jis niekada nepasikartotų. Pagalba šioje sudėtingoje užduotyje gali padėti jaunajam vaikui ištikimi draugai.
  • Taip pat galite pasirūpinti, kad jaunikis atliktų nedidelį tyrimą, kad sužinotų, kaip gerai jis žino savo mylimąjį. Norėdami tai padaryti, galite iš anksto paruošti įvairius klausimus. Pavyzdžiui, kokio dydžio batai dėvi savo nuotaką, kokią savaitės dieną jie susitiko, kai būsimas motinos gimtadienis ir tt

  Žiūrėkite kitą vaizdo įrašą dėl neįprastų vestuvių išpirkimo.

  Parašykite komentarą
  Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

  Mada

  Grožis

  Ryšys