Vestuvės

Vestuvės "Tiffany" stiliaus

Tiffany Vestuvės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Stiliaus išvaizdos ypatybės ir istorija
 2. Nuotaka ir jaunikis
 3. Šventės apdaila
 4. Šventinis meniu

Dienos, kai visos vestuvės buvo monotoniškos: klasikiniai konkursai, nuotaka ir jaunikio suknelės, suknelės ir svečių kostiumai.

Šiandien ji yra madinga išsiskirti. Kiekviena mergina nori, kad jos vestuvės būtų tikrai ypatingos. Įdomus variantas, jungiantis ryškų modernumą ir griežtą šviesą, yra „Tiffany“ stilius.

Stiliaus išvaizdos ypatybės ir istorija

Charles Lewis Tiffany įkurta „Tiffany“ kompanija yra prabangos ir autentiškų papuošalų modelis.

Elegantiškose turkio dėžėse supakuotos dekoracijos yra puoselėjamos kiekvienos moters svajonės, nes jos yra atpažįstamos visur, pabrėžiant savininko skonį ir gerovę. Nepaisant to, galbūt "Tiffany" būtų buvęs tik brangus prekės ženklas, jei ne vienas įvykis.

XX a. Šeštajame dešimtmetyje buvo nušautas sensacingas filmas „Pusryčiai Tiffany“.

Šis filmas pasirodė neįtikėtinai emocinis, liečiantis ir gražus. Tai atspindi ne tik moralę, bet ir eros dvasią.

Nuo to momento pasirodė vardas „Tiffany Style“. Audrey Hepburn, kuris atliko pagrindinį vaidmenį iki šios dienos, yra šio stiliaus piktograma. Jos atvaizdas atkurtas ir bus atkurtas daugiau nei dešimt metų. Pažymėtina, kad visų filme reikalingų kostiumų pritaikymas buvo ne pats aktorės dalyvavimas.

„Tiffany“ stilius turi keletą pagrindinių funkcijų:

 • ryškūs turkio tonai kartu su baltu, smėlio, kremu;
 • privalomas „retro“ priedų buvimas: gramofonas, antikvariniai veidrodžiai, praėjusio amžiaus automobilis, juodos ir baltos nuotraukos;
 • daug natūralios šviesos ir erdvės.

Vestuvės Tiffany yra puikus pasirinkimas toms mergaitėms, kurios nori pabrėžti savo romantiką, asmenybę ir stiliaus jausmą.

Nuotaka ir jaunikis

Mąstydamasis per savo įvaizdį, nuotaka turėtų atsižvelgti į du kriterijus: paprastumą ir eleganciją.

Suknelė gali būti ir ilga, ir trumpa. Kaip pailgas modelis tinka paprastam grindų tiesiam pjūviui. Tarp trumpų modelių galite pasirinkti glaustą suknelę arba gaminį su sijonu į kelius.

Nereikia įsigyti suknelių modelių su didžiuliais petticoats ar krūmų gausa - visa tai nukrypsta nuo stiliaus kanonų ir netgi prieštarauja. Lengvai ir gražiai pabrėžiant paprastą suknelę, vyrauja turkis arba mėlynas diržas.

Kalbant apie skirtingą drabužių dekorą, jis turėtų būti minimalus. Elementai, rhinestones ir blizgučiai, siuvinėti karoliukais ar karoliukais, nėra laukiami. Atminkite, kad tikrasis „Tiffany“ stiliaus grožis yra paprastas.

Tačiau tai nėra susiję su priedais. Jei prisiminsite filmą, galite pastebėti aktorės dėvėtų papuošalų skaičių ir dydį. Nesivaržykite papildyti savo išvaizdą masyviais karoliukais, elegantiška tiara, apyrankė ar karoliai. Elegantiškas lankas veiks, jei nuotaka dėvės lakuotas pirštines ar retro skrybėlę.

Mergaitės vestuvių makiažas turėtų būti paprastas ir stilingas. Vadovaukitės aprašytos eros tendencijomis - tada ilgos rodyklės, didžiulės, beveik lėlių blakstienos buvo mados. Tačiau lūpų nereikėtų paryškinti, pakanka šiek tiek atspalvį su plika lūpų dažais ar kūno blizgesiu. Nuotakos šukuosena taip pat turėtų atitikti retro stilių. Puikiai atrodys dideli, šukuoti garbanos. Rekomenduojama plaukus papildyti šviesiu permatomu šydu.

