Vestuvės

Kaip liudytojai rengia kalbą ir kalba vestuvėse?

Kaip liudytojai rengia kalbą ir kalba vestuvėse?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Rekomendacijos
 2. Iš liudytojo
 3. Iš liudytojo

Vestuvių liudytojai yra labai svarbūs festivalio žmonės. Šventės, vestuvių, svečių nuotaikos organizavimas priklauso nuo jų. Yra daug ženklų, susijusių su liudytojais. Pavyzdžiui, tik nesusituokę draugai yra tinkami jų vaidmeniui. Taip pat nepageidautina pakviesti išsiskyrusius žmones liudytojais. Apskritai, tapęs liudytoju santuokoje, asmuo prisiėmė didelę atsakomybę. Žinoma, kiekvienas iš jų yra susirūpinęs, nes, be šventės kontrolės, būtina parengti ir viešą sveikinimą.

Rekomendacijos

Rengiant sveikinimo kalbą Naudokite šiuos patarimus.

 • Pradėkite pasveikinti su žodžiais, kuriuose išreiškiamas požiūris į jaunavedžius. Toliau reikia sutelkti dėmesį į tai, kad jaunavedžiai yra vieni kitiems. Jūs galite užbaigti kalbą dėkodami už tai, kad jums buvo suteiktas toks svarbus vaidmuo festivalyje.
 • Pabandykite paminėti keletą įdomių akimirkų iš jaunų žmonių gyvenimo, kurie apibūdintų sutuoktinių jausmus vienas kitam. Tai gali būti, pavyzdžiui, šiek tiek juokingas atvejis. Negalima eiti į santykių detales, tiesiog reikia pabrėžti, kad jaunavedžiai tinka vieni kitiems.
 • Kalbėkite nuoširdžiai ir savo pačių būdu. Patartina išskirti knygų frazes. Įdėkite visus savo jausmus į kalbą. Nereikia kalbėti įsimintinu tekstu, nors popieriaus antgalio naudojimas yra gana priimtinas.
 • Nepamirškite apie trumpumą. Nepakanka dviejų sakinių, tačiau ilgas tekstas greitai nuobodu, tuo pačiu metu atostogos yra ribotos, o visi svečiai nori pasveikinti.

Iš liudytojo

Liudytojo pareigos apima bakalauro vakarėlio organizavimą, pagalbą perkant nuotaką, jis turi atsekti, ar yra žiedų ir pasų, stebėti pokylių salės pasirengimą ir pan. bet tokiam teigiamam ir protingam vaikui reikia pagalbos rengiant gražų sveikinimą. Išbandykite šias parinktis.

 • Šiandien yra labai svarbi diena visiems, kurie susirinko šiame kambaryje. Sujungė gražaus jaunuolio ir nuostabios merginos gyvenimą. Visi svečiai jus nuoširdžiai džiaugiasi ir savo šypsenus bei džiaugsmo ašaras skiria tik savo gražiai pora. Ir aš esu šiek tiek liūdna, nes dabar mano geriausias draugas ir aš negaliu išleisti tiek laiko, kiek anksčiau. Ir tai puiku! Nes (jaunikio vardas) ir (nuotakos pavadinimas) yra vieni kitiems! Bet vis dėlto noriu palinkėti jums visada prisiminti, kad turite draugų, kurie visada ateis į gelbėjimą ir palaikys jus tinkamu laiku. Ar jūsų jaunoji šeima visada būna laiminga ir klestinčia! Ankstyvas papildymas ir laimingas vedybos gyvenimas!
 • Laimingos vestuvės, mano brangūs draugai! Šią svarbią dieną liudiju, kad tavo meilė yra nuoširdi, ilgalaikė ir amžina. Man akivaizdu, kad jūsų šeima netrukus pasirodys sveiki, protingi ir gražūs vaikai. Ir pažadu jums, kad dalyvausime su savo liudytoju per visą savo šeimos gyvenimą, pavyzdžiui, kasmet kartu švenčiant kiekvieną jubiliejų!

Kitas sveikinimo pavyzdys, žr. Šį vaizdo įrašą.

Iš liudytojo

  Liudytojas yra lengvas, švelnus, linksmas mergaitė, kuri turi padėti nuotaka apsirengti, išpirkti, užtikrinti, kad patalpos stalas nėra tuščias, jei reikia, kad nuotaka būtų pataisyta vestuvių suknelėje.Jos sveikinimai taip pat turėtų būti užpildyti lengvumu, švelnumu, merginų spontaniškumu. Tai gali būti nepriekaištingas pasveikinimas geriausiam draugui ir galbūt pasveikinimo kalba jauniems žmonėms. Apsvarstykite abi parinktis.

  • Aš vis dar prisimenu tą dieną, kai ši pora pirmą kartą susitiko. Prisimenu, kaip mano draugės akys sudegė, kai susitiko su šiuo nuostabiu žmogumi! Man buvo paliestas tai, kas yra švelnumas ir nerimas, kurį gydote vienas nuo kito, kai sutikote. Aš džiaugiuosi, kad liudijau savo ryškaus jausmo gimimą, ir dabar aš esu jūsų vestuvių liudytojas! Perkelkite šią neįtikėtiną prisilietimą meilę per savo gyvenimą, laikykite jį amžinai ir leiskite jam tapti pavyzdžiu savo būsimų vaikų ir anūkų santykiams! Būkite laimingi!
  • Mano brangūs draugai, čia pradėjo savo šeimos gyvenimą! Ir verta iš anksto paruošti laimingus pokyčius. Dabar (jaunikio vardas), jūs neturite vaikščioti naktį, bet galite nueiti į parduotuvę ir atgal. Jums (nuotakos pavadinimui) nereikia eiti šokių klube, nes galite paprašyti savo vyro nusipirkti narystės sporto salėje. (jaunikio vardas), džiaugiuosi, nes jūsų automobilyje nebebus painiavos, nebebus rasti savo replės ir kitų įrankių, išsklaidytų aplink saloną, jie bus pakeisti minkštais žaislais. Jums (nuotakai), nebereikia užspringti greito virimo dribsnių, jie bus pakeisti borskatu ir pyragais, kuriuos jums paruošė meilė. Sveikinu jus laimingo gyvenimo pradžioje! Bet rimtai - mylėkite vieni kitus, saugokite savo meilę, visada būkite laimingi!
  Parašykite komentarą
  Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

  Mada

  Grožis

  Ryšys