Vestuvės

Žalioji vestuvė: atspalvio reikšmė ir šventės projektavimo galimybės

Žalioji vestuvė: atspalvio reikšmė ir šventės projektavimo galimybės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Galios spalva
  2. Tinkamas derinys
  3. Dizaino idėjos
  4. Jaunų žmonių vaizdai

Žaliosios atspalvės puikiai tinka bet kuriam metų laikui. Dėl šios priežasties daugelis porų nusprendžia surengti savo šventę žalios spalvos atspalviuose. Kokią energiją turi ši spalva? Kokios spalvos geriausiai derina žalią? Atsakymai į šiuos ir kitus klausimus jau laukia jūsų medžiagos.

Galios spalva

Žalia spalva siejama su gamta, grožiu ir ramybe. Šis spalvotas sprendimas patinka daugeliui mylinčių porų, todėl jie drąsiai nusprendžia surengti šventę ryškiais šios spalvos atspalviais.

Daugeliui tautų ir tautybių žalios spalvos sukelia teigiamas emocijas. Pavyzdžiui, prieš nuotaką dėvėjo suknelę, pagamintą iš žalios medžiagos, nes šis atspalvis buvo susijęs su vaisingumu.

Vestuvės yra rimtas žingsnis mėgėjų gyvenime, todėl, renkantis šventės apdailos spalvą, būtina išsiaiškinti jo reikšmę, išmokti jo energiją.

Visi žalios spalvos atspalviai turi ramią energiją, leidžiančią žmonėms atsipalaiduoti, atsikratyti streso ir išvengti konfliktų. Žinoma, tai yra labai palankus veiksnys, nes vestuvių šventės metu bus daug žmonių, o žalioji energija padės sukurti tinkamą atmosferą linksmybei.

Be to, ši spalva yra susijusi su gamtos pabudimu, ir tai labai simbolinė vestuvėms, nes ši šventė yra stiprios ir draugiškos šeimos pradžia, gimimas. Daugybė šios spalvos atspalvių puikiai tinka meilės pora, kurios santykiai jau yra išbandyti laiku, kurie jaučiasi nuoširdūs ir šilti jausmai vieni kitus.

Tinkamas derinys

Žalia, kaip ir bet kuri kita spalva, turi daug atspalvių. Jis gali būti šviesus, švelnus, šiltas, šaltas ir kt. Todėl labai svarbu, kad vestuvių apdaila atitiktų metų laiką, kai šventė vyks. Pavyzdžiui, jei vestuvės planuojamos vasarą, tai yra visiškai įmanoma pasiimti šviesią žalios spalvos atspalvį ir surengti geltonos-žalios spalvos šventę. Taip pat karštam sezonui tokios spalvos kaip raudonos arba rožinės spalvos yra puikios. Abu bus suderinti ir papildyti šviesiai žalios spalvos atspalvį.

Šventei, kuri vyks pavasarį, ji yra tinkama šviesesnė, pastelinė. Kaip rezultatas, galite padaryti savo dizainą balta-žalia arba smėlio spalvos. Jis taip pat puikiai atrodo su tamsiai žaliu atspalviu, subtiliu citrinos spalva. Tai leis dizainui suteikti tam tikrą ryškumą, tačiau atmosfera bus labai rami.

Šiltos ir ramios žalios spalvos atspalviai kartu su gausiomis ir giliomis spalvomis puikiai tinka žiemos vestuvėms. Pavyzdžiui, tai gali būti rudos žalios vestuvės arba šventė violetinės-žalios spalvos atspalviais. Taip pat puikiai tinka žiemos ar rudens vestuvėms.

Rudenį norite daugiau ryškių spalvų, todėl galite saugiai pasirinkti ryškesnius žalumynus. Pavyzdžiui, tai atrodytų puikiai mėlyna-žalia arba geltonai žalia.

Dizaino idėjos

Tradicinė banketų salės apdaila - puošimas su kamuoliais, riešutais, lengvais tekstilėmis ir juostelėmis. Tačiau dėl to, kad jaunavedžiai pasirenka žalią spalvą, galite padaryti kambario dizainą labiau neįprastus ir originalius. Pavyzdžiui, vestuvių fonas, kuris bus įsikūręs už jaunavedžių kėdės, gali būti papuoštas šviežiomis gėlėmis, sukurtas neįprastas arka.Taigi, nuotaka ir jaunikis sėdės kaip rojus sode, apsuptas šviesių ir kvapnių augalų. Beje, visiškai įmanoma organizuoti jaunų žmonių vietą šviesioje pavėsinėje. Reikės šviesių ir skaidrių audinių, kurie suteiks orumo ir švelnumo.