Vestuvei tinka arba tamsiai pilka spalva bus tinkamas pasirinkimas. Marškinėliai turi būti baltos spalvos. Vaizdą papildo įprastas turkis, kaklaraištis arba stilingas kaklo skara.

Boutonniere taip pat labai svarbu - ji turi būti suprojektuota pagal spalvą „Tiffany“. Batai, skirti būsimam sutuoktiniui, pasiima juodą, pageidautina lakuotą. Šventės vyrų pusės svečiai turėtų laikytis to paties įvaizdžio.

Šventės apdaila

Vestuvių apdaila - tai ne tik gerai išrinkti jaunavedžių ir tinkamai dekoruotos salės vaizdai, bet ir daugybė mažų dalykų, kurių kiekvienas prisideda prie bendros atostogų išvaizdos. Apsvarstykite visas detales etapais.

Kvietimai ir komplimentai svečiams

Žinoma, visos vestuvės prasideda nuo planavimo. Ateities sutuoktiniai yra užsiėmę daugeliu dalykų: susitikimas su skrudintuvu, vietos parinkimas, drabužių ieškojimas, fotografo ir daugelio kitų radimas. Ne mažiau svarbu šiame šurmulyje yra gražių kvietimų rengimas, nes jie nustatys svečiams nuotaiką.

Yra keletas patarimų, kurie padės nustatyti geriausią kvietimų tipą.

 • Nepamirškite, kad vyrauja turkio spalva. Baltas, smėlio spalvos tonai ir dramblio kaulo spalvos gali ją papildyti. Geras pasirinkimas bus šiltų šokolado spalvų.
 • Skirtingai nuo kostiumo suknelės, mielos detalės yra tinkamos kvietimams: nėriniai, mažos lankai, rhinestones, karoliukai. Svarbiausia yra laikyti juos saikingai.
 • Kadangi pati vestuvė vyksta retro stiliaus, įsitikinkite, kad kvietimai yra spausdinami rausvu, kaligrafiniu ranka. Taip pat galite juos rašyti ranka. Puiki idėja būtų dirbtinai popieriaus amžius.
 • 60-ajame dešimtmetyje vokai su rožių vaizdais. Būtų tikslinga, jei pasiimtumėte šias korteles. Be to, galite užsisakyti ir spausdinti įmonės logotipą.

„Komplimentas“ svečiams yra viena iš naujų tendencijų, tačiau ji jau yra tvirtai įsitvirtinusi šiuolaikiniame pasaulyje. Tendencija yra ta, kad ne tik jaunavedžiai, bet ir visi svečiai gauna dovanų šventėje. Labai svarbu, kad visos dovanos būtų vienodos.

Kaip „komplimentas“ „Tiffany“ stiliuje galite duoti:

 • elegantiškas druskos kratytuvas ir mėlynos pipirai;
 • maišeliai su kvepiančiomis žolelėmis;
 • gražus rankų darbo muilas turkio atspalvyje;
 • dirbtinai senėję karštai;
 • butelių atidarytuvai ir kamščiatraukiai (labiausiai patrauklūs yra modeliai, pagaminti iš širdies ar didelio rakto);
 • saldainiai turkio dėžutėse;
 • stikliniai stiklainiai su baltu, mėlynu, grietinėlės lašeliais.

Banketų salė

Rinkdamiesi renginio salę, pirmenybė teikiama restoranui, kuriame jau įrengtos reikiamos epochos rekvizitai. Tai padės taupyti pinigus, kai išsinuomosite reikiamus dalykus ir kuriate temines sritis fotografuoti.

Reikalingi salės atributai:

 • juodos ir baltos nuotraukos ant sienų;
 • „sepijos“ stiliaus nuotraukos;
 • vinilo įrašai „kompanijoje“ su gramofonu;
 • 60-ojo dešimtmečio plakatai.

Be to, įdomus sprendimas būtų papildyti kambarį su senoviniu telefonu ar rašomosios mašinėlės.

Jei neįmanoma rasti tinkamos patalpos, o nežinoma, kur gauti reikiamus atributus, sustabdykite savo pasirinkimą erdvioje klasikinėje salėje.

Pagrindinė stiliaus koncepcija pabrėžia tinkamą spalvų schemą. Tačiau tai nereiškia, kad svečiai turėtų „nusausinti“ kietoje turkio pusėje. Sutelkite tik keletą elementų:

 • juostelės ir lankai ant kėdės;
 • balionai;
 • arka prie nuotakos ir jaunikio stalo;
 • užuolaidos;
 • vyno taurelės ir buteliai;
 • užuolaidos.

Likusios palydos dalys turėtų būti pagamintos grietinėlės, pastelinės spalvos. Be audinių, salė padės papuošti karoliukų, perlų gausą. Svarbu atkreipti dėmesį ir ryškias spalvas. Puikiai tinka ryškios rožės, didelės švelnios peonijos.

Priedai

Todėl tinkamai parinkti priedai yra svarbiausia atostogų dalis Turėtumėte atkreipti dėmesį į šią dizaino dalį.

 • Puiki idėja būtų apvalios arba pailgos vazos iš stiklo, pripildytos blizgiais mentolio spalvų akmenimis. Jie jums primins dekoracijas, kurias patiko pagrindinis filmo veikėjas.
 • Vietoj didelių šviestuvų leidžiama grakštus stiklinius vynmedžius. Jie suteiks bendrą atmosferą ne tik prabangos, bet ir komforto namuose.
 • Išmeskite įprastas žiedines pagalvėlės, pakeiskite jas elegantišku langeliu su įmonės logotipu. Panaši idėja gali būti naudojama banketų staluose, aptarnaujantys pyragus ryškiuose turkis dėžutėse.
 • Išparduokite gražius švelniai mėlynų atspalvių žibintus. Vakare jie gali būti paleisti į dangų, kaip balionai.
 • Jei jums patinka gyvūnai, „pakvieskite“ į tvirtos raudonos katės šventę. Filme jis buvo Audrey mėgstamiausias. Jūsų svečiai tikrai įvertins šią naujovę, o katės šeimos atstovas bus tikra banketų žvaigždė.

Šventinis meniu

Prieš pereinant prie šventės banketų dalies, turėtų atsižvelgti į keletą patarimų, kaip organizuoti gražų stalą.

 • Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti, yra parengti kiekvienos lentelės sėdimąją kortelę. Kortelės turi visiškai atitikti atostogų stilių.
 • Staltiesė turi būti balta, o servetėlės ​​turi būti mėlynos.
 • Geriau pasiimti visus krištolo patiekalus, indai turėtų būti suvynioti į turkio servetėles, pagamintas iš popieriaus ar audinių.
 • Būtinai pasirūpinkite akinių apdaila - galite pridėti juos su elegantiškomis karoliukais, rankomis dažytomis, ryškiomis satino juostelėmis, auksinėmis monogramomis.

Kalbant apie meniu, jis turėtų būti daugiausia šviesus. Jūs neturėtumėte užsakyti riebių salotų su majonezu, kepta žąsomis, pyragais.

Idealus sprendimas būtų stalas, kuriame kiekvienas svečias galės valgyti ir toliau smagiai skrandyje, o staiga pasirodė tingus. Užsisakykite lengvas salotas su jogurtu, naminių paukščių mėsos saldžiarūgščiu padažu, pjaustant iš brangių dešrų ir prancūzų sūrių.

Beje, prancūzų virtuvė puikiai tinka „Tiffany“ stiliui. Nustebinkite savo svečius tokiais stebuklais kaip varlių kojos, ratatouille, vyno grobis. Privaloma stalo dalis yra švieži vaisiai. Iš alkoholio pageidautina rinktis šviesiai rausvą arba baltą šampaną. Taip pat turėtų būti prieinami gražiai dekoruoti saldainiai: cupcakes, macaroons, šokoladiniai saldainiai.

    Centrinis lentelės „figūra“, žinoma, yra vestuvių tortas.

    Geriausias sprendimas būtų nupirkti tortą mentolio tonu, dekoruotu dekoratyvinėmis saldžiomis rožėmis, karoliukais, valgomaisiais perlais. Kadangi Tiffany mėgsta paprastumą, pirmenybę teikiate tortui be nuobodu dekoro, susipynusio širdies ar gulbių pavidalu. Tai standartinis, nuobodus ir neįdomus. Tačiau norint užsisakyti pyragą dovanų dėžių pavidalu, yra labai neįprasta. Be to, „Tiffany & Co“ logotipas gali būti išgraviruotas „dėžutėse“.

    Keletas papildomų idėjų Tiffany stiliaus vestuvėms pateikiamos žemiau esančiame vaizdo įraše.

    Parašykite komentarą
    Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

    Mada

    Grožis

    Ryšys