Vestuvės

Vestuvių krepšiai: tipai, patarimai, kaip gaminti ir dekoruoti

Vestuvių krepšiai: tipai, patarimai, kaip gaminti ir dekoruoti

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kas tai?
 2. Įdomi geografija
 3. Rūšis
 4. Kaip tai padaryti patys?
 5. Idėjos

Kaip įprasta, vestuvių šventė visada turėtų būti laikoma tam tikru pompu ir prašmatnumu. Vestuvių organizatoriai ir abiejų šalių giminaičiai stengiasi užtikrinti, kad ši šventė būtų laikoma originaliausiu ir gražiausiu.

Planuojant tobulą renginį, noriu atsižvelgti į visus vestuvių reikmenų dizaino niuansus, įskaitant tokias detales kaip vestuvių krepšelis rožių žiedlapiams ar grynųjų pinigų dovanoms.

Kas tai?

Tradiciniai Rusijos vestuvėms yra įvairių medžiagų pinti krepšiai. Tačiau šiandien populiarėja rankų darbo vestuvių krepšiai, dekoruoti satinu ir masyviu dekoru. Tuos pačius produktus galima išsinuomoti vestuvių reikmenų salonuose. Daugelis žmonių nori, kad jų pačių gamybos krepšiai taptų savo artimųjų festivalyje, kur įdėta nuoširdumo ir sielos kūrimo proceso dalis.

Krepšiai gali būti skirti rožių žiedlapiams, puokštėms, vaisių ant stalo svečiams, jaunavedžių stalo dekoravimui. Dabartinė tendencija yra pristatyti vestuves dovanoms kūrybiniuose krepšeliuose, kurie atrodo stilingi ir originalūs.

Įdomi geografija

Pavyzdžiui, Indijoje po santuokos ceremonijos jaunuoliai dėkoja vienuoliams vaisių krepšeliu.

Vokietijos dirvožemyje atsirado įspūdinga naminių krepšelių tradicija. Jau seniai buvo įprasta Vokietijoje, buvo įprasta pavogti nuotaką ir paslėpti nuo jaunikio bare, o kol jis ieško sutuoktinio, ji sušluostė druską ir grūdus iš susiuvusių kišenių į restorano svečius.

Įprasta iki šiol išliko, tik vietoj suknelės suknelėje, jos rankose esanti nuotaka turi mini krepšį, kuris užsakomas kartu su vestuvių suknelė.

Kaukaze krepšiai naudojami vestuvių dovanoms. Čia jie tęsia tradiciją pristatyti nuotaką ir motiną prieš šventę.

Turkiška ir Irano raiteliai privalo sumokėti išpirką už pasirinktą khonchi - svarų dovanų krepšelį. Dabar Europos nuotakos svaigo pavydu! Tarp rungtynių ir vestuvių šventės paprastai trunka apie mėnesį, ir šitą laiką jaunikių giminaičiai su pavydėtinu reguliarumu, tokiais kaip honcha, su vertingomis dovanomis ir skaniais saldumynais. Bet tai dar ne viskas! Likus savaitei iki šventės, duodami krepšiai su ornamentais, drabužiais ir skalbiniais, kosmetika ir brangiais kvepalais.

Rūšis

Krepšiai yra naminiai ir įsigyti specializuotose parduotuvėse. Priklausomai nuo tikslų, jie skirstomi į šiuos tipus.

Romantiški gėlių krepšiai vis labiau tampa vestuvių salių apdaila. Jūs galite surengti gėlių puokštes krepšeliuose ir surengti juos salėje - jis bus panašus į prancūzų stiliaus „Provence“ dvasią. Buitiniai staliukai gali papuošti puokštėmis krepšeliuose.

Puokštės, tokiais atvejais surenkamos kompaktiškos, kad jos neuždarytų peržiūros scenoje ir svečiams.

Stebuklingas santuokos ceremonijos momentas - rožių žiedlapiai sutuoktinių kojose. Žiedlapiams vartokite subtilius miniatiūrinius krepšius. Paprastai vestuvių aksesuaras laikomas vaikams, kurie, priešingai nei prieš išvykdami, turi vaikščioti palei kilimą ir pabarstyti žiedlapiais. Toks produktas taip pat tinka jaunų žiedų: vaikas angelo drabužyje tinka žiedų pateikimo metu.

Vaisių krepšiai atrodo įspūdingi svečių staluose. Tokios kompozicijos sukuria svetingumą ir šilumą, taip pat atrodo estetiškai patrauklios ir patrauklios. Taip pat galite kūrybiškai organizuoti dovaną jauniems.Vietoj banalo puokštė galite įdėti į egzotiškus vaisius.

Pats krepšelis gali būti dekoratyvinis elementas. Mini plokštelės su vardais, pageidavimais, scenarijais ar saldumynais svečiams pateikiamos ant plokštelių.

Jie taip pat gali būti naudojami kaip saldainių ir įvairių spalvų makaronų vazos.

Bet kokios Rusijos šventės puošia putojantis gėrimas. Vestuvėse šis simbolis turi būti. Visiems svečiams patiks originalus stalų dizainas su putojančio gėrimo krepšeliais. Šampanas turi būti gilus, stabilus, tvirtas rankenas.

Laikoma, kad naujoviškos dovanos suteikia jauniems dovanoms dizainerio apdirbtus krepšelius. Jie gali būti vykdomi kaip širdis, vežimėlis, atviras skėtis - yra daug idėjų. Dekoras yra pagamintas iš įvairių audinių, lankų, gėlių. Arba dovanos dedamos iš popieriaus, bambuko, audinio pintinių gaminių, atsižvelgiant į tai, kad dovana nėra svarbi. Tokios dovanos yra ne tik malonios jauniems žmonėms gauti, o po to jas galite panaudoti praktiškai, pavyzdžiui, iškylai, vidaus lizdui dekoruoti.

Dabar yra maloni tendencija duoti dovanų ne tik jaunimui, bet ir svečiams. Jau rūpinasi patys jaunuoliai ir jų artimieji: jie gali būti suvenyrai su vestuvių simboliais, atvirukai su jaunavedžių nuotraukomis ir daug daugiau. Dovanoms svečiai gali įdėti ant mažo dizaino krepšių. Tokie produktai taip pat gali būti naudojami kaip piniginių dovanų depozitoriumas jaunimui. Tik pinigais produktas turi būti tinkamas sąskaitų dydžiui. Tokiu atveju krepšys gali būti su dangčiu.

Kaip tai padaryti patys?

Interneto nauda yra atvira visiems. Net „RuNet“ yra daug straipsnių, kuriuose yra išsamios nuotraukų instrukcijos, vaizdo samouczkuose su įvairiomis meistriškumo klasėmis, skirtomis įvairiems krepšeliams.

Lengviausias būdas: apdailos gatavus pinti dirbinius su satino juostelėmis, oro organza, plunksnomis, žemyn, karoliukais, rhinestones. Jūs galite parodyti kūrybiškumą ir organizuoti krepšius pagal sezoną, kuriame vyksta šventė. Tai gali būti įvairių kūgių, eglės šakų, kalnų pelenų uogų - žiemos vestuvėms; aukso lapai - rudens įvykiui; gėlės, pumpurai, gluosnių šakos, mimoza, drugeliai - pavasario-vasaros šventei. Tokia dovana, žinoma, ne tik šliaužia jauna, bet ir maloniai nustebina svečius. Interjero dekoravimui krepšiais būtina atsižvelgti į bendrą renginio stilių.

Jei yra galimybė ir laikas, vestuvių krepšelis gali būti pagamintas iš nulio, atsižvelgiant į bendras rekomendacijas.

Krepšelio pagrindui galite paimti reikiamo dydžio plastikinį dubenį ir dengti jį su polsteriu ir audiniu, pritvirtinti rankenos iš vielos ir apdailinti jį satinu. Kad audinys neužstumtų ant rankenos, jį reikia nuvalyti su monofilamentu. Tuo atveju, kai dekoro naudojamas organza, reikia nepamiršti, kad audinio kraštai nuimami. Ji turėtų būti tvarkingai dainuojama su reguliariais žiebtuvėliais. Bet kokie elementai tinka dekoravimui: rhinestones, pliušinės lėlės, gėlės, pūkai. p.

Produktas gali būti megztas iš vytelių, bambuko, strypų, vielos ir net laikraščių. Gėlėms geriausias sprendimas būtų pinti krepšelis, nes į jį įdėta drenažo sistema, skirta gyviems puokštėms.

Pinti krepšiai gali būti palikti be užuolaidų arba būti užplombuoti audiniu, kuris yra pusė arba visuma. Apdailai naudojami lankai, nėriniai, perlai, žemyn, plunksnos, brangakmeniai, audinių gėlės. Apdailą galite papuošti „foamiran“ gėlių pavidalu - tai gana formuojama medžiaga, specialiai sukurta rankdarbiams.

Laikraščių daiktai gali būti padengti dažais, laku.

Idėjos

Salės apdaila šventei su priedu, pvz., Krepšiu, atneša atmosferą, panašią į šilumą, namų komfortą. Tokia aplinka atneša svečius kartu ir sukuria šventinę nuotaiką. Štai keletas vestuvių krepšelių su nuoširdžių meistrų dalimis pavyzdžiai.

Subtilus baltos satino produktas, audinių rožės, gulbės ir rhinestones - iš karto norime pamatyti tokį krepšį mažo angelo rankose, kuris lėtai pabarstytų kelią jaunoms rožėms.

Originalus dovanų krepšelio dekoravimas jauniems žmonėms: kvadratinė krepšelio forma, uždengta smėliu satinu; arbatos rožės su baltais perlais; neįprastas nėriniai paukščių vyšnių ausyje. Pavyzdyje - gana erdvus produktas. Mažesnius variantus galima naudoti po šampano buteliais ant stalo.

Jūs netgi galite pakeisti tradicinius vestuvių dėklus su žiedais vestuvių krepšeliui. Mini gaminys žiedams su raudonomis juostelėmis ir rožėmis liečia bet kurį.

Krepšelis žalios valties forma su dviem balandžiais ant rankenos yra labai naudingas ant stalo. Baltos satino juostelės ir siūlai su perlais suteiks harmoniją ir iškilmingą kompozicijos akcentą.

Dovanų krepšiai svečiams yra pagaminti taip, kad jie būtų tvarkingai išdėstyti ant stalo. Rhinestones ir plunksnų gausa nereikalinga, pakanka glaustai pabrėžti, pavyzdžiui, satino lanką su neįprasta sagė.

  Šampano produktas jaunavedžių stalui: nėriniai ir rožės puikiai dera su krepšelio austi modeliu. Po renginio pora gali naudoti romantišką pikniką.

  Toliau pateiktame vaizdo įraše laukia jūsų meistriškumo klasė.

  Parašykite komentarą
  Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

  Mada

  Grožis

  Ryšys