Jei visoms lentelėms pasirenkamos baltos lentelės, renginio herojų lentelė turi būti skirtinga. Šiuo atveju šilkinė staltiesė iš mėtų ar pistacijų atspalvio yra tobula. Tokioje staltiesėje puikiai atrodys baltos spalvos porcelianas ar krištolas.

Likusiose lentelėse galite sutvarkyti audinių servetėles, uždėti žvakes ar originalias tos pačios spalvos vazos, kaip ant staltiesės ant jaunavedžių stalo.

Rezultatas bus labai originalus šventinis stalas. Staluose taip pat atrodys labai įspūdingi skaidrūs vazos su ryškiomis citromis, kalkėmis, žaliais obuoliais, kivi ir pan.

Be to, verta rūpintis fotozono registravimu. Jis gali būti išduotas bet kokiu stiliumi. Tai gali būti rojus su prabangiomis gėlėmis, vaisiais ir uogomis. Jūs galite susitarti dėl Airijos stiliaus nuotraukų zonos - tai bus neįprasta ir nuostabi. Kaip papildo airių stilius, tinka juokingos statulėlės, kurios pridės stebuklingą stilių. Taip pat galite suskirstyti zoną nuotraukoms, kurios yra stiliaus stiliaus ar net Provanso stiliaus. Viskas priklauso nuo jaunavedžių asmeninių pageidavimų ir jų vaizduotės.

Jaunų žmonių vaizdai

Žalia yra beveik visiems. Šviesiai, briunetė arba rudos spalvos moteris gali atrodyti labai įspūdinga šio atspalvio suknelėje. Svarbiausia yra pasirinkti toną, ne tik atsižvelgiant į plaukų išvaizdą ir spalvą, bet ir į savo charakterio bruožus. Atminkite, kad gerai parinktos aprangos energija padeda atskleisti teigiamas savybes ir sureguliuoti teigiamą bangą.

Nuotaka ir jaunikis visada turėtų atsižvelgti į kiekvieno atspalvio energiją ir aiškiai suprasti, kokia žalia spalva jiems labiausiai tinka.

Lengvos ir žaismingos gamtos savininkai turėtų atkreipti dėmesį į šviesiai žalios spalvos. Dėl liečiančių, švelnių ir romantiškų prigimčių pistacijų yra tinkamesnė, tačiau smaragdas palankiai akcentuos jaunavedžių eleganciją ir puikų skonį. Tokie atspalviai, kaip alyvuogės arba mėtos, puikiai tinka subtiliai pora ir padeda jaustis patogiai net ir šaltuoju metų laiku.

„Green“ turi vieną nuostabų bruožą: ji gerai tinka bet kokioms spalvoms ir atspalviams.

Norėdami tai padaryti, pakanka tik pažvelgti į gamtą aplink, kur žalias yra visur ir puikiai suderinamas su visomis spalvomis. Ji atrodo gerai balta, žalia. Todėl mergaitė gali pasirinkti klasikinę vestuvių suknelę, pagamintą iš balto audinio, bet su originaliu mėtų ar smaragdinio atspalvio siuvinėjimu. Šviesios spalvos šilkinis diržas ant sniego baltos spalvos suknelės arba lengvas žalios spalvos gaubtas puikiai atrodo.

Be to, registruodamas plaukus, nuotaka gali sau leisti šviesias detales. Atrodo puikūs originalūs kirpimai, panašūs į šviežią gėlę. Beje, kitas ryškus nuotakos priedas yra pats puokštė. Čia galite pasirinkti visas gėles ir gražiai jas papildyti sodriomis žaliomis šakomis, neįprastu šilkiniu įvyniojimu arba satino juosta.

Kalbant apie jaunikį, jis turėtų būti kuo labiau suderintas su pasirinktuoju. Todėl geriau atsisakyti tamsiai juodos spalvos klasikinio kostiumo ir pasirinkti baltą, smėlio ar kitą šviesų atspalvį. Kaip ryški detalė, jaunikis gali sau leisti nešioti to paties atspalvio liemenę, kaip diržas, siuvinėjimas ar nuotakos viršelis. Be to, galite pasiimti kaklaraištį, rankogalių sąsagos ir kitus priedus, kurie atitiks nuotakos priedų spalvą.

Kadangi vestuvių šventė vyks „žalioje“ nuotaikoje, visi dalyviai privalo atitikti atostogų temą.Praneškite visiems, kurie kviečiami iš anksto, kad jie be žalios spalvos įdėtų į žaliųjų atspalvių priedus ir pridėtų ryškius akcentus savo aprangai.

Toliau pateiktame vaizdo įraše yra baltos ir žalios spalvos vestuvių pavyzdys.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys