Vestuvės

Kaip pasirašyti korteles vestuvėms?

Kaip pasirašyti korteles vestuvėms?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Teksto struktūra
 2. Kaip pasirinkti parašą?
 3. Svarbios taisyklės
 4. Pavyzdžiai

Sveikinimo kortelė yra esminis vestuvių dovanos atributas. Todėl dažnai kyla klausimas, kokius žodžius rašyti draugams, kad perteiktumėte savo jausmų šilumą ir padarytumėte teigiamą įspūdį. Vestuvių sveikinimai turi tam tikrą struktūrą, kuri turi būti laikomasi. Išnagrinėję parašų pavyzdžius, galite sukurti savo unikalų norą.

Teksto struktūra

Sveikinantys žodžiai paprastai skirstomi į keturis struktūrinius elementus:

 • apeliacija;
 • paaiškinimas;
 • pagrindinis turinys;
 • donoro pavadinimas ir data.

Apeliacinis skundas jaunimui. Patartina susisiekti su jaunavedžiais pagal pavadinimą. Tėvai naudoja tokius adresus: „Mėgstami vaikai! "," Auksinis ... ". Naujosios šeimos draugai pasirašo apeliaciją naudodami frazę „Gerbiamas ...“ arba „Mielas ...“.

Pagal etiketą pirmiausia turite nurodyti nuotakos pavadinimą ir jaunikį.

Nurodykite progą. Toliau nurodoma šventinės šventės priežastis - vestuvių diena arba vestuvių diena. Rekomenduojama naudoti frazę: "Su dideliu džiaugsmu ...", "Iš gryno širdies ...", "Su visa širdimi ...", "Mes nuoširdžiai sveikiname ...".

Pagrindinė dalis. Iš esmės, draugai ir svečiai savo atsiskyrimo žodžius rašo poetiškoje ar prozos formoje. Sveikiname eilėraščius maloniai skaityti, jis yra trumpas ir rimtas. Akivaizdu, kad donoras išbandė, paėmė eilėraščius ir praleido laiką, kad nuotaka ir jaunikis jautė jų svarbą ir pateko į dainų pasaulį. Tai ypač svarbu tokią unikalią savo gyvenimo dieną, kai gimsta nauja šeima. Eilėraščiai turi iškilmingumą ir šventę.

Vis dėlto manoma, kad geriau parašyti keletą sakinių, bet savo, kurie slypi sieloje, o ne perrašyti kitų žmonių eilėraščius. Prozos tekstai laikomi nuoširdesniais ir lengviau suvokiamais.

Tėvų palaiminimas vestuvėse visada yra centrinis, todėl jis turi būti užpildytas nuoširdumu ir šilumu. Tėvas ir jo motina šventinių šventės metu gali perskaityti atvirukais paruoštus ir parašytus skyrybų žodžius. Atsisveikinimo žodžiai iš draugų gali būti bet kokio formato: tiek komiški, tiek emociškai spalvoti.

Išvada (parašas). Galiausiai, jei norite, turite palikti savo vardą ir vardą.

 • Jei donorai yra keli žmonės iš tos pačios šeimos, trumpai užrašykite „Iš šeimos ...“, nenurodydami kiekvieno nario vardo. Taip pat galite užpildyti tekstą frazėmis: „Nuoširdžiai ...“, „Su meile“.
 • Ilgalaikis draugas ar klasės draugas gali pasirašyti savo slapyvardį.
 • Kolegos turi nurodyti visą pavadinimą.

Be to, įprasta nustatyti šventės ir tapybos datą. Elegantiškai parašyti atsiskyrimo žodžiai suteiks malonių prisiminimų naujai sukurtai šeimai per daugelį metų ir padarys gerą įspūdį apie svečius.

Kaip pasirinkti parašą?

Būtina atkreipti dėmesį į šiuos veiksnius.

 • Pasirinkimas priklauso nuo giminystės laipsnio, draugystės metų ir bendravimo intymumo.
 • Standartinis tekstas „Laimingos vestuvių dienos“ jau buvo atspausdintas ant parduotuvėse parduodamų vestuvių kortelių, tačiau jis nepadarys įspūdžio nuotaka ir jaunikiui. Turi būti parašyta bent 2-3 trumpi sakiniai iš širdies.
 • Per ilgas eilėraščių, kurių tūris didesnis nei 15 eilučių, nerekomenduojama. Pagal gamtą žmonės nemėgsta skaityti ilgų darbų. Jis sukelia nuobodulį ir nesukelia momentinio džiaugsmo. Skaitytojas turi keletą kartų perskaityti pagrindinę idėją.Todėl tikėtina, kad ilgas pasveikinimo rankraštis nebus skaitomas iki galo.
 • Svarbu atsižvelgti į jaunavedžių pageidavimus. Glaudūs draugai ir giminaičiai tikriausiai žino, ar jie mėgsta švelnias poetines linijas, ar trumpus, bet trumpus žodžius, parašytus iš jų.
 • Šiandien populiarus variantas yra suteikti korteles su pinigais, turinčiais vokų formą. Paprastai jie nedirba didelių esė. Jei pageidaujama, donorai palieka tik savo vardus ir datą.
7 nuotrauka

Svarbios taisyklės

Iš pradžių reikia tiksliai nustatyti, kokio stiliaus tekstas bus parašytas. Yra trys pagrindiniai.

 • Verslo stilius. Tinka pasveikinti iš kolegų, kaimynų, tik pažįstamų. Standartinės sveikinimo frazės naudojamos be pernelyg daug patosų. Turinys yra brandus ir griežtas.
 • Romantiškas stilius. Tokios rūšies sveikinimo žodžiai paprastai gaunami iš tėvų, seserų, artimų giminaičių ir draugų. Jie yra pripildyti šiltų, dvasinių norų jaunavedžiams, kurie juos verčia. Gražiai atrinkti žodžiai pakenkė sielos gelmėms.
 • Humoro stilius. Šis formatas tinka seniai pažįstantiems draugams, kurie supranta humorą. Kūrybinis parašas gali būti jau iš pradžių atspausdintas, arba svečiai juos gali padaryti asmeniškai. Komiksinis sveikinimas su vestuvėmis džiugina jaunavedžius ir ilgai išlieka atmintyje. Bet kokiu atveju, anekdotai turi būti pasirinkti teisingai, jie neturi būti įžeidžiantys ar įžeidžiantys.

  Kiti svarbūs dalykai, kuriuos reikia prisiminti, kad progos herojus po metų atsimintų šią iškilmingą dieną su džiaugsmu ir švelnumu.

  • Norėdami pasirašyti atviruką, jums reikia gražaus, suprantamo rašymo. Atrodo, kad tai yra banali rekomendacija, tačiau neįskaitomos raštų kreivės gali sugadinti bendrą įspūdį. Jei reikia, galite paprašyti pagalbos iš asmens, kuriam yra kaligrafinis rašysena.
  • Tai tapo madinga tendencija palikti atsiskyrusius žodžius rašikliu ar rašalu, gelio rašikliu su blizgesiu. Galite naudoti bet kokią rašalo spalvą: juodą, mėlyną, raudoną, violetinę. Svarbiausia yra būti skaitoma. Rašalo spalva gali būti suderinta su pasirinktos vestuvių kortelės spalvų schema.
  • Lygiosios linijos su pieštuku turėtų būti atsargiai, šiek tiek paspausdamos ant pieštuko, todėl linijos vos matomos. Galite naudoti ploną adatą arba ne rašantį rašiklį.

  Pavyzdžiai

  Kai sunku ir teisingai formuoti savo mintis, geriau naudoti paruoštus pavyzdžius, o jau iš jų, kad sukurtumėte originalų tekstą.

  Iš šeimos ir draugų

  Linkime Jums malonių šiltų vakarų, rojaus aušros, džiaugsmingų šeimos istorijų ir garsaus vaikų juoko.

  Leiskite įveikti visas jaunavedžių kliūtis. Kur sunku kirsti tik upę, palikite kitą pusę. Ir jei baimė įveikia vieną, tada leiskite kitam nedelsiant ją paremti. Atminkite, kad laimingos šeimos remiasi bendromis pastangomis ir tarpusavio pagalba.

  Tegul šiandien sukurtas laivas plaukia be audrų, blogų oro sąlygų ir uragano. Leiskite pūsti tik sąžiningą vėją ir ryškią saulę. Leiskite nuolat didinti laivo gyventojų skaičių. Atkreipkite dėmesį ir nepamirškite savo tėvų: „tėvas“ su motina-in-law, in-law ir law-in-law! Aiškus dangus ir sutikimas.

  Šiandien džiaugsmingą nuotaiką ir iškilmingumą! Kad visą jūsų gyvenimo kelią apšviestų įdomus, harmoningas, šiltas ir tolerantiškas. Padalinkite į pusę rūpesčių ir sėkmės.

  Paukštis su pavadinimu „šeima“ šiandien gavo du sparnus, ir šie sparnai yra nuotaka ir jaunikis. Šis paukštis tiesiog mokosi skristi. Taigi skristi atsargiai ir apsaugokite vienas kitą, nes vienas sparnas paukštis negali skristi.

  Tegul dangiškasis angelas apsaugo jūsų sąjungą nuo visų blogų oro sąlygų ir blogos sėkmės. Meilė yra nepalyginamas jausmas, pagrįstas priežiūra, meile ir savitarpio pagalba. Tikra meilė tik stiprėja. Rūpinkitės savo jausmais, gerbkite vieni kitus ir nedalyvaukite.

  Iš kolegų

    Su draugiška kolegų komanda linkime jaunavedžiams nepriekaištingos laimės, bendrų pergalių, didelių svajonių ir realizuojamų planų, klestėjimo ir begalinės meilės.

    Sveikiname gražią porą, kuriai šiandien yra tikrai ypatinga - dvi širdys sujungtos į tvirtą sąjungą. Mūsų komanda nori, kad jūsų būsimas šeimos gyvenimas būtų stiprus ir harmoningas. Tegul pagrindinės vertybės, kurių turėsite, bus visur, meilės, tikros pagarbos ir amžinojo supratimo.

    Ar tikra meilė gyvena jūsų sielose, malonė jūsų namuose, gerovė jūsų sąskaitose. Linkime nuoširdžios laimės, geros sveikatos ir sėkmės visuose naujuose reikaluose.

    Live, kad pamatytumėte savo auksines vestuves! Turėkite didelį jaukų namą, kuriame skambės linksmas vaikų juokas. Sužinokite, kaip duoti ir atleisti! Susipažinkite su draugais ir patikimais bendražygiais. Nepamirškite tėvų namų. Suteikite priežiūros ir priežiūros būsimiems vaikams.

    Kaip sukurti vestuvių kortelę su savo rankomis, žr. Žemiau.

    Parašykite komentarą
    Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

    Mada

    Grožis

    Ryšys