Vestuvės

Bufetas vestuvių metu: organizacijos funkcijos ir taisyklės

Bufetas vestuvių metu: organizacijos funkcijos ir taisyklės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. „Buffet“ privalumai ir trūkumai
 2. Dizaino idėjos
 3. Meniu parinktys
 4. Stalo dekoravimo pavyzdžiai

Vienas iš šiuolaikinių vestuvių švenčių variantų yra savitarnos pusryčiai. Tai mini banketas, skirtas nedideliam žmonių skaičiui. Galite organizuoti banketą įvairiais būdais, viskas priklauso nuo nuotakos ir jaunikio pageidavimų.

„Buffet“ privalumai ir trūkumai

Jei Europos šalyse vestuvių stalas jau yra tradicija, Rusijoje tokia naujovė ką tik prasidėjo. Tačiau dėl daugelio privalumų jis greitai tampa populiarus.

 • Vestuvių priėmimas dažnai vyksta vietoj banketų, nes tai gana trumpas. Be to, jaunavedžiams praktiškai nėra varginantis.
 • Šis meniu yra daug pigesnis, nes nėra karštų patiekalų, yra tik šalti užkandžiai.
 • Daugelis žmonių mėgsta tai, kad svečias neturėtų būti nuolat prie stalo, bet gali laisvai judėti. Tai patogu, nes galite kalbėti su daugeliu žmonių.
 • Šis formatas siūlo įvairesnį meniu. Jame yra įvairių užkandžių.
 • Jei banketuose yra skrudintuvas, o svečiai privalo dalyvauti įvairiuose konkursuose, registratūroje kiekvienas lankytojas gali laisvai pasirinkti bet kurią profesiją. Be to, galite pasirinkti bet kokią poilsio vietą.
 • Dalis šio renginio gali būti gyva muzika. Tačiau tai neturėtų būti pernelyg garsi - paprastai tai tik fonas. Taip pat verta nusipirkti daug žvakių ir papuošti kambarį.
 • Savitarnos pusryčiai gali būti atliekami gatvėje ir patalpose.

Tačiau yra keletas trūkumų, kurių negalima paminėti:

 • švediškas stalas nesuteikia karštų patiekalų, todėl daugelis gali likti nepatenkinti;
 • toks netradicinis formatas painioja vyresnę kartą;
 • savitarnos stalas skirtas tik labai mažoms vestuvėms.

Tačiau visi šie minusai yra nereikšmingi.

Verta prisiminti, kad vestuvės su savitarnos stalu skiriasi nuo įprastų masinių švenčių, ir iš tikrųjų daugelis yra pripratę prie to, kad tokiose šventėse yra įdomus.

Todėl neturėtumėte atimti iš jūsų svečių, jums reikia pasiūlyti jiems įdomią alternatyvą. Pavyzdžiui, galite surengti draugiškus karikatūras. Tokie pramogos bus patrauklūs net vyresnio amžiaus žmonėms ir puikiai pakels jūsų dvasias. Taip pat galite pakviesti magiją, menininką ar bet kokį garsųjį personažą.

Nepamirškite, kad savitarnos priėmimuose pramogos turėtų būti labiau individualios, tai nėra skirtos visiems svečiams, bet mažoms grupėms. Būtina atsižvelgti į kitus niuansus.

 1. Apsvarstykite, ar yra parduotuvių ar bent keletas kėdės, nes svečiai gali būti pavargę ir jie norės ilgai sėdėti.
 2. Turėtų būti šiek tiek daugiau plokštelių nei svečiai, kad kiekvienas galėtų išbandyti įvairius patiekalus.
 3. Jūs vis dar galite organizuoti atskirą vietą jaunavedžiams, kad jie galėtų šiek tiek išeiti į pensiją ir atsipalaiduoti nuo fotografijų ir pokalbių.
 4. Lentelės turi būti išdėstytos taip, kad jas būtų galima pasiekti iš abiejų pusių.
 5. Savitarnos pusryčiai yra suprojektuoti trumpą laiką. Dažniausiai tai trunka 3 valandas, o maistas turėtų būti pakankamas visam laikui.
 6. Ypač svarbus yra stalų, taip pat ant jų pagamintų patiekalų dizainas.

Dizaino idėjos

Priėmimas yra visiškai įmanomas iš karto po registratoriaus. Viskas gali būti organizuojama su savo rankomis arba patikėta žmonėms, kurie gali organizuoti gražią šventę. Yra nemažai registracijos idėjų, ir viskas priklauso nuo jaunavedžių pageidavimų ar sezono.Pavyzdžiui, galite laikyti priėmimą nuotakos ar jaunikio namuose, gamtoje ar net restorane.

Gamtoje

Pirmiausia reikia formalizuoti santykius ir tik tada pereiti prie savitarnos stalo organizavimo. Vasarą galite padaryti jį išvykimu, šiuo atveju visi turi organizuoti kelyje. Tačiau tai nereiškia, kad šventė bus chaotiška.

Pakanka papuošti stalus su tinkamais staltiesiais, surengti iš anksto paruoštus maisto produktus ir papuošti erdvę su nuotakos mėgstamomis gėlėmis.

Tada net įprastas parkas taps stebuklinga vieta svajonių vestuvėms.

Be to, viską galite papuošti savo rankomis. Norėdami tai padaryti, jums reikės kruopščiai apsvarstyti bet kokią informaciją: paruošti nedidelę prieglaudą blogų oro sąlygų, stalų, suolų ar kėdės atveju. Vis dar reikalingi gražūs patiekalai: didelės plokštės, šakutės, elegantiški vyno taškai. Taip pat turėtų būti sudarytas visų užkandžių ir desertų sąrašas. Tai būtinai apima vaisius ir įvairius saldumynus.

Būtina galvoti apie tai, kokie muzikos svečiai pageidauja, kokia pramoginė programa bus švediško stalo metu.

Jūs taip pat turite skoningai papuošti save arba pasitelkdami kitus, kur bus rengiamas šis renginys.

Restorane

Mažas savitarnos restoranas yra vienas iš paprasčiausių būdų tokiam įvykiui surengti. Ši parinktis yra gera, nes jums nereikia galvoti apie baldus, nei apie bet kokius stalo įrankius. Be to, nebijokite blogų oro sąlygų. Viskas perkeliama į restoranų savininkų ir padavėjų pečius.

Tačiau šiuo atveju reikia pagalvoti apie tai, kaip bus dedami stalai ir kėdės.

Svarbu, kad svečiai galėtų juos kreiptis ir tuo pat metu jaustis patogiai. Geriau ne padaryti daug sudėtingų dekoracijų ant stalo, bet papuošti visus su įvairiais užkandžiais.

Namai

Daugelis jaunavedžių namuose turi savitarnos stalą, ypač jei jie turi nedidelį biudžetą. Bet net ir tokį įvykį galima padaryti gana linksmai ir įvairiai. Pirmiausia reikia pagalvoti apie visus konkursus, taip pat muziką.

Būtina iš anksto apskaičiuoti, kur geriau patalpinti stalus bute ar namuose. Svarbu, kad svečiai jaustųsi patogiai. Norėdami tai padaryti, turite pašalinti perteklinius baldus.

Vietoje, kurioje galėsite pramogauti, galima įrengti kambarį šalia esančiame kambaryje.

Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas stalo nustatymui: geriau rinktis tas pačias plokšteles, taip pat turėtų būti iš tos pačios rinkinio. Lentelės turi būti padengtos staltiesėmis, jos neatrodo tokios pigios, kaip aliejus.

Jūs taip pat turite papuošti patį butą. Visur galite įdėti gėles, pakabinti balionus, piešti plakatus. Būtina rasti asmenį, kuris gali tapti lyderiu tokiame renginyje ir sektų viską.

Meniu parinktys

Jei kalbame apie patiekalų asortimentą, kuris turi būti prie savitarnos stalo, dauguma jų yra šalti užkandžiai. Būtina, kad patiekalai būtų įvairūs ir gražūs. Pvz., Galite įdėti daug skirtingų salotų, gaminti kanapes ir nedidelius sumuštinius.

Tačiau svečiams, kurie laikosi netradicinių maisto produktų, galėsite paragauti vegetariško meniu, įskaitant šviežiąsias salotas, česnakų skanėstus ir įvairius lengvus saldainius.

Kaip įkvėpimas, virėjai gali naudoti Gruzijos receptus. Šioje šalyje skaniai ruošiami pyragaičiai, saldainiai iš džiovintų vaisių ir churchkhela.

Taip pat rekomenduojama rūpintis jaunomis moterimis, kurios stebi jų figūrą. Savitarnos stalas pirmiausia yra lengvas ir gražus patiekalas. Todėl nebūtina nustebinti svečius su tam tikrais šaltais gabalais ar kepiniais. Patyrę virėjai visada siūlo savo svečiams originalias vaisių ir daržovių kompozicijas.

Galite įvairinti tokį meniu su sūrio plokšte, alyvuogėmis, neįprastais kokteiliais, kurie apskritai nekenkia figūrai.

Tačiau yra tų, kurie mėgsta tradicinį meniu.Šiuo atveju naudingi klasikiniai naminių kumpių receptai, gausūs sumuštiniai su raudonomis žuvimis arba ikrais ir kiti aukštos kalorijų patiekalai. Toks meniu neabejotinai patiks tiek vyrų, tiek vyresnio amžiaus žmonių.

Jei vestuvės laikomos egzotišku stiliumi, meniu turi atitikti bendrą šventės nuotaiką.

Šiuo atveju tinkami užkandžiai, pavyzdžiui, kebabai iš moliuskų, atšaldytas omaras arba vaisių lėkštė su šviežiais ananasais arba mango. Be to, galite pasirinkti japonišką temą, kuri buvo madinga jau keletą metų. Tokia šventė yra lengviau organizuojama. Pakankamai išsinuomoti virėjai, kurie ruošs skanius suši, ritinius ir sashimi. Jūs netgi galite paversti savo veiklą į šou, suteikiant svečiams šviežiausius gėrimus. Toks neįprastas meniu tikrai džiugins svečius, kurie nėra įpratę prie tokio egzotiško.

Stalo dekoravimo pavyzdžiai

Labai svarbu tinkamai papuošti stalą, nes būtent jam bus suteptas visų svečių dėmesys. Yra daug būdų tai padaryti su gražiais servetėlėmis, juostelėmis ir įvairiais mažais daiktais. Be to, galima paruošti estetiškai patrauklias vaisių kompozicijas ir supjaustytas.

Vienas iš populiariausių pavyzdžių yra klasikinis stalo nustatymas.

Stalas su baltomis staltiesėmis ir diskretiais baltais puokštėmis atrodo griežtai ir tuo pat metu patrauklus.

Stalo tone galite pasiimti ir užkandžių. Kiekviena porcija turėtų būti suprojektuota taip, kad ją būtų galima valgyti pora įkandimų. Idealiu atveju, naudojant tokį patiekalų tipą, verta padalyti lenteles, įdėti vieną karštų užkandžių, iš kitos - saldainius, o trečia - alkoholinius ir nealkoholinius gėrimus. Ši parinktis tinka net ir dideliam įvykiui.

Dar viena puiki galimybė surengti tokią šventę yra prabangus šventinis ceremonija.

Norėdami organizuoti tokią šventę, jums reikia sukaupti gražių gėlių puokštes, kurios lengvai įsitaisys į miško atmosferą.

Stalai geriausiai išdėstyti D arba C raidės forma. Patartina patiekti patiekalus ant išskirtinio metalo stendų, todėl svečiams bus patogiau gauti maistą. Lėkštės svečiams turėtų būti dedamos į tuščias vietas. Šventės lankytojai greitai juos išardys, o laisva vieta bus funkcionali.

Bufetas yra puiki alternatyva įprastai vestuvių šventei. Tai puikiai tinka vasaros ir pavasario vestuvėms organizuoti. Tokia trumpa, bet įsimintina šventė nudžiugins nuotaką ir svečius ir nepaliks nė vieno nusivylusio.

Apie vestuvių priėmimą rasite žemiau esančiame vaizdo įraše.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys