Vestuvės

Kaip organizuoti jaunikio susitikimą be nuotakos kainos vestuvėse?

Kaip organizuoti jaunikio susitikimą be nuotakos kainos vestuvėse?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Išpirkimo tradicijos atsisakymo priežastys
 2. Alternatyvūs jaunikio susitikimo scenarijai

Vestuvės yra ypatinga diena kiekvienos poros gyvenime, todėl norite, kad jis būtų prisimintas visą gyvenimą. Nuotaka ir jaunikis planuoja savo vestuvių dieną taip, kad ji taptų ryški ir įdomi - šiam tikslui vyksta konkursai ir pramoginiai renginiai. Taigi iki šiol buvo išlaikyta gana senoji nuotakos išpirkimo tradicija. Dėl to bridesmaidai sukuria įvairias kliūtis jaunuoliui. Tačiau ne visos poros yra pasirengusios praleisti savo vestuvių dieną šiam tradiciniam scenarijui. Be to, yra daug būdų susitikti su jaunikiu be išpirkimo.

Išpirkimo tradicijos atsisakymo priežastys

Atsisakymą išpirkti galima paaiškinti dėl šių priežasčių:

 • Atsižvelgiant į tai, kad per daugelį dešimtmečių vestuvės vyko pagal tą patį klasikinį scenarijų, ši tradicija išnaudojo save;
 • dauguma porų gyvena prieš santuoką, todėl išpirkos atrodo netinkamos;
 • kiekviena pora nori, kad jų vestuvės būtų išskirtinės ir originalios, todėl nenori laikytis visuotinai priimtų kanonų;
 • paprastesnis variantas yra susitikti su būsimu sutuoktiniu nuotakos namuose, iš kur jis (tėvų leidimu) jį nuvežia į registracijos skyrių.

Alternatyvūs jaunikio susitikimo scenarijai

Be pasenusios tradicijos, yra ir kitų būdų susitikti su jaunais žmonėmis. Gerai suplanuotu atveju nereikės išpirkti jaunų. Apsvarstykite keletą modernių alternatyvių būdų susitikti su nuotaka ir jaunikiu.

 • Išskirtinio susitikimo prie fontano, ant krantinės, parko ar kitoje vaizdingoje vietoje mėgėjams bus neįprasta galimybė. Šis susitikimas gali būti surengtas taip, kad jauni žmonės judėtų vienas į kitą, kad patenkintų gražią muziką.
 • Poros taip pat gali surengti susitikimą vedybų rūmuose. Nuotaka ir jaunikis vienu metu gali važiuoti į skirtingas mašinas.
 • Jei pora gyveno prieš vestuves, galite organizuoti bendrą išėjimą iš viešbučio kambario (arba savo namo, buto). Gauti gana stilingas nuotraukas.

Jauni žmonės gali susitikti savo pirmojo pažinimo vietoje. Tai bus labai romantiška. Jie taip pat gali suorganizuoti pėsčiomis į vietas, kur dažnai praleido laiką kartu.

 • Jūs galite susitarti dėl būsimų sutuoktinių susitikimo. Bridesmaids suteikia patarimų jaunikiui, po kurio jis turi surasti nuotaką. Pavyzdžiui, nuotaka gali sėdėti netoliese esančioje kavinėje. Ir iš ten jie galės eiti kartu į Vestuvių rūmus.
 • Atvykus būsimam sutuoktiniui, susitiks su būsimo sutuoktinio tėvais - jie kalba kalbą, dievina žodžius ir nori laimės šeimos gyvenime. Šiuo metu nuotaka yra kitame kambaryje. Tada tėvas paima dukterį, paima jaunų rankas ir juos tvirtina, atiduodamas dukters ranką ir širdį.
 • Kita galimybė susitikti su jaunikliais be pinigų yra tiesiog pasiimti nuotaką iš namų. Jaunuolio atvykimo metu mergaitė turėtų būti apsirengusi vestuvių suknelė, kambarys turi būti elegantiškai dekoruotas, stalas turėtų būti patiekiamas. Atsipalaidavusioje atmosferoje jauni vieni kitiems įteikia amžiną meilę ir lojalumą. Tada visi geria stiklinę šampano ir persikelia į registratorių.

Be to, linksmų konkursų mėgėjai gali paprašyti jaunuolių dainuoti po nuotakos mėgstamos romantiškos dainos langais, pagal kuriuos nuotaka eina, jaunasis šokis ir plojimai sėdi automobilyje. Tada jie eina į Vestuvių rūmus.

 • Geriausia susitikti su jaunikliais. Jei nenorite su juo susitikti su kepalu, galite susitikti su šampano ar vyno taurėmis.
 • Galite susitarti dėl nuotakos ir jaunikio neįprastai. Pavyzdžiui, jis gali susitikti su juo ant balto arklio ar superhero kostiumo.
 • Vestuvė gali efektyviai pasirodyti priešais nuotakos namus - kartu su draugais jis gali atlikti tam tikrą žavingą numerį: šokį, skitą ir pan.
 • Yra idėja apie kraštutinį nuotakos ir jaunikio susitikimą. Jaunikis gali pakilti su gėlių puokštę jo burnoje ant ugnies pabėgimo, pakilti į jos langą. Nuotaka ir jos tėvai laukia jaunikio kambaryje, taip pat nedidelis savitarnos stalas. Jei įmanoma, galite užsisakyti liftą, papuošti kamuoliukais, gėlėmis. Ant lifto jaunikis pakyla į nuotakos langą, o tada jie eina į automobilius kartu.
 • Įdomus variantas būtų susitikti su nuotaka ir jaunikiu pagal kitų tautų tradicijas. Pavyzdžiui, galite atgaivinti senas žydų, ukrainiečių, totorių, moldavų, čečėnų ir kitų vestuvių tradicijas. Tai bus labai kūrybingi.

Siekiant, kad vestuvės būtų ilgai įsimintinos, per visą scenarijų reikia galvoti apie mažiausias detales, o ne tik jaunikio susitikimą su nuotaka. Be to, visiškai nereikia visiškai atsisakyti išpirkos - tai gali būti padaryta, bet moderni ar humoristinė, arba naudoti tik atskirus šios tradicijos elementus. Nepriklausomai nuo to, kokią mintį laikyti vestuvėse, svarbiausia - kad ji daugelį metų prisiminė jaunimą.

Vestuvių ekspertai jums pasakys, kaip susitarti su jaunikiu be jos išpirkimo žemiau esančiame vaizdo įraše.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys