Vestuvės

Ką turėtų daryti bridesmaids ir kokie gali būti jų vaizdai?

Ką turėtų daryti bridesmaids ir kokie gali būti jų vaizdai?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Pareigos
 2. Kas gali būti apranga?
 3. Įdomių vaizdų pavyzdžiai

Vestuvės yra gražus ir nepamirštamas įvykis ne tik jaunavedžiams, bet ir visiems šventės dalyviams. Rusijoje ne taip seniai populiarėja užsienio tradicija, susijusi su bridesmaidų dalyvavimu vestuvėse. Anksčiau šį vaidmenį dažniausiai atliko liudytojas. Nuotakos prašymu merginos gali būti kelios.

Pareigos

Bridesmaid pozicija yra ne tik malonus, nors ir varginantis, praleisti šią šventę šalia nuotakos ir jaunikio. Svarbu žinoti savo pareigas, imtis iniciatyvos savo rankose organizaciniais klausimais ir palaikyti nuotaka visą atostogų laiką. Sutuoktinių ar bridesmaidų dalyvavimas prasideda nuo vestuvių organizavimo: vestuvių kvietimų rengimo, pagalbos vestuvių drabužiui atrinkti, mergaičių vakaro organizavimui šventės išvakarėse ir išpirkimo dieną.

Jei norite, padėkite papuošti automobilius vestuvių konvojui.

Vestuvių dieną, kaip „pirmasis nurijimas“, jos draugas turėtų pasirodyti nuotakos namuose. Tai bus įdomi diena jaunavedžiams. Mergaitė turėtų imtis asmeninio psichologo vaidmens ir pakoreguoti visą triukšmą tik dėl didžiųjų. Būtina padėti nuotakai apsirengti vestuvių suknelėje, nes, kaip taisyklė, nuotaka tiesiog neįmanoma tai padaryti. Svarbus vestuvių etapas yra išpirkimas. Bridesmaid turėtų aktyviai dalyvauti jo veikloje arba imtis vadovaujamo vaidmens, taip pat organizuoti nuotakos išėjimą. Prieš užregistruodama santuoką, ji turėtų padėti jai išeiti iš automobilio ir įdėti visą savo vaizdą į nuotakos kambarį. Po jaunimo tapybos, draugė priima puokštes, suteiktas nuotaka, kad progos herojus nereikėtų nerimauti dėl užsakymo bendroje šurmulio vietoje.

Vestuvių nuotraukų šaudymo ir jaunų pasivaikščiojimų metu, pamergė stebi laiką, kad jaunuoliai vėluotųsi.

Per šventę, pamergė turėtų būti jos „dešinė ranka“, visada pasiruošusi ateiti į gelbėjimą. Kitaip tariant, ji daro viską, kad nuotaka nieko nereikalautų ir nieko nesijaudintų. Šventės vietoje merginos turėtų būti šalia nuotakos. Atostogų programoje jų vaidmuo yra aktyviai dalyvauti konkursuose. Po atostogų merginos turėtų organizuoti dovanų gabenimą jaunam namui. Jei reikia, padėkite pereiti prie atsitiktinių drabužių ir rūpintis jaunų vestuvių suknelių saugumu.

Kas gali būti apranga?

Yra geros tonas, kai pasirenkate nuotakos, kuri yra svarbi, įvaizdį.

 • Drabužiai neturėtų būti baltos spalvos, nes balta spalva laikoma nuotakos spalva. Vis dėlto pagrindinis šventės paveikslas yra nuotaka. Jei nuspręsite pasirinkti baltos spalvos atspalvius, turite apie tai įspėti.
 • Pasirenkant tamsius arba juodus atspalvius, reikia būti atsargiems. Tokiu atveju turėtumėte pasiimti ryškius ir net kažkurį šokiruojančius papuošalus ir aksesuarus.
 • Pernelyg atvira iškirpte ir ilgoje iškirpte, kuri atskleidžia kūną, vestuvių vakarėlyje nebus reikšmės. Apribota elegancija yra pagrindinė linija, kuri turi būti laikoma suknelės struktūroje.

Tos pačios suknelės su draugėmis atrodys labai stilingos. Dabar labai dažnai mergaičių drabužių spalvoje pasirinkimas pasilieka pasteliniais atspalviais.Kartu su romantiška apranga, kostiumai iš minkštų atspalvių (alyvinė, šviesiai mėlyna, minkšta rožinė, mėtos) atrodys unikalūs ir sukurs bendrą įspūdį. Naujojo sezono stilistams patariama apsvarstyti tokią kostiumėlių aprangos versiją, pavyzdžiui, kelnių kostiumą. Šiuolaikinėse mados tendencijose, moteriškos kelnės kostiumas trumpai, elegancija nebuvo prastesnė nei bet kokia suknelė. „Pant“ kostiumas, atskiestas papuošalais arba gražia palaidine, sukurs unikalų vaizdą.

Bridesmaids drabužių mėlyna spalva bus naudinga. Mėlyna pati yra sudėtinga ir turi daug išvestinių priemonių, kurios leis jums pasirinkti atskirą kiekvienos merginos įvaizdį. Mėlyna spalva ir balta vestuvių suknelė iš nuotakos.

Svajinga ir romantiška atmosfera sukurs miltelių ir smėlio spalvų atspalvius bridesmaidų paveiksluose.

Jie suteikia elegancijos ir elegancijos. Nuostabi ir neįprasta idėja yra įdėti į pamušalus jaunikius. Spalva, pompa, forma, jūs galite pasirinkti kiekvieną grožį individualiai, priklausomai nuo savo pageidavimų, o tai leis jums jaustis unikalus vestuvių šventėje. Draugiškos suknelės persikų spalva papildys atostogų atmosferą. Ši spalva yra labai minkšta, maloni, jos savybės tinka deginti brunetėms ir svajingoms blondinėms.

Plaukų formavimas

Šiuolaikinės plaukų formavimo tendencijos neriboja moterų pasirenkant šukuoseną. Griežtai elegancija ir tvarkingas stilius arba garbanos riaušės atrodys puikiai vestuvėse. Svarbu, kad būtų laikomasi harmonijos ir suvaržymo kriterijų visame vaizde. Pasirenkant vaizdo šukuoseną yra pagrindinė taisyklė: kuo trumpesnis sijono ar suknelės ilgis, tuo mažiau švelnus stilius turėtų būti.

Jei bendras vestuvių pobūdis ir įvaizdis yra suprojektuoti griežtu elegantišku stiliumi, tokiu atveju švarus stilius, kaip apvalkalas, bandelis ar krūva, bus tobulas. Ši šukuosena atrodo harmoninga net ir su trumpu sukneliu. Šiuo metu populiariausios nusipelno gražios garbanos.

Garbanos gali būti įvairios: vienoje pusėje yra juostelė, šventyklų atidarymas arba tvarkingas gražus kirpimas.

Su krūva ir padėtais galais, šukuosena šukuosena atrodys elegantiška ir nebetinkama. Nėrinių nerijos bus puiki vestuvių šventė. Prabangios aplaistos kekės su pailgomis juostelėmis puikiai tinka ilgoms suknelėms. Ir nepamirškite prisiminti, kad stilius turėtų būti patogus ir išlaikyti savo formą visą šventę. Iš anksto suformuokite bendrą vaizdą, kad šventės dieną liktų tik atostogų metu.

Priedai

Priedai papildo vaizdą, įneša individualumą ir unikalų charakterį. Šios smulkios detalės gali atskirti bridesmaids nuo visų svečių. Originalūs ir neįprasti aksesuarai merginoms gali būti ranka. Šių atostogų atributų kūrimo procesas nereikalauja daug laiko. Rankų juostos yra svarbios to paties stiliaus atžvilgiu, atsižvelgiant į suknelės spalvas.

Jie gali būti papuošti gėlėmis, juostelėmis ir rhinestones.

Norėdami sukurti vainiką su gėlėmis, jums reikės:

 • laiko juosta;
 • elektros juostos;
 • žalios spalvos satino juosta;
 • viela;
 • gėlės (iš gyvų puikiai tinkančių rožių ir laukinių gėlių);
 • kita satino juosta;
 • replės.

Galite nusipirkti paruoštas gėles, pistoles, juostų lankus ir klijų pistoletus, pavyzdžiui, dailią kompoziciją dėti ant satino juostelės rankdarbių parduotuvėse. Dėl patikimumo naudokite tvarkingus siūlus, kad apdaila būtų baigta pagrindiniu diržu. Jūs galite nepriklausomai nuo satino juostelių sukurti dekorą subtilių dvigubų lankų pavidalu. Norint papuošti lanko centrą, reikės tik satino juostelės, ant pagrindo pritvirtintos nėrinės ir rhinestones.

Tokio tvarsčio rinkimo algoritmas yra paprastas:

 • padaryti septynis 6 cm ilgio juostos gabalus ir 8 gabalus 8 cm;
 • Kiekvienas segmentas lenkia pusę, nukreipia juostą, nuvalykite juostos galus ir ištraukite;
 • už bazę, mes paimame nėrinius, nuvalome per vidinę pusę ir priveržiame, kad gautume apskritimą, kuris tarnaus kaip pagrindas;
 • su klijų pistoletu, nėrinių pagrindu, prie darbo juostos klijuojamos aštuonios didesnės žiedlapės ir septyni trumpi žiedlapiai, kurie vėliau bus susieti su ranka;
 • kompozicijos centras yra papuoštas karoliukais arba rhinestones.

Vainikėliai ant bridesmaidų galvos atneš dalį romantizmo ir švelnumo bendrojo įvaizdžio atžvilgiu. Vainikinių tradicijų tradicijoje santuoka yra giliai įsišaknijusi senovėje. Vestuvinių ceremonijų mergaičių galvos vainikai, be abejonės, nustebins visus su jais.

Vainikai gali būti pagaminti iš dirbtinių gėlių ir natūralių. Svarbu prisiminti, kad vainikai su natūraliomis spalvomis turi būti suformuoti ne anksčiau kaip dieną prieš iškilmingą ceremoniją ir laikomi šaldytuve. Priešingu atveju jie tiesiog praranda savo išvaizdą. Vainikai, dirbantys su dirbtinėmis gėlėmis, sukuriami iš anksto, o po šventės bus priminta paskutinė meilės šventė.

Vainiko kūrimo procesas yra labai paprastas.

 • Išmatuotas galvos perimetras ir suformuojamas žiedas.
 • Jis yra įklijuotas per izoliacinę juostą ir apvyniotas žaliąja satino juosta.
 • Naudojant tipo juostelę, gėlės sukaupiamos per visą vainiko ilgį arba tik išilgai vieno krašto į gautą žiedą, formuojant gėlių diademą.

Įdomių vaizdų pavyzdžiai

Bendras vestuvių atvaizdas bridesmaids, žinoma, turėtų būti suderintas ne tik su šventės koncepcija, bet ir sezonu. Pavyzdžiui, šviesūs šifono sijonai šalčio ore atrodys visiškai juokingi.

Vasarą audiniai, tokie kaip tekantis šilkas, šviesus šifonas ar tiulis, puikiai tinka mergaičių suknelėms. Graži vasaros išvaizda papildys gražius daugiasluoksnius sijonus. Vainikai ant mergaičių galvos atrodys puikiai.

Vaivorykštės spalvos suknelės papildys džiaugsmingą, linksmą šventės atmosferą. Puikiai atrodys efektas ombudsmeno vaizduose. Audinys, tekstūra gali būti skirtingas arba tas pats, jei suknelės yra suderintos viena spalva.

Suknelės-transformatoriai - būtinas sprendimas bridesmaids vaizdų formavimui. Kiekviena mergaitė galės išreikšti save, būti unikaliais, bet kartu laikytis bendros idėjos. Dėl savo charakteristikų trikotažas, iš kurio paprastai gaminamos tokios suknelės, bus patogus nešioti bet kokiu oru.

Ruduo vestuvėms rudenį galite sukurti merginų vaizdą. Oranžinės, geltonos, raudonos ir rudos atspalviai puikiai suderins suknelių spalvas. Būtina sutelkti dėmesį į nutildytas ir prisotintas spalvas. Ruduo versija reikalauja šilumos, ramybės ir romantizmo. Gražūs šiltai stiebai, guminiai batai, skėčiai gali būti puiki puošmena gamtos fotografijai.

Žiema - nuostabus vestuvių šventės laikymas, nes pati gamta diktuoja pasirinkimo kryptį. Pavyzdžiui, identiški šiltai ugniai, kailiai, kepurės ar pirštinės ant kostiumų kostiumėlių puikiai papildo vaizdus ir atneša šilumos dvasią ant šalčio.

Jei nenorite pasipiktinti nei sau, nei draugei su spalvų pasirinkimu ir siuvimu, tos pačios rankos jums padės, o tai atskirs mergaites nuo bendros svečių masės. Alternatyva tvarsliams gali būti identiškos karoliai, karoliukai arba mažos puokštės.

Šiuo metu parduotuvėse yra daug moterų drabužių. Jūs galite tiesiog nusipirkti tas pačias gražias sukneles visiems merginoms ir pridėti tuos pačius duomenis.

Nepamirškite, kad siuvant sukneles naudosite įvairius spaudinius.

Klasikiniai žirniai, juostelės ar ląstelės gali būti bridesmaids įvaizdžio akcentas. Būtina parodyti vaizduotę, detaliai dirbti vaizdais, pabrėžiant vestuvių stilių ir spalvą.

Toliau pateiktame vaizdo įraše esančių bridesmaids vaizdų variantai.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys