Vestuvės

Vestuvės geltonos ir oranžinės spalvos: funkcijos ir registravimo būdai

Vestuvės geltonos ir oranžinės spalvos: funkcijos ir registravimo būdai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Ką simbolizuoja šios spalvos?
  2. Registracijos kvietimas
  3. Automobilių papuošalai
  4. Kambarių dekoravimas
  5. Dalyvių vaizdai
  6. Įdomūs deriniai

Šiuolaikinės vestuvės bando padaryti šviesius ir nepamirštamus. Šventę galite suorganizuoti teminės vakarienės stiliumi, galite surengti šviesią šventę neįprastomis spalvomis. Labai netikėtas sprendimas yra geltonos arba oranžinės spalvos vestuvės. Būtina išsamiau apsvarstyti, kas yra tokia ypatinga dėl šių spalvų.

Ką simbolizuoja šios spalvos?

Pasirenkant svarbios šeimos šventės spalvą, reikia atsižvelgti į pasirinkto atspalvio svarbą ir energiją. Pvz., Jei norite, kad jūsų vestuvės būtų oranžinės arba norite pasirinkti geltoną spalvą, tada apsvarstykite ne tik vertę, bet ir spalvų derinį. Daugelis jaunavedžių nenori pasirinkti nuobodu atspalvių savo vestuvių apdailai, todėl jie renkasi ryškias ir šiltas spalvas, pavyzdžiui, geltonos ir oranžinės spalvos. Geltona spalva siejama su šiluma ir saule. Iš tiesų, šis atspalvis turi nuostabią energiją.

Dėl šiltos spalvos žmonės gali tapti linksmesniais, smagesniais ir papildomais teigiama energija. Be to, ši spalva gali atsikratyti apatijos ir nerimo. Jei apsupsite saulės spalva, galite pasiekti dar didesnį tarpusavio supratimą iš kitų. Asmuo, kuris prideda tokio atspalvio drabužius, būtinai pritraukia žmones į save, kelia jį aplink jį ir sukelia pasitikėjimo bei šilumos jausmą. Todėl ši spalva yra tinkama registruoti tokią svarbią šeimos šventę kaip vestuves.

Kalbant apie oranžinę spalvą, jos atspalviai yra šiek tiek panašūs į geltoną, tačiau yra tam tikrų skirtumų. Oranžinės spalvos atspalviai padeda asmeniui gauti dvasinę šilumą, papildyti teigiamu ir sureguliuoti teisingą linksmybės bangą. Be to, jie sako, kad būtent ši spalva padeda didinti viena kitos seksualinį norą. Kadangi abi ryškios spalvos yra savarankiškos, puikiai papildo viena kitą ir nesukelia agresijos, galima sukurti abu atspalvius, kad sukurtumėte pagrindinę savo gyvenimo šventę. Be to, verta paminėti, kad abi spalvos siejamos su džiaugsmu, turtu ir gerove. Daugelyje šalių jie naudoja šias spalvas papuošdami savo vestuves, nes mano, kad šios saulėtos spalvos bus geriausios jaunimui.

Registracijos kvietimas

Jei nuspręsite surengti ryškias vestuves, ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas kvietimui. Galima pasirinkti klasikinę versiją - mini-atvirukai baltos spalvos su aukso raidėmis. Kaip šviesią detalę, galite pridėti prie jų bet kurios geltonos spalvos atspalvio satino juostą. Be to, galite pasirinkti storą geltoną popierių ir sukurti savo kvietimus.

Svarbiausia yra pasirinkti gražią šriftą, tinkamus žodžius ir tada pasukti kvietimą slinkties forma ir susieti ją su gražia juosta. Jei negalite pakviesti įsakymų arba padaryti juos sau, tai visai įmanoma nusipirkti labiausiai paplitusius klasikinius variantus. Bet būtinai įdėkite juos į šviesius ir gražius vokus.

Automobilių papuošalai

Automobilis, kuriame nuotaka ir jaunikis važiuos, būtinai turi atitikti minėtos spalvos temą. Iš esmės galite pasirinkti automobilį ryškiai geltoną. Bet ne visi mėgsta šią idėją. Dažniausiai automobiliai pasirenkami juodos arba baltos spalvos.Vėlgi, tai yra klasikinės spalvos, puikiai derinančios su geltona ir oranžine spalva. Todėl galima dekoruoti automobilį su įvairiomis juostelėmis, rutuliais ir auksiniais žiedais. Dekoruoti vestuvių automobilį, galite padidinti savo vaizduotę ir nebijoti pernelyg ryškių spalvų ir atspalvių.

Kambarių dekoravimas

Dekoruojant kambarį, kuriame vyks pati šventė, labai svarbu prisiminti proporcingumo jausmą. Jei yra pernelyg daug ryškių atspalvių, tuomet nuotakos ir jaunikis tiesiog bus prarasti visame šio didingumo kontekste. Stenkitės nenaudoti daugiau kaip 2-3 spalvų, kitaip jis pasirodys pernelyg ryškus ir skonis. Renkantis šventės apdailos detales, apsvarstykite, kokių spalvų pasirinktos spalvos puikiai tinka. Geltonos ir oranžinės spalvos puikiai derinamos tarpusavyje, todėl galima iš karto pasirinkti keletą ryškių spalvų: nuo gausaus gintaro iki ryškios citrinos spalvos. Taip pat šie atspalviai puikiai derinami su baltu, kreminiu, žaliu ir mėlynu.

Jei šventė vyks šaltuoju metų laiku, pabandykite pasirinkti šiltesnę ir labiau prisotintą spalvą.

Kambario interjeras bus užpildytas stebėtinai šilta ir saulėta atmosfera. Šviesios žvakės, patiekalai, vaisiai, servetėlės ​​ir kitos detalės puikiai atrodo ant sniego baltos staltiesės. Vasarą galite pasirinkti labiau atsipalaidavusius geltonus atspalvius, tačiau tuo pat metu ryškiai pabrėžkite detales. Pavyzdžiui, tai gali būti ryškios oranžinės arba geltonos gėlės.

Be to, nepamirškite, kad šventėje turi būti įrengta nuotraukų zona. Jis gali būti dekoruotas, atsižvelgiant ne tik į pasirinktas spalvas, bet ir nuo metų laiko. Pavyzdžiui, jei šventė vyksta viename iš rudens mėnesių, tai gali būti auksinis rudens fonas, su nuostabiu kraštovaizdžiu ir ryškiais lapais. Jei vestuvės vyksta vasarą, įvairios gėlės, įskaitant saulėgrąžas, gali tapti ryškia nuotraukų zonos detalė. Pavasarį galite suorganizuoti nuostabią apšvietimo formą, kurioje bus ryškūs vaisių ar uogų krepšiai. Be to, galite įdėti stalą ryškus atspalvis. Tačiau žiemą galite papuošti viską su ryškiais moliūgais. Beje, galima kreiptis į drožybos ekspertus, kurie savo šventei gali sukurti neįprastas kompozicijas.

Dalyvių vaizdai

Nuotaka ir jaunikis gali visiškai atsisakyti tradicinių vestuvių suknelių ir leisti sau ryškesnės spalvos. Geltonos ir oranžinės spalvos turi daug atspalvių, todėl nuotaka gali pasirinkti vienintelę suknelę, kurioje ji tikrai bus nenugalima. Jis atrodys puikiai suknelė nėra ryškiai geltona spalva, bet, pavyzdžiui, šviesiai geltona arba aukso atspalvis.

Svarbu pažymėti, kad šie geltonos spalvos atspalviai yra visiems be išimties: blondinės, brunetės, rudos plaukuotos moterys ir raudonieji plaukai.

Jei nuotaka nusprendė pasirinkti aukso atspalvio suknelę, svarbu atsižvelgti į tai, kad pati suknelė yra labai ryški. Todėl neturėtumėte perkrauti jos su juvelyrinių dirbinių ir aksesuarų gausa. Be to, galima pasirinkti klasikinę baltos spalvos versiją, kaip šviesią detalę, pasirinkti auksinį diržą, įdomų geltonos spalvos atspalvį arba net ryškios spalvos batus.

Jei mergina pasirenka klasikinę versiją ir ryškias detales, svarbu prisiminti, kad puokštė turi būti geltona arba oranžinė.

Dėl jaunikio viskas yra paprasta. Galite ramiai pasirinkti klasikinį kostiumą juoda arba balta. Geltona arba oranžinė spalva bus gerai pritaikyta visoms klasikinėms spalvoms. Kaip šviesus aksesuaras, jaunikis gali pasirinkti kaklaraištis, rankogalių sąsagas, petnešos, sagos ir kitas detales.

Svarbiausia, kad visi priedai būtų suderinti su pamergės suknelėmis. Jei jaunikis nebijo būti pernelyg ryškus, tai yra visiškai įmanoma pasirinkti iš saulės atspalvių liemenę

Jei renginio svečiams nėra griežto aprangos kodo, tada progos herojų draugai ir draugai turi sutapti ir rinktis ryškių spalvų komplektus. Bridesmaids gali dėvėti tos pačios pjovimo sukneles ir tą patį atspalvį. Čia svarbu atsižvelgti į tai, kad nuotakos suknelė visiems turėtų būti šviesesnė, kad ji galėtų išsiskirti tarp šios saulėtos ir ryškios kompanijos. Kaip jaunikio draugai, galite pasirinkti šviesius kostiumus ir pridėti ryškią detalę geltonos arba oranžinės spalvos kaklaraištyje arba gražiai sulankstytu šalčiu krūtinės kišenėje.

Įdomūs deriniai

Atliekant atostogų stalo dizainą, galite naudoti ir originalias idėjas. Pavyzdžiui, skaidrios baltos vazos su ryškiomis citrinos ar saldumynais puikiai atrodo ant sniego baltos staltiesės. Be to, būtinai turėtumėte įsitikinti, kad butelis su gėrimu nuotaka ir jaunikis, ir jų akiniai yra puošti labai gražiu ir ryškiu. Saldūs ir gražūs tortų konditeriai taip pat gali būti geltonos spalvos. Pavyzdžiui, tai gali būti baltos spalvos pyragas su ryškiai geltonos arba oranžinės spalvos nėriniais. Tai gali būti konditerija protingo krepšelio pavidalu su sultingomis citrinų ar apelsinų.

Jei norite, kad atostogų stalas būtų ne tik skanus, bet ir gražus, į meniu galite pridėti ypatingų ryškių patiekalų. Pavyzdžiui, tai gali būti raudonos žuvies griežinėliai arba raudoni ikrai. Tai gali būti vaisių gabalai: oranžinės ir geltonos griežinėliai bus ryškus stalo akcentas. Taip pat galima organizuoti ąsotis su ryškiais geltonais gėrimais, pavyzdžiui, ant apelsinų ar ananasų sulčių.

Geltoni tonai puikiai derinami su tamsesniais atspalviais. Pavyzdžiui, vestuvės gali būti geltonos-mėlynos, geltonos-violetinės arba baltos-geltonos spalvos, alyvinės geltonos spalvos. Jei norite daugiau ryškių spalvų, galite padengti kėdes ryškiai geltonais dangteliais ir susieti juos su gražia raudona arba mėlyna juosta. Jei pasirinksite citrinos spalvos staltiesę, tada patiekalai gali būti parenkami klasikinės baltos spalvos. Tuo pačiu metu žvakidės atrodys gražios, pavyzdžiui, violetinės arba alyvinės. Be to, labai neįprasta pinti krepšiai su ryškiais vaisiais, kurie gali tapti bendrosios interjero dekoravimo dalimi arba kaip šviesios detalės fotografijos zonai.

Kaip pasirinkti vestuvių spalvą, žr. Kitą vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys